Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> zdrada Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




I tak wszystko zależy od pogody oraz tego, co dziewczyna ma "do zaprezentowania". Ja np. w życiu nie założę spodenek-biodrówek o długości do połowy uda ani koszulki na ramiączkach eusa_sick.gif Bez tego też można wyglądać ładnie i, jak się chce, kusząco tongue.gif
  
Re: <grusia> zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie napisałem, ze nie można.
Nie napisałem też, że wszystkie dziewczęta.
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Już nie chodzi tyle o czyjeś [np. Twoje] wrażenia estetyczne, co o moje własne tongue.gif Gdyby mi to nie przeszkadzało, to bym mogła chodzić półnaga po ulicy. Ale przeszkadza i to bardzo.
Facetów to ja podrywam na błysk w oku, a nie długie nogi. Czasem to bardziej działa, bo facet patrzy na twarz - którą może nawet zapamiętać - a nie co innego cool.gif
  
Re: <Berger> zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Gwałtów zbiorowych wprawdzie nie ma- jeszcze nie i daj Boże długo jeszcze nie !!!- ale niewątpliwie gwałtów dziś więcej niż kiedyś?!

A ja tak sobie myślę, ze jeśli w pierwszym kontakcie z ludźmi pokazujemy aż tak dużo „nas samych”, co należy bowiem do sfery bardzo intymnej, to nie wiem czy jest rzeczą intrygującą, odkrywać dalej, no bo niby co, jak już wszystko prawie odkryte???!
Ale to wszystko przecież rzecz gustu...
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Gwałtów zbiorowych wprawdzie nie ma- jeszcze nie i daj Boże długo jeszcze nie !!!- ale niewątpliwie gwałtów dziś więcej niż kiedyś?!


Po prostu temat jest teraz mniej tabu i kobiety nie wstydzą się tak tego zgłaszać na policję. Ile to się też spotyka artykułów, w takim np. BRAVO, pt. "Zgwałcili mnie"? crazy.gif

kosmopolitka :
A ja tak sobie myślę, ze jeśli w pierwszym kontakcie z ludźmi pokazujemy aż tak dużo „nas samych”, co należy bowiem do sfery bardzo intymnej, to nie wiem czy jest rzeczą intrygującą, odkrywać dalej, no bo niby co, jak już wszystko prawie odkryte???!
Ale to wszystko przecież rzecz gustu...


Mądrze powiedziane. Wg. mnie zdecydowanie lepiej jest, jak osoba pokazuje najpierw, co ma w głowie, a potem ew, ciało, a nie na odwrót [bo może się okazać, że w tej głowie ma pstro].
Może to dla mnie lepiej, że nie mam zbytnio co pokazywać, to pod osłoną kokieterii i innych gierek, nim "pokażę" z siebie nieco więcej, zdążę trochę udoskonalić swoje ciałko wink.gif
  
Re: <grusia> zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przede wszystkim najpierw patrzę na twarz, a potem dopiero na to i owo jeszcze. wink.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
niewątpliwie gwałtów dziś więcej niż kiedyś?!


Skoro ,niewątpliwie", to dlaczego znak zapytania? Jeżeli jest więcej, to zapewne w dużej mierze dlatego, że żyjemy w większych, bardziej zatłoczonych miastach, a zatem i agresji jest więcej.

Cytat:
jeśli w pierwszym kontakcie z ludźmi pokazujemy aż tak dużo „nas samych”, co należy bowiem do sfery bardzo intymnej, to nie wiem czy jest rzeczą intrygującą, odkrywać dalej, no bo niby co, jak już wszystko prawie odkryte???!


Czyli, sprowadzając rzecz do absurdu, wracamy do sukni zasłaniających kostki, a może i przyjmujemy od Pusztunek burki z zasłonami na twarze? eusa_eh.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




A Ty co tak za słówka łapiesz? Nie widziałeś, ze na końcu jeszcze "!" postawiono?

Nie sadze by większe zatłoczenie miast miało tutaj zbyt wiele do rzeczy. Raczej mentalność ludzi się zmienia i system wartości inny niż dawniej, a "owoce" tych zjawisk widoczne jak na dłoni- wulgaryzm prawie na każdym rogu, agresja coraz większa, co za sobą więcej rozbojów i gwałtów niesie...


Berger :
[..]Czyli, sprowadzając rzecz do absurdu, wracamy do sukni zasłaniających kostki, a może i przyjmujemy od Pusztunek burki z zasłonami na twarze? eusa_eh.gif


Faktycznie Berger, absurd to jakiś... Ja o zasłanianiu "uroków damskich", a Ty o kostkach. Na nasze kostki i twarze możecie sobie do woli patrzeć, ale inne części ciała dla obcych oczu- zakazane...
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Przede wszystkim najpierw patrzę na twarz, a potem dopiero na to i owo jeszcze. wink.gif


To miło z Twojej strony wink.gif A w oczy patrzysz? Bo moje oczka są duże i zielone, można się wpatrywać - to jedyny element mojej fizyczności, jaki lubię cool.gif

Kosmopolitka :
Faktycznie Berger, absurd to jakiś... Ja o zasłanianiu "uroków damskich", a Ty o kostkach. Na nasze kostki i twarze możecie sobie do woli patrzeć, ale inne części ciała dla obcych oczu- zakazane...


