Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Problem w STRONGHOLD 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem w STRONGHOLD 2
PostWysłano: Niedziela, 08 Maj 2005, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NEOKaliPL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #3602

[ Osobista Galeria ]

Gra extra!!!
Jednak mam male 3 problemy:
1. W jednej z misji bardzo daleko od zamku są kopalnie kamienia. Wołom worzącym kamień bardzo długo zjmuje dojechanie do stockpailu, a nie mogę go postawic przy kopalniach. Stawiam taki transport (wóz zbiorczy który potrafi wozić towary miedzy stockpailami różnych wiosek) ale w misji jest tylko mój zamek i w tym wozie automatycznie ustawia sie że źródłowy stockpail (z którego bierze towar) to ten mój w zamku!!! A ja do niego chce transportować przecież... Czy wiecie jak to rozwiazać?
2. Kolejny problem to ciągły ujemny wskaźnik "crime". Stawiam posterunek strażnika, więzienie, dom katów i przyżądy tortur. Nie we wszystkich ale w niektórych misjach strażnicy łapią złodzieji i wsadzają ich do więzienia i nic się dalej z nimi nie dzieje!!! Tylko ci więźniowie powodują ujemny wskaźnik. Normalnie w innych misjach z więzienia więźniów biorą katy do katowni i katują...
3. Jest problem z samą grą. Chciałbym wiedzieć czy u was jest podobnie bo mi gra co jakiś czas wychodzi do winsa. Brałem inna wersje od kolegi i tak samo...
proszę o kontakt, gg:6733679

Re: <NEOKaliPL> Problem w STRONGHOLD 2
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 09:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

rozumiem ze "oryginał"
a spatchowany chociaz ?

PostWysłano: Czwartek, 12 Maj 2005, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NEOKaliPL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #3602

[ Osobista Galeria ]

To znaczy doubt.gif moja nie oryginalna ale kolegi tak...
Jest patch 1.1. Ale z jego grą u mnie to samo sie dzieje.
Tylko jest pewien szczegół: wychodzi w samych kampaniach jak sie wypełni jakieś zadanie (objectives) i zawsze w tym samym miejscu także nie mogę nigdy dojść dalej....; jednak w wolnych potyczkach czy ogólnie w pojedyńczych misjach jest wszystko ok.

Prawdopodobnie winą jest mój system którego nie reinstalowałem od roku redface.gif

Re: <NEOKaliPL>
PostWysłano: Piątek, 13 Maj 2005, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

sam sobie odpowiedziales
mozesz jesz spróbowac wziac od niego savy
po tym jak cie wywala

PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NEOKaliPL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #3602

[ Osobista Galeria ]

Tak zrobie dzięki.
Tyle że to nie jest problem z grą bo zainstalowałem oryginał i też mnie wywala w tych samych miejscach (bo jest ich wiele)...

Re: <NEOKaliPL>
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #3045

[ Osobista Galeria ]

A mi się wydaje że jest to wina gry bo widzisz mój kumpel tęz ma Strongholda 2 i też jest pełny bugów.Może musimy poczekać na dalsze patche??

Problem w STRONGHOLD 2
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010