Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> 3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
PostWysłano: Wtorek, 17 Maj 2005, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jastu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #3048

[ Osobista Galeria ]

Poważna sprawa:
Kiedyś ogłosiłem posta z zapytaniem czy 2 karty sieciowe w kompie mogą dzielić połączenie typu NEOSTRADA na 2 inne kompy......odpisano mi że tylko pod linuxem jest to możliwe.. doubt.gif

Ale udało się to zrobić i net szlał....ale doszedł trzeci komp i zanim pójdę na łatwiznę i kupię router albo swicha ......włożyłem trzecia karta sieciowa ale to już nie działa.... eusa_wall.gif

Wszelkie dokumentacje które mogłyby mi pomóc ...
proszę o linki ,adresy stron albo jakieś gotowe publikacje o takich pomysłach...

A osoby z takimi pomysłami żadko spotykam,każdy tylko opowiada co zrobili jego koledzy...Pozdrawiam

Re: <Jastu> 3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
PostWysłano: Niedziela, 22 Maj 2005, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #867

[ Osobista Galeria ]

Miałem tak i działało.
Trzeba tylko softrouterem udostępniać podziliwszy sieć na podsieci, albo zmostkować karty.

Re: 3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #22

[ Osobista Galeria ]

zmien system, nie utrudniaj sobie zycia XPkiem.

rozwiazac mozesz to tak: pomiedzy dwoma sieciowkami robisz bridge. powstaje Ci nowy interface wirtualny. teraz juz tylko standardowy routing pomiedzy sieciowka od netu a tym interface'm.

3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010