Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Kobitki, łączcie się! Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Który gość z U2 jest wg Ciebie najatrakcyjniejszy?
Bono
50%
 50%  [38]
The Edge
10%
 10%  [8]
Adam Clayton
19%
 19%  [15]
Larry Mullen
19%
 19%  [15]
Wszystkich Głosów : 76

Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 16:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Hej! Czy nikt tu nie kocha facetów z Jutu? Wiem, kobiety, że Wy, jak ja wielbicie Bońka, Wawrzyńca (tzn. Laurenca, ekhmm, Larrego wink.gif ), czy Adamka. Jestem bardzo ciekawa, czy któraś (lub któryś - nie dyskryminujmy ludzi za orientację) z Was kocha Edzia - jakoś mi się to w pale nie mieści - ale z drugiej strony:nie dla dla takich "diabłów" głowę się już traciło, nie? redface.gif Chcę się dowiedzieć, za co ich kochacie. Oczywiście ja też chciałabym się wypowiedzieć, ale muszę mieć świadomość, że nie gadam do ściany, więc dajcie znać. wink.gif Pa! smile.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Do ankiety dodałem jeszcze jednego pana z zespołu...ponieważ moja była dziewczyna bardzo go lubiała i mówiła że jest najbardziej sexi biggrin.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




no jasne komu by sie przynajmniej jeden gosc z u2 niepodobal. ja szaleje za Bonem biggrin.gif same wiecie napewno czemu :)))))
  
Re: <u2manka> Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ja nie wiem. Bo ma fajny głos? wink.gif
  
Re: <marekyeah> Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




I nie tylko biggrin.gif !!!!!fanie wyglada w okularach cool.gif i w czerni nic "+" nic "-" a jak sie porusza mniam mniam :)
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




u2manka :
!!!!!fanie wyglada w okularach cool.gif i w czerni


...
szczgólnie w tych z okresu Achtung Baby... sam chciałem sobie takie kupić ale nigdzie nie ma sad.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




...
nigdzie nie ma sad.gif[/quote]

widzialam... jakiegos chlopaka jak mial takie szkoda tylko ze nie moglam do niego zagadac :(((((((((( i nie wiem skad je mial i lipa!!
  
Re: <u2manka> Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a jak one się wogóle nazywały... tzn. chodzi mi o styl... melony czy jakiś tak? smile.gif
  
Re: <Krzysiek> Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




nie mam pojecia jak sie nazywaly te okulary(jezeli ci o nie chodzi?) moj duzo starszy brat z kolegami mowil na nie "muchy" (czy cos w tym stylu:) cool.gif biggrin.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




u2manka :
no jasne komu by sie przynajmniej jeden gosc z u2 niepodobal. ja szaleje za Bonem biggrin.gif same wiecie napewno czemu :)))))


Tjaa, "wiecie", myy sad.gif . Mało tu kobitek, ale w końcu troszki się rozwinął ten post(w końcu nadszedł ten dzień biggrin.gif ). No, mogę wywalić, co mi ciąży. biggrin.gif Dwie laski to wprawdzie jeszcze nie dyskusja, ale już nie monolog biggrin.gif .No to zaczynamy. biggrin.gif cool.gif

Bono. cool.gif
Takie to małe, brzydkie,owłosione lol.gif , blade...wielki nochal, pije, pali, no normalnie ideał wink.gif biggrin.gif lol.gif . Krzysiek gdzieś napisał,że nie rozumie, co te laski widzą w facetach, no wystarczy spojrzeć i ...nie ma na co patrzeć niby. He he, to zobaczy tylko kobita, to piękno w tym diable. biggrin.gif Ale prawda, marekyeah, gdy słyszę głos Bono, ciarki po pleckach przechodzą, wow. cool.gif Nie wiem, co ja w nim widzę, ale ten facet coś w sobie ma.Odlooot. biggrin.gif
Adam. shock.gif
No jeszcze gorzej - nie dość,że nałogowy palacz, pijak biggrin.gif , to jeszcze macho i ...w okularach. biggrin.gif Nic bardziej mylnego, chcałabym być w szkole Adama, gdy ten podobno przeszedł się po niej nago, za co został wyrzucony. biggrin.gif lol.gif Sparky rules.
Larry. crazy.gif
Zamknąć nagiego w klatce i patrzeć. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Piękny gość. Chciałabym mieć takiego słodkiego synka. biggrin.gif crazy.gif
The Edge.
O, tu to już co innego, bue heheh... smile.gif Edzio niezmiennie kojarzy mi się z moim podstarzałym wujkiem, który, gdy tylko mnie widzi, rzuca tekstem :"Chodź, kochanie do wujcia na kolanka." doubt.gif lol.gif Tak to już mam, nie wiem czemu, tak mi się kojarzy. eusa_sick.gif lol.gif

