Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> SOOMOOD Idź do strony 1, 2, 3 ... , 9, 10, 11
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Niedziela, 30 Grudnia 2007, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
Pewnie mało kto to czyta ale robię sobię w tym wątku kolekcję recenzji
http://muzyka.gery.pl/cms/38958,0,Soomood-Soomood,recenzja.html


podoba mi się ta recenzja, bo zwracają tu uwagę na pozostałych członków zespółu, którzy nierzadko są na drugim planie w takowych recenzjach albo całkowicie pomijani. W zasadzie to mnie nie zaskoczyli tym co tam napisali,bo.... mają rację cool.gif
P.S. a nie powiem... na koncertach... Tekla "wbiła mnie w ziemię" crazy.gif.
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Wtorek, 15 Stycznia 2008, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Oto najbardziej niechciany zespół w Polsce zagra w najbliższym czasie

06.02.2008 - Prague (CZ),
13.03.2008 - Poznan "P21"
14.03.2008 - Gdańsk "Żak"


znaczy SooMooD oczywiście
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Niedziela, 20 Stycznia 2008, 01:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
Oto najbardziej niechciany zespół w Polsce


Dlaczego zaraz niechciany ?! Poprostu jeszcze na razie mniej znany i grający muzykę , której słucha mniejsze grono słuchaczy . cool.gif
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lutego 2008, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Nareszcie jutro rano startujemy do Czeskiej PRAGI to nasz 4 koncert w CZ zdaje sie ze lubią nas w kraju Jozina z Bazin. Oczywiście chętnych zapraszamy w środę do Pragi -RETROCLUB h22:00 biggrin.gif
  
Re: <LALISZON> SOOMOOD
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lutego 2008, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sebo31
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6501
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




W Pradze jest fajny mały klub na Letnej ,na samej górze miasta...czeskie Beverly Hills.Nie pamietam nazwy ,ale polecam.

PS.Może chcielibyście zagrać z Soomood'em w Raciborzu na koniec marca?
Tam gdzie robilismy kiedyś Homo Twist.Daj znaka jakby co wink.gif
http://www.atmosfear.pl/galeria.php?mghash=e395912482f6f7ec3e76fdc9300 7f697&mggal=24
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Wtorek, 05 Lutego 2008, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Ha oczywiście pamiętam, strasznie mała salka ale świetna atmosfera biggrin.gif Pamiętam że przed koncertem miałem stracha jak na takiej małej salce może się udać koncert Homo a tym czasem szlo jak z platka. Pamiętam że wywaliło prąd i cały czas wywalało aż wpadliśmu na pomysł żeby podłączyć się tam gdzie lodówka i zagrało.

Pisz do mnie na obgadamy szczegóły robimy traskę w marcu mamy już kilka koncertów zaklepanych i kilka w budowie, byłoby fajnie do was wpaść.
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Wtorek, 12 Lutego 2008, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Panie , Panowie wiosenna mikrotrasa SooMooD stała się faktem.

i tak :

12.03.2008 RACIBÓRZ klub "ATMOSFEARE" h 20

13.03.2008 POZNAŃ klub "21" h 20

14.03.2008 GDAŃSK klub "Żak" h 20

15.03.2008 BYDGOSZCZ klub "Mózg" h 20

16.03.2008 KATOWICE klub "Rondo Sztuki" h 20 wstęp wolny

Zapraszamy serdecznie i prosimy forumowiczów o czynny udział w kampani informacyjnej.

Pozdrawiam LALUŚ wiecznie żywy
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Piątek, 15 Lutego 2008, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Do tego można jeszcze dopisać koncert w Krakowie

28.03.2008 PIĄTEK KLUB ALCHEMIA zapraszamy
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Piątek, 15 Lutego 2008, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




...wszędzie daleko.A kiedy pomorze zachodnie?
Lala, tu daję namiar na klub, który jest otwarty na wszelkie nowe kapele promujące swój materiał, dodam jeszcze że klubik znajduje się w Sz-nie : www.alterego.art.pl Jeśli natomiast chodzi o kontakt z właścicielem, to powiem jeszcze, że to bardzo sympatyczny człowiek i mogę mu nadmienić,że istnieje taka kapela jak SOOMOOD. Pozdrawiam!
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Piątek, 15 Lutego 2008, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




chlopaku ja bardzo lubię Pomorze Zachodnie, szczególnie Złocieniec i wgóle pojezierze drawskie. W Szczecinie mam sporo kumpli ale to koszmarna odległość od Kraka(w sęsie kosztów transportu). Zagadaj w klubie, bardzo proszę,Jesli się odważą to czemu nie. Musielibyśmy to jednak zsynchronizować to z jakimiś innymi koncertami w tym rejonie zanim wystrzelimy się do lewego górnego narożnika :-)

Tak czy owak jak będzesz coś wiedział to skontaktuj się ze mną via e-mail



p.s. Kolega "sebo31" z Raciborza zagadał i załatwił koncert 12.03
znaczy wszystko jest możliwe. eusa_clap.gif
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Piątek, 15 Lutego 2008, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




A przy okazji ciekaw jestem kto z forumowiczów ma już płytkę (tą legalną) bo popędzaniu z wydaniem nam nie szczędziliście lol.gif
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Sobota, 16 Lutego 2008, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Ja tam nikogo nie popędzałam tongue.gif a mimo tego soomoodzik leży sobie ładnie na półce i liczy na autograf wkrótce wink.gif
  
Re: <LALISZON> SOOMOOD
PostWysłano: Sobota, 16 Lutego 2008, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Lucek , nie wykluczone że w czerwcu bedziemy jakoś bliżej Szczecina bo mamy na tej wysokości grać w DDR wink.gif to jakiś większy festiwal to wtedy dałoby sie to połączyć jakoś, tymczasem jak najbardziej zainteresuj właściciela bo klubik fajny, oglądałem stronę. Jak będzie zainteresowany to zadzwonię do niego i pogadam, ale teraz maile słać bez anonsu to właściwie strata czasu, na maile to odpowiadają Kazikowi i Muńkowi, czasem Tinie Turner.

