Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj się, by pozbyć się reklam
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Bootlegi Homo Twist,Pudelsow i MM ........
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Bootlegi Homo Twist,Pudelsow i MM ........
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dmin
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #3917

[ Osobista Galeria ]

Czesc
Jestem ciekaw czy ktorys z uzytkowników tego forum (albo ktoras z uzytkowniczek;) ) jest w posiadaniu bootlegow w/w zespolów i solowego Macieja? czy jesli tak,bylby uprzejmy to jakos udostepnic?najbardziej interesowaloby mnie HT z Titusem ....ich Breakout kopie!
pzdr
dmin

Re: <dmin> Bootlegi Homo Twist,Pudelsow i MM ........
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #402

[ Osobista Galeria ]

Na razie znam tylko jeden bootleg Pudelsow, ktory nadaje sie do sluchania.
Jesliu chodzi o HT to jeszcze nic mi o takowych nie wiadomo.
Ale w sumie wartoby bylo...
Gdzie sa najblizsze koncerty? Niech sie ludnosc postara ;)

Re: Bootlegi Homo Twist,Pudelsow i MM ........
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #297

[ Osobista Galeria ]

Alicja :
Na razie znam tylko jeden bootleg Pudelsow, ktory nadaje sie do sluchania.

Z Trójki czy Stodoły? ;)

Re: <gROszeCK1> Bootlegi Homo Twist,Pudelsow i MM ........
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #326

[ Osobista Galeria ]

a ja nie mam nic procz pierwszej płyty Pudelsów "tradycja" (swego czasu Ignac ją reklamował)która wyszla na MC a minie udalo przegrac na CD (jakos idealna) tymi bootlegami to sie jakos można z kimś wymienic?

dzis słyszałem w trojce oprócz HT -"sukni" (która słuchac bylo juz na koncercie HT w Poznaniu), MM ale nie znam tytułu lecz wzrusza mnie jego bezposrednosc "Kayah i Malenczuk to byłby jaja" moze to gdzies juz krązy po necie bo chce to puscic domownikom

PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #297

[ Osobista Galeria ]

Pitt :
a ja nie mam nic procz pierwszej płyty Pudelsów "tradycja" (swego czasu Ignac ją reklamował)która wyszla na MC a minie udalo przegrac na CD (jakos idealna) tymi bootlegami to sie jakos można z kimś wymienic?

Odezwij się do mnie na priv.

Cytat:
dzis słyszałem w trojce oprócz HT -"sukni" (która słuchac bylo juz na koncercie HT w Poznaniu), MM ale nie znam tytułu lecz wzrusza mnie jego bezposrednosc "Kayah i Malenczuk to byłby jaja" moze to gdzies juz krązy po necie bo chce to puscic domownikom

co do pierwszego utworu, to j.w.
co do drugiego, to o tym kawałku mówi się tu:
http://f.heh.pl/ftopic4394.html

Pozdrawiam i witam po długim milczeniu :)

DOPISUJĘ:
-----------------------
Pomyślałem, że skoro taki wątek jest, to może nieco bluesa warto przytoczyć:

http://www.astercity.net/~groszeck/mm-noca_puka_ktos.mp3
http://www.astercity.net/~groszeck/mm-oni_zaraz_przyjda_tu.mp3

Re: <gROszeCK1> Bootlegi Homo Twist,Pudelsow i MM ........
PostWysłano: Czwartek, 19 Marca 2009, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #322

[ Osobista Galeria ]

Pewnie wszyscy Państwo już się zaopatrzyli....

ze strony Proskynesis

ze strony Kaseta Stilon Gorzów c60

saksofonista ;)

PostWysłano: Sobota, 28 Marca 2009, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
K@rrol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #6436

[ Osobista Galeria ]

A mógłby ktoś mi wysłać na "Zaćmienie" z Miecznikowskim? Kiedyś miałem, ale utwór gdzieś mi zaginął.

PostWysłano: Poniedziałek, 27 Kwietnia 2009, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EdekLeszczyk
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)

Użytkownik #7414

[ Osobista Galeria ]

Jestem w posiadaniu "Duetów", więc jakby ktoś chciał to smile.gif

PostWysłano: Sobota, 15 Sierpnia 2009, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #322

[ Osobista Galeria ]

Pudelsi - Jarocin '86

PostWysłano: Poniedziałek, 16 Sierpnia 2010, 21:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marios
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #6859

[ Osobista Galeria ]

Siemka!
Tak pobieżnie przejrzałem to forum i zauważyłem, że niektórzy narzekali na czas w jakim tvp puszczała Maćka śpiewającego Weilla. Znalazłem cosik takiego:

http://chomikuj.pl/zwirek51/KONCERTY+-+Video/*e2*99*a6Male*c5*84czuk+* c5*9bpiewa+songi+Kurta+Weilla

starciłem na smsa całe 2.44 mam calutki koncert.

PS:

Psychodancing Country Recital 2010 mp3

http://chomikuj.pl/JamesHet

za dużo....
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2010, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staffff
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7533

[ Osobista Galeria ]

Myślę że Maciek wykonuje trochę za dużo pracy dodatkowej z innymi muzykami a zapomniał o swojej prawdziwej tożsamości. Ta płyta z Kukizem porażka.... doubt.gif

Bootlegi Homo Twist,Pudelsow i MM ........
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
pobyt nad morzem Białogóra agroturystyka wakacje nad morzemZawór upustowy, symulatory zawarów Blow OFF akcesoria tuningoweGrzejniki płytowe Kermi we Wrocławiu Tanie Grzanie grzejniki purmo we wrocławiu Sklep z grzejnikami Wrocław - Tanie GrzaniePolecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.||f.heh.pl
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010