Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Kobitki, łączcie się! Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Który gość z U2 jest wg Ciebie najatrakcyjniejszy?
Bono
50%
 50%  [38]
The Edge
10%
 10%  [8]
Adam Clayton
19%
 19%  [15]
Larry Mullen
19%
 19%  [15]
Wszystkich Głosów : 76

Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




marcysia_b :
to może przyczepka do trabanta..? to da kilka dodatkowych miejsc wink.gif


jak przyczepka to najlepiej tylko od ciągnika biggrin.gif wtedy to da nawet sporo dodatkowych miejsc wink.gif zawsze mozna jeszcze doczepic np. kilka sanek (dla tych osob ktore bedą chciały jeszcze po drodze sie zabrac ;-)) i bedziemy miec taki duzy kulig, tyle ze trza byloby wtedy jechac zimą crazy.gif choc pewnie jazda sankami po betonie moglaby byc cholernie zabawana ale niewiadomo czy przyjemna eusa_eh.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




marchef :
to może lepiej trabantolot? (i zakładamy //U2 airlines// lol.gif )


a mottem przewodnim lini lotniczych będzie "you too can fly" biggrin.gif "so high" biggrin.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




Hmmm... a czy to nie jest tak, że ten samolot u2 jest najbardziej znany z tego, że był zestrzelony? eusa_eh.gif ja tam nie wiem, ale jeśli to prawda to wolę jednak sankami po betonie biggrin.gif drunken_smilie.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




aps :
Hmmm... a czy to nie jest tak, że ten samolot u2 jest najbardziej znany z tego, że był zestrzelony? eusa_eh.gif ja tam nie wiem, ale jeśli to prawda to wolę jednak sankami po betonie biggrin.gif drunken_smilie.gif


Ale to był samolot szpiegowski, który pewnie ruskie zestrzelili, więc ten sie nie liczy. Dla fanów U2 będą przygotowane nowiutkie JumboJety zwane pieszczotliwie Jumbolinami lub coś w podobie. biggrin.gif

PS. Ale sie off topic zrobił biggrin.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchef
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3799
Posty: 165


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
PS. Ale sie off topic zrobił

Ciiii! Bo jeszcze Sami Wiecie Kto zobaczy
---------------------------------------------------
proponuję podróż balonem!!!
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




marchef :
[
proponuję podróż balonem!!!


balonem oczywiście w kształacie cytryny wink.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




hej, hej, a czy w przyczepce przewidziano miejsce dla... chłopaków z U2? wink.gif chyba nie chcecie wrócić z pustymi rękami?
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
hej, hej, a czy w przyczepce przewidziano miejsce dla... chłopaków z U2? wink.gif chyba nie chcecie wrócić z pustymi rękami?


no baa wink.gif przeciez po nich wlasnie jedziemy biggrin.gif będą nam grac na tej przyczepce cool.gif hehe, zanosi sie na powtórke "All because of you" tyle ze to bedzie o wiele lepsze no nie? bo to będzie TYLKO DLA NAS cool.gif smile.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 09:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




marchef :
proponuję podróż balonem!!!


balon fajna rzecz ale...niewiele osób by sie w nim zmiesciło i wogole troszke dlugo by trwało...a jesli do tego bylaby burza czy cos w tym rodzaju to byłoby ryzyko ze spadniemy, rozbijemy sie itd eusa_eh.gif ...nie wiem jak wy ale po betonie chyba byloby bardziej bezpieczniej wink.gif crazy.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




ALICE :
[..]



balon fajna rzecz ale...niewiele osób by sie w nim zmiesciło i wogole troszke dlugo by trwało...a jesli do tego bylaby burza czy cos w tym rodzaju to byłoby ryzyko ze spadniemy, rozbijemy sie itd eusa_eh.gif ...nie wiem jak wy ale po betonie chyba byloby bardziej bezpieczniej wink.gif crazy.gif


Po betonie do jakiegoś czasu, a dalej przez kanał "LaManche" i co wtedy? Albo pod kanałem albo przez albo nad. Pod odpada bo drogo, przez odpada bo tymi sankami cięzko po wodzie, chyba, że trabanty na amfibie da sie przerobić(ewentualnie w pław), nad chyba najbezpieczniej i szybciej (ale też drogo).
W takim wypadku proponuje teleportacje (nauka tak szybko idzie do przodu lol.gif )

biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka003 :
[..]



Po betonie do jakiegoś czasu, a dalej przez kanał "LaManche" i co wtedy? Albo pod kanałem albo przez albo nad. Pod odpada bo drogo, przez odpada bo tymi sankami cięzko po wodzie, chyba, że trabanty na amfibie da sie przerobić(ewentualnie w pław), nad chyba najbezpieczniej i szybciej (ale też drogo).
W takim wypadku proponuje teleportacje (nauka tak szybko idzie do przodu lol.gif )

biggrin.gif biggrin.gif


stawiam na poduszkowce cool.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Hm, teleportacja - takie to... magiczne! wink.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Hm, teleportacja - takie to... magiczne! wink.gif


no baa...magiczna jak cała nasza podróz włącznie z jej celem wink.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Oby nie równie abstrakcyjna jak teleportacja! wink.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




cezar :
Oby nie równie abstrakcyjna jak teleportacja! wink.gif


czasem nawet abstrakcja bywa piękna wink.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Masz rację Alice! Najpiękniejsza! Magiczna! Człowiek żyje dopóki marzy!
I dlatego czy trabantem, balonem, motolotnią, łódzią podwodną, czy za pomocą teleportacji ..... oby ta podróż była jak najdłuższa i niech się stanie abstrakcyjna w swojej nieabstrakcyjności.
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
[..]

co prawda miala byc to damska podroz ale jak bedziesz grzeczny to kto wie [zadowolenie]hmm ale musisz to jeszcze uzgodnic z reszta dziewczyn biggrin.gif

agrace np pewnie ze sie zalapiesz biggrin.gif


Wielkie dzięki, Siostro... smile.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




cezar :
Masz rację Alice! Najpiękniejsza! Magiczna! Człowiek żyje dopóki marzy!
I dlatego czy trabantem, balonem, motolotnią, łódzią podwodną, czy za pomocą teleportacji ..... oby ta podróż była jak najdłuższa i niech się stanie abstrakcyjna w swojej nieabstrakcyjności.


Nic dodać, nic ująć. Cezar! Zgadzam się z Tobą w 100%.
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Października 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




O ja cię nie mogę, jak ja się mogłam w nim kochać kiedyś. shock.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Października 2005, 14:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
O ja cię nie mogę, jak ja się mogłam w nim kochać kiedyś. shock.gif


brzydka koszula :P
  
Kobitki, łączcie się!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 10 z 12  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010