Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Pytanie o uruchamianie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pytanie o uruchamianie
PostWysłano: Wtorek, 17 Maj 2005, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Jechałem na Win98 Se. Na nieszczęście dopadł się mój brat i zainstalował na tej samej pratycji win 2k pro, po czym spanikowany niemożnością ustawienia czegokolwiek, uruchomił win98 se i skasował folder z win2k. Ale teraz podczas uruchamiania kompa mam zapytanie o to czy chcę uruchomić windowsa 2000 czy windowsa. Chciałbym się tego pozbyć i zrobić tak, aby automatycznie się ładował win98se. Pomożecie? :>
  
Re: <Mike> Pytanie o uruchamianie
PostWysłano: Czwartek, 19 Maj 2005, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tymczasem doszedłem do wniosku, że może zeedytować jakoś plik boot.ini. Jak pomyślałem, tak uczyniłem - na szczęście miałem dysk startowy pod ręką i backupowany wczesniej plik zastąpiłem trachniętym.

Oryginalny plik wygląda tak:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT="Microsoft Windows 2000 Professional" /fastdetect
C:\ = "Microsoft Windows"


Ma ktoś jakiś pomysł? Czy ja wogóle w dobrym pliku grzebałem? : >
  
Re: <Mike> Pytanie o uruchamianie
PostWysłano: Sobota, 21 Maj 2005, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




boot.ini :


[boot loader]
timeout=30
default=C:\
[operating systems]
C:\ = "Microsoft Windows"
  
Re: <Mike> Pytanie o uruchamianie
PostWysłano: Niedziela, 22 Maj 2005, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Odpal tryb dosowy z dyskietki albo płyty startowej i wpisz "sys c:"
  
Pytanie o uruchamianie
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010