Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online -> Błąd w KO
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Błąd w KO
PostWysłano: Niedziela, 05 Czerwca 2005, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
_phantoom_
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3952
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Może mi ktos pomóc??? Zrobilem reinstalke systemu (win NT), wszystko poinstalowalem (directX, stery do grafiki itp.). Zainstalowalem KO, wlaczyl sie automatyczny update, niby wszystko OK, gra sie zauktualizowala, ale...i wlasnie tu jest problem...klikam na START i zamiast gry, wyskakuje mi takie puste okienko(bez niczego w srodku tylko przycisk OK) z naglowkiem "KngihtOnline HackShield" i koniec...klikam OK i nic sie nie dzieje, gra nie odpala...a jeszcze wczoraj przed formatem wszystko pieknie dzialalo. Ktos wie co moze byc przyczyna wyskakiwania tego bledu???
  
Re: <_phantoom_> Błąd w KO
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 01:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




service pack
i inne łaty
  
Re: <J@ger> Błąd w KO
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3045
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




ja mialem taki sam błąd
Na szczęście KO mi się już znudziło i gram sobie w WoWa
  
Re: Błąd w KO
PostWysłano: Środa, 08 Czerwca 2005, 07:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dogi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1772
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Napisz cosik wiecej o systemie i ewentualnych SP oraz firewall-ach :)
  
Re: <dogi> Błąd w KO
PostWysłano: Środa, 08 Czerwca 2005, 08:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3045
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Teraz na stronie KO jest animacja wyjaśniająca wszystko co zrobić z tym błędem biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2005, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luki349
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4057
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ja też mam dziwny błąd w KO odpala gre intro ok ale gdy wyskakuje mi okno do logowania wszystko się tnie i po chwili wyskakuje błąd że mam za mało ramu (a mam 512 !). Wie ktoś jak mi pomuc ?
System winXP home edition + sp2
512ram
celeronek 2,4GHz
ati radeon 9550xt (256mb)

Czy to może być coś z sp2 ? plzzz o szybką odp.
  
Re: <luki349>
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 08:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3045
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




może mało pamięci wirtualnej masz rozdzielonej confused.gif
  
Re: <Gelu89>
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 09:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dla mnei to sp2
ja tez nire moge sie zalogowac po hack shieldzie

ram powinien wystarczyc
chociaz ostatnio wzroslo im zapotrzebowanie na pamiec

mi krzyknal ze ma za malo ramu jak mialem na pokladzie ponad 1 GB
  
Re: <J@ger>
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3045
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




A ja tam się nie przejmuje po dla mnie Ko się wypaliło
WoW to jest to biggrin.gif
  
Re: <Gelu89>
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




bluźnisz synu bluźnisz
  
Re: Błąd w KO
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luki349
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4057
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




dobra to kto wie co z tym teraz zrobić ?! Da się jakoś coś zrobić aby chodziło normalnie czy też moze da się hack shielda wyłączyć ? ktoś wie/ma jakieś pomysły ?
PS.: podajcie mi wrazie czego jakąś inną gierke podobną do KO (MU mnie nie interesuje bo już mi się przejadło) !
  
Re: Błąd w KO
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luki349
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4057
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




OK wiem że po prawej na oficjalnej stronie miał być jakiś link do animacji ale go tam nie ma :( A KO ściągałem ho-ho-ho chyba z rok temu wienc ściągne jeszcze raz instalke i zobaczymy czy bedzie działać (w co szczerze wądpie).
PS.: nie jestem mistrzem z angola wienc kto mi to przetłumaczy (ogólnikowo), bo nie moge skapować co mam zrobić !

Problem solved!! Hi guys. You can find detailed information about how to solve the problem is in the web site whose address I couldn't give:


*****quote*****

Ok you nubs, I figured it out. I got it to work by doing the following:

If youve already installed Knight Online, uninstall it and then completely delete the install folder (usually at C:\Program Files\KnightOnline)


Download the Knight Online Setup Version 1.264_04 if you dont already have it.


Install it normally. After its installed, double click on the Knight OnLine icon on your desktop to run the program. It will run through a auto update that will take a few mins. After this is done, you can try to start the game but will get the HackShield error. Thats ok for now. Exit the KnightOnline launcher.


Now, this is the important part. Download the Knight Online Patch 1.280 zip file from the above website. DO NOT extract this to your KnightOnline folder. Extract the ZIP file to a temporary directory. There is a folder inside the patch ZIP file called "HackShield". Take this folder and put it inside your C:\Program Files\KnightOnline folder. Again DO NOT extract the ZIP file directly into this folder otherwise you will get the error about having a old version when you try to connect to a server.


Now, again doubleclick on the Knight OnLine icon on your desktop. This time you should get a little square box labeled HackShield updater and it should run through a short HackShield update. At this point you should be able to click the START button in the KnightOnline launcher and it should now work.


This worked for me so give it a try. Hopefully it will work for you too.


KunK


PS. If this worked for you and you want to show your appreciation, pls go to my website and click on the banner ad at the top of the page. Thankx.

*****unquote*****





I'll check it out right now. And I suggest so. :)
  
Re: Błąd w KO
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Października 2005, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Galan Dracos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2033
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




mam zainstalowanego service packa 2 razem z windowsem i nie wiem jak go wywalić eusa_eh.gif
(nie ma go w Dodaj/Usuń programy eusa_sick.gif )

heh stare tematy odgrzebuje :P
  
Re: <Galan Dracos> Błąd w KO
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Października 2005, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie da sie go wywalic
oficjalnie
nieoficjlanie niektorym sie udaje
ale system po tym zachowuje ise dziwnie
szybciej reinstall
a co do bledu to masz na forum opisane jak to naprawic
testowane na mnie i dziala
  
Błąd w KO
Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010