Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> operacja się udała ... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 23:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




... pacjent zmarł.
Świerzo zreformowanym dyskusją padła baza danych. Nie działa też stary trik z wchodzeniem poprzez listę tematów.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




nie pierwszy raz dzis zreszta. paru pacjentow tez chyba w ciezkim stanie... zly.gif lol.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
... pacjent zmarł.


Padł tylko czy się podniesie. I ja nie tylko mówię o stronie technicznej, ale także o aspekci moderatorskim. Przewiduję, że dołączę się do wojny która niedługo wybuchnie. Może mój support nie będzie zbyt duży, ale przeciwko dyktaturze każda pomoc się przyda...

Rude Boy; proponował ktoś Tobie jakąś moderkę?
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




no comment eusa_naughty.gif a. i tak by sie nie zgodzil... eusa_wall.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
no comment eusa_naughty.gif a. i tak by sie nie zgodzil... eusa_wall.gif


Byś się nie zgodził? Sorki to nie wyraz lizusotwa, ale szczera prawda że nadałbyś się do moderki. Nie wiem jak to jest, ale jeśli "oni" sami zgłaszali propozyje zielonych i Tobie nikt nie nie "zaoferował" to ja nie mam pytań...
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




wiesz, nie ma co tutaj na ten temat dyskutowac, zeby nie zaostrzac pewnych awersji. jakos do tej pory moglem sie nawet i poklocic z niektorymi, ale i tak traktowalem ich jak najlepszych netowych kumpli. teraz cos sie zaczyna knocic sad.gif
zadarlem z pewnym deplowym vipem-bufonem zly.gif i obawiam sie, ze juz wtedy musialem okreslic swoje miejsce po jednej ze stron tej wydumanej barykady lol.gif lol.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 23:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




shock.gif biggrin.gif widze, ze wybrales dobra strone wink.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




zadarlem z pewnym deplowym vipem-bufonem

Mi się tylko z jedną osobą kojarzy.

Ja w sumie chyba z nikim nie zadzieram a to dlatego, że wiem że w formie pisemnej mam nieraz dość duży problem z bronieniem własnego zdania. Ustnie mogę jak najbardziej rozmawiać, ale pisząc wiem, że dość łatwo mnie zjebać a ja nienawidzę tego. Pamiętam, że jak pierwszy raz chyba zostałem opieprzony na deplach w lutym chyba to się bałem potem cokolwiek napisać, a przed wysłaniem sprawdzałem każde zdanie na 1000000000 sposobów, żeby nikt się nie przypieprzył o nic. Teraz dałem na dość mocne wstrzymanie, ale dyskusje stają się coraz dziwniejsze. Czy każde forum poza "Dowcipnym..." (a i ono powoli staje się mało śmieszne) ma być poważne? Czy na wszystkim robienie jaj i mało poważny ton wypowiedzi zaoowocuje pełną moderacją? Sorki, ale musze to powiedzieć; K U R W A M A Ć !!!! zly.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




niczego nie wybieralem tongue.gif
cos mi sie wydaja, ze to bylo nadanie z urzedu. niezrecznie mi tez bronic marka d, z ktorym zupelnie niedawno klocilem sie do pierwszej krwi przy okazji przynajmniej dwoch watkow. nie oznacza to jednak, ze jesli sie nim nie zgadzam, to moge mu kneblowac usta eusa_naughty.gif
nie lubie, kiedy ktos za mnie decyduje, co jest dla mnie dobre, a co nie, bo jestem juz duzym chlopcem. nie sadze tez, aby zbyt wiele osob stalo na poziomie, z ktorego mieliby prawo oceniac jakosc moich wypowiedzi. drazni mnie to...
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
shock.gif biggrin.gif widze, ze wybrales dobra strone wink.gif


To chyba jedyny możliwy wybór. Pomimo, że czasami nie podoba mi się co NIEKTÓRZY dyskutanci czynią to jednak ich podejście jest zdrowsze. Jak to określiła moja koleżanka (jedna z najmądrzejszych osób jakie znam) "Ci ludzie na tym forum mają za dużego wkręta. Czasem mam wrażenie, żeby pobili się w obronie swoich poglądów". Trochę przesadzała... ale wydaje mi się że tylko trochę. Niejednokrotne apele "o zluzowanie" (jak ja nie lubię tego określenia) dotyczą chyba wszystkich tylko nie tych którzy apelują...
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Może mój support nie będzie zbyt duży, ale przeciwko dyktaturze każda pomoc się przyda

a to właśnie miało być to śmieszne? czy jakie?


Ostatnio zmieniony przez Nikos dnia Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 13:33, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Mike :

Byś się nie zgodził? Sorki to nie wyraz lizusotwa, ale szczera prawda że nadałbyś się do moderki. Nie wiem jak to jest, ale jeśli "oni" sami zgłaszali propozyje zielonych i Tobie nikt nie nie "zaoferował" to ja nie mam pytań...

Co to są "oni"?
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Mi się tylko z jedną osobą kojarzy.

Jaką?

