Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> operacja się udała ... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
niczego nie wybieralem tongue.gif
cos mi sie wydaja, ze to bylo nadanie z urzedu. niezrecznie mi tez bronic marka d, z ktorym zupelnie niedawno klocilem sie do pierwszej krwi przy okazji przynajmniej dwoch watkow. nie oznacza to jednak, ze jesli sie nim nie zgadzam, to moge mu kneblowac usta eusa_naughty.gif
nie lubie, kiedy ktos za mnie decyduje, co jest dla mnie dobre, a co nie, bo jestem juz duzym chlopcem. nie sadze tez, aby zbyt wiele osob stalo na poziomie, z ktorego mieliby prawo oceniac jakosc moich wypowiedzi. drazni mnie to...


Rude, mnie akurat nie musisz bronić, zaliczam się do życiowych outsiderów. Tego co nastąpiło między nami nie traktuje jako kłótnię, mam przyjaciół z którymi czasem idziemy na "noże" w jakiejś dyskusji, ale nie przeszkadza nam to w żaden sposób.

To co nastąpiło względem mnie na d.pl jest efektem tego, że co poniektórych szlak trafia, bo nie udało się mnie osiodłać.

Defacto odkąd pamiętam, jak tylko pojawiłem się na deplu (jeszcze "zielony") przeszedłem w chuj ataków personalnych, a ponieważ za stary już jestem, co by mnie banda smarków przerażała, więc przeszedłem do "kontrataku".

Z resztą odnoszę że mam do czynienia z przerażonymi dziećmi, które zrobiły sobie enklawkę, w której czują się bezpieczni. No ale cóż mało ludzi poszukuje w necie sposobu na życie??

Z resztą, jeżeli będzie to szło w tym kierunku to faktycznie d.pl zamieni się w jednopoglądową grupę ludzi klepiących się po plecah.
Cała nadzieja w tym, że gdy faktycznie depl będzie po premierze, to będzie więcej płatnych for, ciekawe co wtedy?? Jaką technikę zastosują enklawowcy w celu usuwania niewygodnych im dyskutantów?
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Cała nadzieja w tym, że gdy faktycznie depl będzie po premierze, to będzie więcej płatnych for, ciekawe co wtedy?? Jaką technikę zastosują enklawowcy w celu usuwania niewygodnych im dyskutantów?

moze nastapi to juz przed premiera? ;)
mysle, ze wtedy ta enklawa bedzie postepowac tak samo, ale z wylaczeniem tych for, na ktorych nie beda mieli zadnego wplywu, pewnie beda je nazywac 'siedliskiem buractwa' lol.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wszystko zależy, od tego na ile A1 jest nastawione na komercję, a na ile prowadzi działaność charytatywną, dla zbąkanych "dzieci"

Ale sądze że jeżeli ten serwis ma żyć między innymi z reklamy, to większą rolę będzie odgrywać liczba odbiorców niż ich poziom.

Z drugiej zaś strony obserwując fora klubów motorowych, to i mnie nawet czasem ręce opadły, ale do nich nic nie mają. Co potwierdza jedynie że cała ta rewolta ma podtekst personalny.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Tak Marku właśnie wszystko zaczęło się od tego że

Marek D. :
Rude, mnie akurat nie musisz bronić, zaliczam się do życiowych outsiderów.

Taa fantastyczną postacią jesteś, taką dobrą walczącą o wolność i sprawiedliwość :\

Cytat:
To co nastąpiło względem mnie na d.pl jest efektem tego, że co poniektórych szlak trafia, bo nie udało się mnie osiodłać.

teoria spisku :\ co Ci chcieli zrobić biedaku Ci 'oni'? zakuć w dyby pisać za Ciebie posty?

Cytat:
a ponieważ za stary już jestem, co by mnie banda smarków przerażała, więc przeszedłem do "kontrataku".

no właśnie niestety z tego założenia wychodziłeś od początku i jak widać dobrze Ci z nim nadal :-(

Cytat:
Z resztą odnoszę że mam do czynienia z przerażonymi dziećmi, które zrobiły sobie enklawkę, w której czują się bezpieczni. No ale cóż mało ludzi poszukuje w necie sposobu na życie??

a może masz rację, ale może nie chodzi o bezpieczeństwo a chęć odetchnięcia?

Cytat:
Z resztą, jeżeli będzie to szło w tym kierunku to faktycznie d.pl zamieni się w jednopoglądową grupę ludzi klepiących się po plecah.

Zastanawiałeś się Marku jak Ty z Zedem i Eddym wyglądacie z pewnej odległości? :->


Ostatnio zmieniony przez Nikos dnia Środa, 06 Sierpnia 2003, 16:01, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Z drugiej zaś strony obserwując fora klubów motorowych, to i mnie nawet czasem ręce opadły, ale do nich nic nie mają. Co potwierdza jedynie że cała ta rewolta ma podtekst personalny.

