Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Jak zachowac dystans?
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Jak zachowac dystans?
PostWysłano: Wtorek, 07 Czerwca 2005, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
_oskar
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3964
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Kilka miesiecy temu poznalem kobiete :) od razu wiedzialem ze cos sie zmieni, zmiana nie byla niesty pomyslna. Zaangazowalem sie, ona nie, dlugo walczylem, staralem sie zwrocic na siebie uwage, nic nie pomagalo. Od dwoch miesiecy nie utrzymywalismy konatku, owszem, myslalem o niej, myslalem o spotkaniu, kiedys w przysszlosci, kiedy nabiore do tego dystansu. Niedawno nagle odezwala sie jakby nigdy nic, nawet chcialaby sie spotkac, a ja wiem, ze nie moge znow sie w to wpakowac. Czuje ze to moze byc jakas szansa, ze moze poznac mnie naprawde i moze cos sie zmieni, ale wiem ze nie moge zaangazowac sie mocniej poki o ona tego nie zrobi. Tylko jak tego dokonac? Czuje, ze wbrew pozorom jestesmy do siebie podobni...

Swoja droga zastanawiam sie po co to wszystko. Chyba nie uwierzyl kiedy mowilem, ze mozemy w takim razie zostac chociaz kumplami. to madry czlek, nie moga uwierzyc, nie po tym co mowilem, robilem, pisalem, wiec po co to zrobila? nie lepiej bylo pozwolic o sobie zapomniec? :) pokrecony swiat
  
Re: <_oskar> Jak zachowac dystans?
PostWysłano: Piątek, 10 Czerwca 2005, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




PYK
  
Re: <little_wild_girl> Jak zachowac dystans?
PostWysłano: Piątek, 10 Czerwca 2005, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




amen
  
Re: Jak zachowac dystans?
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




_oskar :
..
Swoja droga ....po co to wszystko. ....
nie lepiej bylo pozwolic o sobie zapomniec? :) pokrecony swiat

I to jest odpowiedź na pytanie, zresztą Twoja własna.
A teraz ...
PYK .... i zamykam wątek.
  
Zamknięty: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 17:56 przez kazia
Jak zachowac dystans?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010