Hehe, to mój wstępik. biggrin.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




No to tu mam stronkę odpowiednią dla fanek U2
http://f3ck.org/u2/ . Może niektórzy ją znają , ale cóż na pewno nie wszyscy cool.gif
  
Re: <andy85> Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif biggrin.gif lol.gif
He he he, wydrukujem i se wytnem. wink.gif cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




"Bono.
Takie to małe, brzydkie,owłosione , blade...wielki nochal, pije, pali, no normalnie ideał" biggrin.gif


i przy tym sexi i to wszystko mi sie w nim podoba i masz racje trzeba byc kobieta zeby to zrozumiec !!!!!! :) i ja sie ciesze ze jest nas przynajmniej dwie :P "W KUPIE SIŁA" - jak to powiadal znany i lubiany Yarpen smile.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
u2manka :
!!!!!fanie wyglada w okularach cool.gif i w czerni


...
szczgólnie w tych z okresu Achtung Baby... sam chciałem sobie takie kupić ale nigdzie nie ma sad.gif



"Bono's fly glasses" były dostępnę w U2 mart na www.u2.com, ale chyba już nie ma...(też chciałem takie mieć) wink.gif

Od tych okularów właśnie wzięła sie jedna ksywa Bona "The Fly"- czyli "mucha" smile.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




u2manka :
"Bono.
Takie to małe, brzydkie,owłosione , blade...wielki nochal, pije, pali, no normalnie ideał" biggrin.gif


i przy tym sexi i to wszystko mi sie w nim podoba i masz racje trzeba byc kobieta zeby to zrozumiec !!!!!! :) i ja sie ciesze ze jest nas przynajmniej dwie :P "W KUPIE SIŁA" - jak to powiadal znany i lubiany Yarpen smile.gif


Do swoich kumpli zwanych "chłopakami" wink.gif
  
Re: <marekyeah> Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




dokladnie wink.gif Idziemy kupą w kupie sila!!!!!!!!
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




to skoro jest nas kilkoro to może wybirzemy się do Irlandii... smile.gif może spoktamy Bono... i resztę eusa_clap.gif
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
to skoro jest nas kilkoro to może wybirzemy się do Irlandii... smile.gif może spoktamy Bono... i resztę eusa_clap.gif



niom spoko podoba mi sie to!! biggrin.gif moze zobaczymy ich jak sie przechadzaja po ulicy albo robia zakupy :)) ciekawe jak bym zaareagowala heh
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




u2manka :
Krzysiek :
to skoro jest nas kilkoro to może wybirzemy się do Irlandii... smile.gif może spoktamy Bono... i resztę eusa_clap.gif



niom spoko podoba mi sie to!! biggrin.gif moze zobaczymy ich jak sie przechadzaja po ulicy albo robia zakupy :)) ciekawe jak bym zaareagowala heh


ja bym wziął gitarę i zaczął grać ONE ... tylko słowa trzeba by przerobić...
...
  
Re: Kobitki, łączcie się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 19:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




ja bym wziął gitarę i zaczął grać ONE ... tylko słowa trzeba by przerobić...
...[/quote]


o prosze eusa_clap.gif ja bym wyla jako churek :) moze byc ?
  
Kobitki, łączcie się!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 12  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010