No bo oni w takim stopniu w d.pl nie ingerują nie znajdują nowych for ze śmiechem stwierdzając że tutaj jeszcze albo tutaj dawno syfu nie robiliśmy :-(
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Taa fantastyczną postacią jesteś, taką dobrą walczącą o wolność i sprawiedliwość :\


No i deplowa ironia znowu dała o sobie znać! Rzekłbym norma. Ale odpowiem Ci:
Tylko nielicznych Nikos, tylko nielicznych.

Cytat:
teoria spisku :\ co Ci chcieli zrobić biedaku Ci 'oni'? zakuć w dyby pisać za Ciebie posty?


No widzisz i tutaj mnie szczujesz! A potem pretensje mieć będziesz do mnie. Ustąpiłem z pola! Kurde mam wrócić???

Cytat:
no właśnie niestety z tego założenia wychodziłeś od początku i jak widać dobrze Ci z nim nadal :-(


Proszę nie próbuj mi robić psychoanalizy, bo chyba lepiej wiem z jakiego założenia wychodziłem.

Cytat:
a może masz rację, ale może nie chodzi o bezpieczeństwo a chęć odetchnięcia?


Jasne widziałem wiele przykładów, relaksu kosztem innych. A ja jestem pilnym uczniem...

Cytat:
Zastanawiałeś się Marku jak Ty z Zedem i Eddym wyglądacie z pewnej odległości?


Tyle wizerunków ile patrzących.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
Cytat:
Z drugiej zaś strony obserwując fora klubów motorowych, to i mnie nawet czasem ręce opadły, ale do nich nic nie mają. Co potwierdza jedynie że cała ta rewolta ma podtekst personalny.

No bo oni w takim stopniu w d.pl nie ingerują nie znajdują nowych for ze śmiechem stwierdzając że tutaj jeszcze albo tutaj dawno syfu nie robiliśmy :-(


Zeszliśmy z jak to określacie z "syfem" na jedno forum, z resztą na waszą prośbę, więc o co chodzi???

Po za tym nie przesadzaj tym rozłażeniem, bo wyolbrzymiasz niepotrzebnie. Zaczynam dochodzić do wniosku że powiększanie naszych zasług, nadaje waszej "walce" wymiaru bohaterskiego czynu!
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 09:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A może "oni" poprostu chcą rozmawiać na takim poziomie jaki im a nie tobie pasuje? może poprostu nie chcą czytać twoich postów.
Wątpie, żeby depl kiedykolwiek stałsię komercyjny. Jedyne co ma do zaoferowania to wysoki poziom, a to komercyjnym towarem nie jest.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 09:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Chcesz żebym uwierzył że Ty ironią się nie posługiwałeś? :-)

Ja Cię nie szczuję. Zdaje się że heh to forum publiczne. Odpowiadam na Twoje zarzuty, zawsze Eddy może powiedzieć mi żebym przestał pisać. Nie trzeba będzie banów, przestanę.

Jedyne moje pretensje to brak obiektywizmu ale to się tyczy obu stron :-(

Mówisz żeby Tobie nie robić, ale Ty robisz innym, dowiedziałem się że jestem smarkiem który Cię napastował a Ty się tylko broniłeś.

Cytat:
Tyle wizerunków ile patrzących.

tylko pamiętaj że to działa w obie strony...

Co do bohaterskiej walki to ja widzę z Waszych postów że do takiej aspiruje.

Dobra bo to nie ma sensu. Szkoda że jest jak jest ale wina to nie moja i niech się wstydzi ten kto robi nie ten kto widzi EOT
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
"Nikos"]Chcesz żebym uwierzył że Ty ironią się nie posługiwałeś? :-)


Przeca pisałem już że jestem dobrym uczniem.

Cytat:
Ja Cię nie szczuję. Zdaje się że heh to forum publiczne. Odpowiadam na Twoje zarzuty, zawsze Eddy może powiedzieć mi żebym przestał pisać. Nie trzeba będzie banów, przestanę.


Nie sądze żeby ktoś chciał Cię z tąd wyrzucać. Co do odpowiedzi na moje zarzuty, to jet to raczej stawianie zarzutów. W ten sposób nie dojdziemy do porozumienia.

Cytat:
Jedyne moje pretensje to brak obiektywizmu ale to się tyczy obu stron :-(


Słuszna uwaga...

Cytat:
Mówisz żeby Tobie nie robić, ale Ty robisz innym, dowiedziałem się że jestem smarkiem który Cię napastował a Ty się tylko broniłeś.


Nikos, tak jak pisałem na reformie. To również dziala w obie strony, pakujesz kogoś do jednego wora z gównem, automatem lecisz do innego wora, podczepiony do kogoś innego.

Cytat:
tylko pamiętaj że to działa w obie strony...


Tak miałem okazje poczytać, ale o tym już wiesz.

Cytat:
Co do bohaterskiej walki to ja widzę z Waszych postów że do takiej aspiruje.


Tak mam nawet przyjemność oglądać to walkę, macie ostrego zawodnika.

