Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> mam problem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
mam problem
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Czerwca 2005, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




witam,
posiadam win 2000 professional, uzywam ad-aware oraz antivir ktory wykryl u mnie virusa TR/Click.ADpower.B w jakims katalogu internazionale_ver11 z ktorego nie mozna usunac nic dlatego program antywirusowy nie kasuje tego trojana. co mam zrobic???
uzywam firefoxa a mimo to co jakis czas wyskoczy mi niebieskei okienko ze moj komp jest pradwopodobnie zarazony spyware itp. Moje antyvirusy posiadaja uaktualnienia wiec nie wiem czemu sie tak dzieje...
jakies 3 dni temu mialem powaznie skazonego kompa przez trojany i spyware ale jakos to załatwilem choc nie ejstem do konca przekonany, poprostu zmienilem przegladarke i pousuwałem virusy ale byc moze jakis wlasnie pozostał.
prosze o pomoc !!!
z góry dzięki
  
Re: <Max> mam problem
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Czerwca 2005, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




dysk do kumpa i wsio przeskanować ponownie.
  
mam problem
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010