Cytat:
Czy każde forum poza "Dowcipnym..." (a i ono powoli staje się mało śmieszne) ma być poważne? Czy na wszystkim robienie jaj i mało poważny ton wypowiedzi zaoowocuje pełną moderacją? Sorki, ale musze to powiedzieć; K U R W A M A Ć !!!! zly.gif

To ja też się wypowiem. Forum to dla mnie miejsce wymiany myśli i słów, ale pisanie postów to nie wypowiadanie zdania. Do pogawędki z kolegą jest chat albo GG. Niektórzy nie mają czasu na czytanie jakiejś rozmowy przeważnie jeszcze offtopicowej na dwie strony. Nikt nie zmusza Cię żebyś był poważny, mnóstwo jest śmiesznych (bądź nie, jak dla kogo) komentarzy do postów, czy pomyłek w postach. Ale na Boga to nie jest sensem dyskusji na forum. Nie może z tego powstawać dyskusja o dupie.
Jeszcze pół biedy jak to się dzieje w jakiś konkretnych paru wątkach czy forach, ale kiedy to się rozłazi na cały serwis i zamiast dyskutowania pojawiają się wymiany wrażeń z dzisiejszego prywatnego dnia to jest przegięcie. A tak się ostatnio kończyło coraz więcej postów.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
Mike :

Byś się nie zgodził? Sorki to nie wyraz lizusotwa, ale szczera prawda że nadałbyś się do moderki. Nie wiem jak to jest, ale jeśli "oni" sami zgłaszali propozyje zielonych i Tobie nikt nie nie "zaoferował" to ja nie mam pytań...

Co to są "oni"?


Chyba "kto" ? Jak to kto; "grupa trzymająca władzę" tongue.gif

A kto Tobie proponował moderkę? Sama się zrobiła?
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
Mike :
Może mój support nie będzie zbyt duży, ale przeciwko dyktaturze każda pomoc się przyda

a to właśnie miało być to śmieszne? czy jakie?


Nadciąga wojna i każdy będzie musiał wybierać. Opowiedzieć się po jednej ze stron. Neutralność zaowocuje tylko popadnięciem w niebyt dyskusyjny.

Tak to był lekki żarcik. Ale przypuszczam, że będzie dość ostre kasowanie postów. A jako że Moderatorzy nie są obiektywni (bo nikt nie jest) będą wychodzić konflikty...
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A może poprostu przestańtam dyskutować jak Ci zasady niepasują. A poza tym co uważasz za zwycięstwo swojej strony? Likwidację depla?
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
A może poprostu przestańtam dyskutować jak Ci zasady niepasują. A poza tym co uważasz za zwycięstwo swojej strony? Likwidację depla?


I Ty też Brutusie? tongue.gif

Zasady? Zasady mi odpowiadały, ale teraz zasady się zmieniły. To co się czytało przyjemnie zostało zanegowane i nastąpiło obrzucanie się błotem na skalę, której dotąd nie zaobserowałem. Może byłem zbyt krótko... nie wiem. Zasady sprzed reformy mi odpowiadały. Może była to stagnacja a nie rozwój, ale lepiej mi się czytało dyskusje. Wprowadzone zasady spowodowały, że każdy wątek otwieram z obawą czy ktoś kogoś znowu nie wyzwał czy też przypadkiem nie zostały skasowane moje posty... I pomijam kwestię że skasowane posty świecą na czerwono i nie da się ich przeczytać...

Likwidacja? Nie!! Nigdy... powrót do stanu sprzed reformy też już nie jest możliwy. Ale najlepiej czytało mi się dyskusje do czerwca/maja... Potem się coś spieprzyło, aż apogeum osiągneło TERAZ. Nie wiem czy to nie jest pat. Kto się nie dostosuje ma spierdalać ? Naprawdę nie wiem, ale ten impas nie może trwać. Ja się na nikogo nie rzucam. Nie wyzywam i daję ostro na luz. Postów nonsensownych staram sie nie umieszczać i wogóle pełna kultura, nikogo nie obrażam i staram się nie urazić. Takiej asertywności to frytki posypujące się sola i oblewające sie ketchupem mogły by mi pogratulować. Ale źle się dzieje. Tzw. "Wycieczki personalne" zataczają coraz szersze kręgi, a chęć rozmwoju dyskusji i reforma spowodowały pogorszenie poziomu depli...

"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 02:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




I Ty też Brutusie?
Kolor mojego nicka na deplu chyba jednoznacznie określa, po której stronie barykady jestem.

Generalnie winni są Ci, którzy nie słuchając próśb moderatorów uprawiali na deplu chat i dyskusje poniżej poziomu. W końcu grupa, która tworzyła ten serwis od początku doszła do wniosu, że dalej tak być nie może i trzeba to zmienić. To oni założyli ten serwis i to oni ustalają zasady tak, aby im się dobrze dyskutowało. A innym jak nie pasuje to mogą przejść do innego serwisu od choćby na heh, gdzie poziom jest niższy od wymaganego na depl (a zbliżony do tego jaki tam jest w tej chwili, a właściwie był przed rozpoczęciem awantury, bo te awantury go chwilowo (mam nadzieję) obniżyły).

Powrót do stanu poprzedniego jest niemożliwy, bo twórcą tamten stan nie odpowiadał.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
I Ty też Brutusie?
Kolor mojego nicka na deplu chyba jednoznacznie określa, po której stronie barykady jestem.



Nie Tirinti. To nie jest bitwa zieloni kontra reszta. Zresztą zakończmy te czysto akademickie rozważania. Ja na to jak dyskusje będą wyglądać nie mam wpływu... Tylko mam nadzieję, że obrzucanie się różnego rodzaju inwektywami zakończy się równie szybko jak się zaczęło... PEACE Bracia i Siostry
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Nikt mi nie proponował, sam się zaproponowałem, bo burdel jaki powstał po odejściu Liska zapowiadał się przerażająco, na szczęście trochę ludzie spasowali. Nevermind.

Dopóki będą takie rozważania:
my - oni,
dwie strony barykady,
to nigdy nie będzie spokoju.
  
operacja się udała ...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010