Pozdrawiam

p.s. Moi znajomi ze Szczecina też mi w mailu piszą ze kiedy o Szczecin zachaczę? więc tym bardziej mnie ciągnie.
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Niedziela, 17 Lutego 2008, 01:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Widziałem dziś właściciela przy okazji pewnej imprezy, ale to nie był dobry moment by rozmawiać o takich rzeczach. Zmówię się z Bartkiem pewnego dnia, i jak będę miał jakieś konkrety to z pewnością się do Ciebie odezwę.

A co do kwestii koncertowania to znam temat - rozmawialiśmy kiedyś przy okazji koncertu HT W Sz-nie w ramach WOśP - koszta przejazdu nie są małe.

Czerwiec to dobry moment na koncert więc liczę na to, że wszystko się ułoży biggrin.gif Pozdrawiam serdecznie.

P.S.Ja też mam oryginalną płytę, więc bez cwaniactw proszę cool.gif
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Piątek, 22 Lutego 2008, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Tymczasem niebawem ukaże się najnowsza płyta Martyny Jakubowicz na której SOOMOOD wystąpił jako jeden z zaproszonych gości obok znanych postaci polskiej sceny. Będzie tam można usłyszeć całkiem nową wersję utworu "Gdyby nie nasz fart" w tłumaczeniu Rasm Al-Mashan i aranżacji Soomood (LOULE EL NESS)
http://www.martynajakubowicz.com/nowaplyta.html
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Sobota, 15 Marca 2008, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sebo31
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6501
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




kto nie był jeszcze na koncercie Soomooda niech nadrobi strate.
galeria z Atmosfear:
Soomood w atmosfear
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Niedziela, 16 Marca 2008, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




cool.gif łuuuuuuuuhuuuuł cool.gif dzisiejszy (katowicki) koncert był świetny smile.gif, kameralny (może ze 40 osób było).
Duet taneczny Rasm i Tekli uroczy biggrin.gif heh. Ogólnie zespół dobrze bawił się na scenie cool.gif. Publika również wielce zadowolona była.

P.S. Lala jaki tytuł nosi ten drugi kawałek co graliście zdaje się po "Let's Not Die" (chyba pierwszy raz go słyszałam: bo ani na płycie go nie było, na Woodstoku ani ostatnim razem w Rondzie też nie graliście, a wałek świetny crazy.gif. Mam nadzieje, że na następnym waszym krążku się znajdzie cool.gif )?
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Marca 2008, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Kawałek nosi tytuł LOULE EL NESS (Gdyby nie nasz fart) jest naszą wersją utworu Martyny Jakubowicz i zostanie wydany na najnowszej płycie Martyny (30 lecie) występujemy tam jako goście, oczywiście jest nam bardzo miło.
Płyta ma ukazać się 25 kwietnia wraz z książką nakładem GW. (jakimś sporym nakładem)
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Marca 2008, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kwolana
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7137
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




yeah, gratuluję koncertu w Poznaniu!! daliście czadu ;D mam nadzieję że szybko zagracie tu ponownie!

ps płytka całkiem całkiem. tzn po koncercie raczej trudno o orgazm z tym wydawnictwem bo teraz wszystko porównuję do waszego występu który był wyjątkowo dobry i na którym było po prostu dobrze :) ale tak trzymać, grajcie tak dalej, a jeszcze jak się reklama wasza poprawi (bo np ja o koncercie dowiedziałem się 3 godziny przed... a ignorantem bynajmniej nie jestem ;] ) to na koncerty zaczną przychodzić tłumy.

a więc pozdrawiam i czekam na kolejne występy i nagrania!!
  
Re: SOOMOOD
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Marca 2008, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




HM z całym szcunkiem ale wydawało mi się że robimy dobrą reklamę gdyż wysłaliśmy 2000 plakatów do POZNANIA, daliśmy newsa na kilku portalach o trasie, jesli ktoś się tu nie przyłożył to raczej KLUB 21.
Nie mogłem się oprzeć wrażeniu że mają nas w powiedzmy du... nosie.
Może następnym razem spróbujemy z innym klubem, fajnie że publiczność która dotarła bawiła się dobrze.
Ale doszły mnie sluchy że ktoś puszczał plotkę że koncert odwołany.
Graliśmy w Gdańsku i Bydgoszczy i sale były pelne, co nas bardzo cieszyło, szczególnie w Bydgoszczy gdzie był to tylko nasz koncert i ludzie przyszli specialnie dla nas.


Osobnym koncertem był koncert w RCIBORZU W KLUBIE ATMOSFEARE

IMPREZKA BYŁA SUPER brawo Sebastian masz naprawdę kultowe miejsce.
  
SOOMOOD
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 10 z 11  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocineksoda kaustyczna wrocław
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010