Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Jaki jest tego sens?
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Jaki jest tego sens?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Czerwca 2005, 09:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Chuda
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4016
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Przezcały czas zastanawiam się, czym jest wegetarianizm. Po co to robicie? Co to zmienia? Kiedyś chciałam dołączyć do waszego grona, ale stwierdziłam, że nie ma to żadnego sensu, skoro nie znajduję w tym żadnego celu. A jak jest z Wami???
  
Re: Jaki jest tego sens?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Czerwca 2005, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Chuda :
A jak jest z Wami???


Ja jedne zwierzęta kocham za to, że mam je w brzuchu, a drugie - że na ich brzuchu mogę poleżeć.
  
Re: <little_wild_girl> Jaki jest tego sens?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Czerwca 2005, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




zdecydowanie wolę hodować te 'na których można poleżeć' cool.gif
  
Re: Jaki jest tego sens?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Czerwca 2005, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Dyskusje na ten temat byly prowadzone i to nawet w dwoch watkach: pierwsz i drugi.
-blok-
  
Zamknięty: Poniedziałek, 13 Czerwca 2005, 12:02 przez ulan
Jaki jest tego sens?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010