Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Jaka karta grafiki? GF4????
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Środa, 30 Lipca 2003, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Breaker
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #181
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Jaka karte graficzna oplaca sie kupic z GF4? chodzi mi tu o wydajnosc/cena eusa_eh.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 31 Lipca 2003, 07:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




pewnie zaraz ci odpowiedza ze zalezy ile masz do wydania
j astwierdzilem ze na moje potrzeby wystarczy gf3 a ze dostalem ti
to tylko podziekowalem
jak cie stac na ti to bierz, jak nie bardzo to moze jakisn nizszy fx ?
  
PostWysłano: Czwartek, 31 Lipca 2003, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




MX to napewno nie warto kupować. One są o dwie generacje do tyłu. Ja bym polecał używaną TI4400.
  
PostWysłano: Piątek, 01 Sierpnia 2003, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
pewnie zaraz ci odpowiedza ze zalezy ile masz do wydania
j astwierdzilem ze na moje potrzeby wystarczy gf3 a ze dostalem ti
to tylko podziekowalem
jak cie stac na ti to bierz, jak nie bardzo to moze jakisn nizszy fx ?


sorki, wiele nie zrozumialem z twojego posta ;)
dostales gf3 ti ? (czy ti to moze jakis skrot) Przeciez sa gf3 ti200, gf3, gf3 ti500 (jak dostales ti200 to masz gorzej niz bez ti).
Pozniej nizszy fx? Przeciez fx sa drozsze od wszystkich innych gf3.
  
Re: Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Breaker
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #181
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Ale nadal nie dostalem odpowiedzi...Jaka karte oplaca sie kupic za jaka cene. Tzn. Zeby byla wydajna swojej ceny biggrin.gif. Na poczatku kusilem sie na gf4 ti ale nie wiem jeszcze jakiego.A co do kosztow to chyba ze 500 zl max. Ale czy oplaca sie kupic uzywana np z allegro??
  
Re: Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Za 500zł nową to GF4TI4200 lub Radeona 9000Pro lub 9100 jak jeszcze można go kupić. Używaną to może da radę Radeona 9500Pro, lub 9500 modowalnego na 9700.
Czy warto używaną. Jak Cie nie oszukają to będziesz miał znacznie lepszy sprzęt za tą samą cenę, a jak oszukają to nic.
  
Re: Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Breaker :
Ale nadal nie dostalem odpowiedzi...Jaka karte oplaca sie kupic za jaka cene. Tzn. Zeby byla wydajna swojej ceny biggrin.gif. Na poczatku kusilem sie na gf4 ti ale nie wiem jeszcze jakiego.A co do kosztow to chyba ze 500 zl max. Ale czy oplaca sie kupic uzywana np z allegro??

Ja osobiście jeśli bym kupował używaną kartę to tylko od znajomego. Wolę kupować nowe z gwarancją.
Koło 500zł chyba powinien kosztować R8500LE 128MB Herculesa wskrzeszony niedawno ale ceny nie jestem pewien, poza tym nie wiem czy jest już w Polsce. Jeśli nie lubisz za bardzo grzebać w sterownikach itp to chyba lepiej żebyś wziął GF4Ti4200 z Radkami czasami trzeba niestety się pobawić. Jeśli jednak wolisz Ati to R9100 128bit(ważne!)
  
Re: Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




tez ostatnio zamowilem sobie karte (wczoraj :)
szukalem najlepszej karty w cenie kolo 300 netto
gdy przejrzalem wszystkie benchmarki to wybor padl na radka 9100 od 'supergracji' (komputronik). Taktowanie 250/500 ddr 128 bit.
Byl jeszcze hercules, ale byl prawie 100 zl drozszy i mial nizsze taktowanie pamieci.
radki 9200(pro) to praktycznie to samo co 9000(pro). Kurcze nvidia robi marketingowe AGP 8x, a konczy na tym ze do starej nazwy dodaje 'AGP 8x', a ATI zmienia z 9000 na 9200... grrr
nad nvidia sie ogolnie nie zastanawialem
Jak dostane to powiem czy ta Supergrace jest solidna czy moze trzeba skrecac rdzen crazy.gif
  
Re: <Tassadar> Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




GF4 TI4200 z AGP 8x to faktycznie tylko GF4TI 4200 AGP 8x.
ale już
GF4 TI4600 z AGP 8x to GF4 TI4800.
a najlepsze to
GF4 TI4400 z AGP 8x to GF4 TI4800SE
To SE to ma znaczyć slower edition czy jak eusa_wall.gif

A obecnie to nawet w nazwach kodowych jest zamieszanie, bo zwykłe zwiększenie taktowania owocuje zmianą nazwy kodowej. Za pare lat to będzie GF XYZ 0x9999.99++^2 Super Hiper Giper
crazy.gif
  
Re: Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




heh, dobre... tego nie wiedzialem
  
Re: Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Breaker
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #181
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Ale namieszalisce =]. Czyli teraz konkretna odpowiedz kto by kupil jaka karte i konczymy ten temat smile.gif
  
Re: <Breaker> Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




eee, to byla gadaka o marketingowym AGP 8x.
Mowie jeszcze raz - zamowilem radka 9100 (250/500) Supergrace, bo wydala mi sie najlepsza jakosc/cena.
Dobry jest tez gainward ti/450 na gf3ti (chyba wydajniejszy) w tej cenie, ale nigdy nie mialem ATi i chce sprobowac..

mozesz przeczytac artykul na infopc. Wygral tam ten gf3, ale porownali tam go z 9100 250/460, wiec gorszy od tego z Supergrace.

Z niezbyt popularnymi firmami od kart graf (np wlasnie ten Supergrace) bywa tak, ze trzeba skrecac rdzen (lub zmienic chlodzenie) a czasem gorzej - rowniez pamiec. Czy tak bedzie i w tym przypadku to bede ci mogl odp dopiero w pon, bo wtedy dostane karte.
  
Re: <Tassadar> Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




i jak ten SuperGrace Tassadar Ci sie sprawuje??
  
Re: Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2003, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




ano.. beznadziejnie..
W grach krzaczy jakby byl podkrecony. Wina pamieci.
Na szczescie nie ma wyjscia tv-out (w opisie jest) i reklamowalem. Przysla mi we wtorek nowego Saphire na ich koszt ;)

Ale cos mi sie wydaje ze przyslali mi inna karte - pomylili sie. Nie bylo tam jakiegos kabla jeszcze, a chyba tak by nie sciemniali w opisie. Nie chce w kazdym razie ryzykowac i wezme sprawdzona karte.
  
Re: <Tassadar> Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




no sapphire jest jak najbardziej spoko biggrin.gif tylko zeby Ci nie dali jakiegos z szyna pamieci 64bity crazy.gif
chyba ze bierzesz tego z 128Mb na pokladzie, to nie masz sie o co marwic smile.gif
  
Re: Jaka karta grafiki? GF4????
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




spoko - w komputroniku maja to wyroznione..
  
Jaka karta grafiki? GF4????
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010