Cytat:
Dobra bo to nie ma sensu. Szkoda że jest jak jest ale wina to nie moja i niech się wstydzi ten kto robi nie ten kto widzi


Zupełnie się z Tobą zgadzam w tej kwestii. Pozostaje tylko pytanie co dalej... Bo pewnych rzeczy nie da się już cofnąć.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Spokojnie shock.gif shock.gif shock.gif co to jest ????? Bush kontra Wujek Husajn ???? To forum.... opanujcie się eusa_naughty.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Ja się może mylę albo to Ty nie za bardzo zrozumiałeś naszą rozmowę. Nie mamy sie od czego opanowywać. Bo ani ja zły na Marka nie jestem ani, mam wrażenie przynajmniej, on na mnie.

Smutno mi z pewnych powodów, a co dalej? tego ja nie wiem. Wyjdzie w praniu.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




cholera czytam to i widzę ze ludzie problemów nie maja .. DOROSNIJCIE !!!!! smile.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
A może "oni" poprostu chcą rozmawiać na takim poziomie jaki im a nie tobie pasuje? może poprostu nie chcą czytać twoich postów.
Wątpie, żeby depl kiedykolwiek stałsię komercyjny. Jedyne co ma do zaoferowania to wysoki poziom, a to komercyjnym towarem nie jest.


Kurde jak mogłem przeoczyć tego posta:P
Weż stary przestań dochodzić tego co mi pasuje, a co nie, jestem już zmęczony deplowymi psychoanalitykami.

A to czy się stanie komercyjny czy nie czas pokaże.
A jeżeli uważasz że jednak nie będzie komercyjnym towarem, to wobec tego wyjaśnij mi po kiego grzyba jest cennik for, oraz miejsce na reklamę??
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
Ja się może mylę albo to Ty nie za bardzo zrozumiałeś naszą rozmowę. Nie mamy sie od czego opanowywać. Bo ani ja zły na Marka nie jestem ani, mam wrażenie przynajmniej, on na mnie.

Smutno mi z pewnych powodów, a co dalej? tego ja nie wiem. Wyjdzie w praniu.


Odnosisz jak najbardziej prawidłowe wrażenie. A co najzabawniejsze nie jestem zły na paru jeszcze zielonych, którzy pewnie do końca życia byliby na mnie wściekli gdybym ich potraktował po ichniejszemu. biggrin.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
cholera czytam to i widzę ze ludzie problemów nie maja .. DOROSNIJCIE !!!!! smile.gif


Kurde ja już jestem dorosły, nawet za jak na gościa po trzydziestce. smile.gif

Jeżeli chodzi o problemy, to mam ich aż nadto, ale jeżeli młody człowiek kulturalnie docieka, nie widzę powodu aby nie odpowiedzieć.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja nie dochodzę co tobie pasuje. Być może pisujesz posty na poziomie, który tobie nie odpowiada. Dziwne to by było, ale to twoja sprawa. Zrozum jednak, że spora grupa (i to powiązana z właścicielami forum) nie chce ich czytać. Dlatego powinieneś ich zrozumieć i przestać pisać.

A po co jest reklama notbooka, którego nikt nie sprzedaje?
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
e X t 7 3 :
cholera czytam to i widzę ze ludzie problemów nie maja .. DOROSNIJCIE !!!!! smile.gif


Kurde ja już jestem dorosły, nawet za jak na gościa po trzydziestce. smile.gif

Jeżeli chodzi o problemy, to mam ich aż nadto, ale jeżeli młody człowiek kulturalnie docieka, nie widzę powodu aby nie odpowiedzieć.


hmm no to widzę ze nie tylko Ja jestem w słusznym wieku eusa_clap.gif ... jednak ... to co piszecie jest ... walka nad rozlanym mlekiem ... przecież to o czym mowa to jedynie MIEJSCE spotkań ... wystarczy je zmienić i vouala ! ... równie dobrze można przenieść watki np na heh.pl i oki .. no chyba ze EDDY zgody nie wyrazi wink.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
równie dobrze można przenieść watki np na heh.pl i oki .. no chyba ze EDDY zgody nie wyrazi

jeszcze jakbys podal pomysl, jak przeniesc te watki tutaj, to nie mialbym nic przeciwko ;)
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Ja nie dochodzę co tobie pasuje. Być może pisujesz posty na poziomie, który tobie nie odpowiada. Dziwne to by było, ale to twoja sprawa. Zrozum jednak, że spora grupa (i to powiązana z właścicielami forum) nie chce ich czytać. Dlatego powinieneś ich zrozumieć i przestać pisać.

A po co jest reklama notbooka, którego nikt nie sprzedaje?


Dlatego też na wątku "reforma..." napisłem, że dobrze by było gdyby na głównej stronie znajdoał się napis: dyskusje.pl zastrzegają sobie dobór gości, i wtedy nie byłoby nieporozumień!

Ale z tego co wiem, Alex prosił o wykorzystanie virtualnej kasy na onecie, na reklamę for przez moderatorów. Więć nie pieprz mi tu Kolego że nie chodzi o komercję! Bo albo jesteś naiwny, albo gówno wiesz o życiu.
Więc jak znajdziesz chwilę czasu, na to by popatrzć na coś więcej niż na wizardy pod xpekiem to pogadamy.

Pozdrawiam.
  
operacja się udała ...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010