Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Duety Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Duety
PostWysłano: Sobota, 04 Czerwca 2005, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Znalazłem już fragmencik do posłuchania:

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/406212

Co więcej - tą 'wspaniałą' płytę już można zamówić na merlinie, jak dobrze rozumiem i przyślą po 24 godzinach ;)
  
Re: <gROszeCK1> Duety
PostWysłano: Sobota, 04 Czerwca 2005, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Fajnie, że ten fragment taki długi, bo przynajmniej poznałam w końcu tę piosenkę.... ;-)))
A co do płyty - mieszanka powalająca po prostu :-)
  
Re: <Malena> Duety
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]






Duety tylko na TEJ płycie ???

fr49ment zadługi wink.gif

wow! Dr. Alban - czarnoskóry stomatolog ...cóż, że ze Szwecji wink.gif

pamiętacie "It's my life" ? biggrin.gif
  
Re: Duety
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Wczoraj wieczorem w trójce ją znowu puścili, nagrałam ją całą na kasetę, więc jak by ktoś, gdzieś, jakoś chciał i potrafił to przerobić na format mp3 czy jakiś tam, to mogę wysłać wink.gif
  
Re: <Soffe_U> Duety
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




no własnie gdzie to mozna zlaźć słyszalem to dzis w trojce jest wzruszające:)
  
Re:Duety
PostWysłano: Wtorek, 07 Czerwca 2005, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




"nie oblizuj pałki bo zepsujesz danie"
bombastic fantastic
  
Re: Duety
PostWysłano: Czwartek, 09 Czerwca 2005, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




nie wiem co jest grane... wink.gif
czuje jakiś niedosyt - czy cóś... sad.gif
  
Re: <Krystynka> Duety
PostWysłano: Piątek, 10 Czerwca 2005, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




niedosyt czego?
  
Re: <Malcolm McCrane> Duety
PostWysłano: Piątek, 10 Czerwca 2005, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]







CGM.PL



na płycie są dwie informacje:

1. "Duety" tylko na tej płycie
2. nowa płyta Pudelsów wkrótce

Malcolm, możesz to sprostować/potwierdzić/skomentować ?
  
Re: <gROszeCK1> Duety
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Słucham tej piosenki któryś raz i w ogóle nie mogę się przekonać.

Tekst - sam zamysł kawałka bardzo fajny, ale jakoś troszkę mi brakuje podciągnięcia chwytliwości rymu 'Maleńczuk Kayah, to będą jaja' [który sam w sobie bardzo mi się podoba]. Tymniemniej tekst na plus :)

Muzyka - tu mi się praktycznie nic nie podoba. Zaśpiewane i zagrane jakoś tak plastikowo, bez pomysłu, czegoś przykuwającego ucho na dłużej.

Rozumiem, że to piosenka prześmiewcza, ale naprawdę nawet kabarety mają ciekawsze kompozycje a teksty śmieszniejsze.
A szkoda, bo pomysł bardzo mi się podoba i jakoś tak mi siedzi w duchu Pudelsów. Kojarzy się z Psychopopem. Może do wersji płytowej artyści naniosą jakieś poprawki?
  
Re: <gROszeCK1> Duety
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiscie kompozycja niezbyt skomplikowana, ale mysle, ze na koncertach moze to fajnie wychodzic. Sadze ze pozmieniaja kompozycje.

Mam jedno zastrzezenie. Facet nazywa sie RoZynek a nie RoDZynek!!!
  
Re: Duety
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
20. Papa Dance - Gdzie one są (2 Marx remix)
21. Pudelsi - Duety


Wpierw na warszawskich juvenaliach ustawia się Pudelsów zaraz za Papa Dance, potem na stojaku w Empiku wciska się Maleńczuka między płyty tegoż zespołu, a teraz jeszcze to... Przekleństwo Papy Smerfa confused.gif ?

Co do piosenki będę się wypowiadać dopiero, gdy usłyszę ją w całości.
  
Re: <amalie> Duety
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Raczej przekleństwo wytwórni, która ma chyba tylko te dwa zespoły z polskiego rynku w katalogu.
  
Re: Duety
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
1. "Duety" tylko na tej płycie
2. nowa płyta Pudelsów wkrótce

Malcolm, możesz to sprostować/potwierdzić/skomentować ?


sprostowac/potwierdzic nie moge, bo nie pracuje w warnerze od roku

a komentowac mi nie wypada

a co to było z tym wsadzaniem plyt MM pomiedzy Papa Dance ?
  
Re: Duety
PostWysłano: Środa, 15 Czerwca 2005, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Tekst bardzo fajny, linia wokalna takowoż, kompozycja w istocie mało skomplikowana. Podsumowując: bez ochów, achów i zachwytów, ale całkiem fajnie. Pozytywnie.

Alicja :
Mam jedno zastrzezenie. Facet nazywa sie RoZynek a nie RoDZynek!!!


Eeem, to chyba tak specjalnie. eusa_eh.gif

Malcolm McCrane :

a co to było z tym wsadzaniem plyt MM pomiedzy Papa Dance ?


To chyba jednak Traffic był, stojak Traffic poleca i MM otoczony przez Papa Dance. Taka skromna dygresja.
  
Re: Duety
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




A tak w ogóle, słyszałam wczoraj tę piosenkę w radiowej Trójce i brzmiało jej się znacznie lepiej, doszły żeńskie chórki i bardzo fajnie teraz jest.
(Państwo wybaczą moje nieco chaotyczne wypowiedzi, ale po dentyście nadal mam jednostronny paraliż szczęki, a to nie sprzyja myśleniu.)
  
Re: Duety
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




nie wiem, co napisać. przeczuwałem taki rozwój wypadków, ale gdzieś w środku była ta nadzieja. utwór w ogóle mi nie wchodzi. mam nadzieję, że pozostanie jedynie na tej składance.

gROszeCK1 :
Raczej przekleństwo wytwórni, która ma chyba tylko te dwa zespoły z polskiego rynku w katalogu.

nie no, jest tego trochę więcej, ale fakt faktem - stawia głównie na püdelsów i papa dens.
  
Re: Duety
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czołgaj się
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3451
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




hmmm... ma ktoś lynka do całości utworu ? bo te 30 sekund to miernota, niestety... no nie podoba mi się wogóle
  
Re: Duety
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CrazySexyCool
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4024
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




a mi się podoba :-)
chociaż słysząc ją pierwszy raz pomyślałam, że to niezły żart
  
Re: Duety
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KSF
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4053
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Ma ktos juz moze ten kawalek zgrany w formacie MP3 i moze sie ze mna podzielic? Nie chce mi sie bowiem wydawac pieniedzy na plyte ktora zawiera 1 utwor, ktory mnie interesuje crazy.gif

Pozdrawiam
KSF
  
Duety
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010