Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Wiecha przy włączaniu XP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Sobota, 28 Maj 2005, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




7! Mam oto taki problem: włączam sobie kompa, wchodzi XPek i po chwili juz sie zawiesza-myszka staje w miejscu, klawiatura tez nie odpowiada. musze zresetować go i dopiero wtedy dobrze dziala...i tak miej wiecej co drugie wlaczenie kompa.wqrza mnie to ostro dlatego pytam czy ktos ma jakis pomysl na to? Pomóżcie proszę!
  
Re: <yoziom> Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Maj 2005, 08:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




najpierw skan na wszelkie mozliewe okolicznosci
zarowno wirowe jak i adwarowe

ale to raczej kwestia hardwarowa
skoro dziala po drugim resecie

otwórz bude
odkurz
docisnij wszystkie karty
  
Re: <J@ger> Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 16:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




no troche racji moze miales ale robilem scana NAV'05 i nic nie znalazl. a jednak to byly viry bo pozniej mi padl kompletnie system i skanowalem z innego kompa avastem! i znalazl pelno gowna. jzu teraz jest ok.dlatego odradzam NAV!!!!
pozdro 4 all
  
Re: <yoziom> Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




troche ? lol
  
Re: <yoziom> Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




nie win za to NAV tylko siebie, bo jak znam życie nie robiłeś wogóle aktualizacji systemu.
  
Re: <Bzdury> Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Czwartek, 02 Czerwca 2005, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




ojj przyjacielu to widze ze nie znasz zycia.nie rob ze mie analfabety komputerowego. poprostu sa jakis straszne dziury w NAVie jesli ja robie scan a za kilka minut mi pada system od jakiegos gowna.
  
Re: <yoziom> Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




używam NAV2002 i od 4 lat nie reinstalowałem systemu. Coś to chyba znaczy , nieprawdaż??
  
Re: <Bzdury> Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 08:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




no moze i tak, ale mysle ze kazdy ma swoja teorie na ten temat. dla mie to nie jest zaden argument bo autentycznie mialem wszystkie najswiezsze aktualizacje i systemu i NAVa a mimo to wpieprzylo mi system, i pozniej znalazlem wirusy. mysle ze w tej kwestii nie ma juz co dyskutowac, bo jak to w komputerach bywa pewnie kazdy z nas ma troche racji.
pozdrawiam
Michał
  
Re: <yoziom> Wiecha przy włączaniu XP
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tu sie zgodze ze nie ma idealnego systemu ani programu

to ze ktorys znajduje a ktorys nie tez nie swiadczy zle o tym ktory nie znajduje

ja tez uzywam NAV i nie narzekam.tyle ze wersja korporacyjna
choc bazujaca na tych samych definicjach

problem w tym ze nav ma aktualizacje co kilka dni a inne programy nawet kilka razy dziennie dlatego nie zawsze wszyscy dysponuja takim samym zestawem szczepionek
  
Wiecha przy włączaniu XP
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010