Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> pomozcie mi blagam Idź do strony 1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <little_wild_girl> pomozcie mi blagam
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no w drodze wyjatku
przyjme o te oferte :p
  
Re: pomozcie mi blagam
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




ANIU 26
bardzo dobrych rad udzielił ci już BERGER - zastosujcie je oboje z mężem i z pewnością będzie OK.
Życzę wytrwałości i powodzenia.

Co do reszty to popieram wypowiedź:

Wujek Zed :
....
Gwoli wyjaśnienia dodam jedynie, dla Twojej i innych niezorientowanych wiadomości, że jest grono osób uważających, jakże słusznie zresztą, że forum dyskusyjne niekoniecznie jest miejscem gdzie poszukiwać należy wiedzy o życiu, porad w sprawach było nie było dość osobistych, pociechy czy "wsparcia" w sprawach sercowych.
Tak to widzę, a jak wiem, przynajmniej wsród zasiedlających to miejsce, nie jestem w tej opinii odosobniony. ....


Dlatego właśnie - zamykam wątek.
  
Zamknięty: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 16:57 przez kazia
pomozcie mi blagam
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 2  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010