Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Blok na chipset do A64 s. 939 - kiedy w x4pro.pl?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Blok na chipset do A64 s. 939 - kiedy w x4pro.pl?
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AndyN
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #393
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Czy jest planowany blok na chipset do płyt pod A64 s. 939? Na przykład mam na myśli DFI, gdzie chipset "stoi na drodze" karcie grafiki.

Bloczek musi być naprawdę niski ...

Jest coś takiego w planach? Kiedy? Zdjęcia? Cena?
  
Re: <AndyN> Blok na chipset do A64 s. 939 - kiedy w x4pro.pl?
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Lipca 2005, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




niedlugo tez dostane w lapki DFI. mozesz podzielic sie doswiadczeniem odnosnie chlodzenia chipsetu?? podobno dosc halasliwe i nieprzyjemna dla ucha.
  
Gorący nFORCE4-SLI
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daniel82
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4895
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




no właśnie, ja mam gigabyte GA-K8N ultra-sli i chipset chłodzony jest pasywnie. Kiedy FSB dochodzi do 300 to temperatura dochodzi do około 70oC confused.gif . Każda płyta z nFORCE 4 SLI ma umieszczony chipset zaraz za slotem PCI-E.
Jakiś bloczek by się przydał. smile.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Września 2005, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
domino
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4981
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




wg mnie nie ma sensu nic chlodzic drunken_smilie.gif
  
Blok na chipset do A64 s. 939 - kiedy w x4pro.pl?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010