No kostki w glanach trudno dostrzec wink.gif I w skarpetkach też. Nawet jak założę długie spodnie, to mi kostek zbytnio nie widać biggrin.gif Chyba że uwodzicielsko je odsłonię, ale za to wtedy spodnie będę mieć wieśniacko podwinięte... Cóż, taka moda wink.gif Spódnic, poza upalnymi dniami, nosić nie lubię - są krępujące. A właściwie to spódnic ładnych po prostu nie mam crazy.gif Jeszcze do tego dochodzi problem butów. A wszystkie te kłopoty tylko po to, by usidlić jakiegoś ciekawego samca, który po jakimś czasie i tak stwierdzi, że twoja najlepsza przyjaciółka jest bardziej atrakcyjna. Trudno być kobietą, cholernie trudno drunken_smilie.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Raczej mentalność ludzi się zmienia i system wartości inny niż dawniej, a "owoce" tych zjawisk widoczne jak na dłoni- wulgaryzm prawie na każdym rogu, agresja coraz większa, co za sobą więcej rozbojów i gwałtów niesie.


No właśnie, bagno behawioralne po prostu, o czym wyżej mówiłem.

Cytat:
Ja o zasłanianiu "uroków damskich", a Ty o kostkach. Na nasze kostki i twarze możecie sobie do woli patrzeć, ale inne części ciała dla obcych oczu- zakazane


Ależ przecież te kostki stanowiły kiedyś zakazane dla obcych oczu uroki damskie, a twarze stanowią nadal - na przykład na południu Afganistanu. To są rzeczy zmienne w przestrzeni i czasie.
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




grusia :
A w oczy patrzysz?


W oczach zabujać się najłatwiej. W oczach i uśmiechu. wink.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
W oczach zabujać się najłatwiej. W oczach i uśmiechu. wink.gif


No to dobrze biggrin.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 01:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Berger :
[..]Ależ przecież te kostki stanowiły kiedyś zakazane dla obcych oczu uroki damskie, a twarze stanowią nadal - na przykład na południu Afganistanu. To są rzeczy zmienne w przestrzeni i czasie.



Zagadnienia przeszlosci naleza po prostu do przeszlosci, a problemow innych rejonow swiata i tak nie rozwiazemy w tej dyskusji. Mowmy zatem o rzeczach bardziej namacalnych dla nas, czyli o tym, co tu i teraz.
Przeczytalam kiedys taka mysl:"Pragniesz pobudzic seks- ubierz sie!Pragniesz go uspokoic- zrzuc z siebie wszystko!" Jesli tak jest, to mamy juz rozwiazanie naszej zagadki.

A tak na marginesie, to chyba musze przeczytac wiadomosc wprowadzajaca. O czym to bylo w ogole???
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 08:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Zagadnienia przeszlosci naleza po prostu do przeszlosci. (...) Mowmy zatem o rzeczach bardziej namacalnych dla nas, czyli o tym, co tu i teraz.


Sęk w tym, że to ,,tu i teraz" zmienia się właśnie na naszych oczach. No, przynajmniej na moich. cool.gif
Tę odnogę wątku rozpoczęliśmy Twoim bodajże stwierdzeniem, że nagie panie na ulicach wywołałyby powszechny stan ekstazy u mężczyzn. W poście powyżej właśnie temu zaprzeczyłaś. biggrin.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 08:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Podalam tylko taka mysl, ktora nawiazywala do tematu, ale nie jest moim osobistym stwierdzeniem (mezczyzna to napisal, wiec i tresc nie powinna teraz dziwic).
Sama nawet przy tym sie zastanowilam, co tu w koncu zrobic- ubrac sie czy rozebrac? Doszlam jednak do wniosku, ze pozostane przy moich ciuszkach...
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Najlepiej zostać w domu i uwodzić na gg mężczyzn swoim intelektem wink.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Oj dziewczyny dziewczyny! Topic pt.: "Zdrada" a Wy się zastanawiacie jak mężczyzn uwodzić! Kokieterię macie w genach! ;) Ale mi osobiście to nie przeszkadza! :)
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Najlepiej zostać w domu i uwodzić na gg mężczyzn swoim intelektem wink.gif


Tak uwodzilas, uwodzilas, az w koncu strzala amora dosiegla... jednego takiego hehowicza!
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




cezar :
Oj dziewczyny dziewczyny! Topic pt.: "Zdrada" a Wy się zastanawiacie jak mężczyzn uwodzić! Kokieterię macie w genach! ;)


Po mamusi cool.gif
Swoją dorgą, uwodzenie jest tematem w pewnym sensie zbliżonym do zdrady. Jak ci jakaś długnoga brunetka mężczyznę sprzątnie [tzn. zabierze, nie zabije wink.gif], to znaczy, że ona go uwiodła, a on cię zdradził sad.gif

Kosmopolitka :
Tak uwodzilas, uwodzilas, az w koncu strzala amora dosiegla... jednego takiego hehowicza!


Kpisz sobie ze mnie?? shock.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Cos Ty, nie kpie ani troche.P;
  
zdrada
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010