Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Znowu siec
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Znowu siec
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Witam ponownie. I znowu mam problem... tym razem z Win XP. Opisywałem moj problemik w innym watku, ale pokrótce. Założyłem neta radiowego. karta radiowa miala byc wpieta w kompa robiacego z serwer na ktorym mial byc postawiony W2K, poniewz nie mialem sterów na linuxa. Ale ze padł mi dysk to neistety zbralem dysk z serwera i teraz neta mam jako połaczeniu udostępnione z drugioego kompa (wXP) po sieci lokalnej. I teraz pytanko jak skonfigurować Wxp do którego wpieta jest karta radiowa i ktory udostepnia mi loczenie z netem, zeby zasoby udostepniane na naszej sieci lokalnej nie byly widoczne w necie po radiówce? zDodam ze widzę wszystkie sieci lokalne ktopre korzystaja z tej samej sieci radiowej. Jakie zabezpieczenioa właczyć? Moze macie jakies helpy. ?Dzieki za wszelkie rady.
  
Re: Znowu siec
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




W Network Connections powinieneś miećdwa interfejsy ten od sieciówki zwykłej i ten od radiowej. We właściwościach radiowej odznacz File and Printer Shareing.
  
Znowu siec
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010