Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Wpadki Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wpadki
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ojojojoj, chyba trza troszeczkę rozruszać to forum (ale jest jeszcze młode, więc wszystko przed nim smile.gif ). Czyżby fani pomarli z tęsknoty za nową płytką ukochanego zespołu? No właśnie, ukochany nieukochany, ale wad na siłę zawsze można się doszukać. No więc, jaka piosenka wydana przez U2 wg Was jest największą katastrofą w historii grupy? Jak się poświęcę, to mogę wysłuchać wszystkich piosenek, ale po zastanowieniu stwierdzam, że "Stuck in the moment" po starcie pięknego "Beautiful day" bardzo mnie rozczarował. Poza tym "Angel of harlem" omijam z daleka (Bono w niej śpiewa, jakby się nie mógł doczekać, aż już ją nagra i wróci do domciu). sad.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hmm... z forum nie jest tak źle ! Zauwarzyłem że na oficjalnym polskim forum U2 dzieje się mniej niż tu ! biggrin.gif Więc do roboty !
Cytat:
Jak się poświęcę, to mogę wysłuchać wszystkich piosenek, ale po zastanowieniu stwierdzam, że "Stuck in the moment"


oj nie ! Stucka ja bardfzo lubie... niema chyba piosenki która jest zła, to kwestia gustu ... jednak jest na singlu elevation jedna wersja prawie że techno... ble... nie lubie techno która właśnie nie zabardzo mi przypadła do gustu doubt.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wiem, że to kwestia gustu, ja przedstawiam swój - z góry sorry za urażenie. crazy.gif "Stucka" nie lubię jako piosenki, ale teledyski to ma fajne (zwłaszcza ten z meczem - cytrynki vs muszki lol.gif - chociaż z leżącym na drodze Bono też jest spoko). Poza tym to lubię śpiewać, a raczej w moim przypadku kaleczyć redface.gif ten utworek, bo jest najłatwiejszy do odśpiewania ze wszystkich utworków U2. "Desire" też był raczej kiepski (bo za krótki biggrin.gif ), a poza tym to słychać w nim znienawidzoną przeze mnie (nie wiem dlaczego) harmonijkę.
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Shuwarek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #195
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




zdecydowanie "discotheque" jest najwieksza porazka, poza tym wszystkie piosenki zaliczaja sie do rodzaju "genialnych" bardziej lub mniej, ale wszystkie
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No patrz, Krzysiu, coś się ruszyło. eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
"Discotheque" ma nawet fajną melodyjkę, potęguje napięcie shock.gif
i świetnie sprawdza się na koncertach, ale rzeczywiście to ciągłe powtarzanie "discotheque...discotheque...discotheque" jest troszkę irytujące - to takie pospolite słówko - to tak, jakby ciągle powtarzać "love...love...love...", już to gdzieś słyszałam. lol.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Piątek, 08 Sierpnia 2003, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
No patrz, Krzysiu, coś się ruszyło. eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
"Discotheque" ma nawet fajną melodyjkę, potęguje napięcie shock.gif
i świetnie sprawdza się na koncertach, ale rzeczywiście to ciągłe powtarzanie "discotheque...discotheque...discotheque" jest troszkę irytujące - to takie pospolite słówko - to tak, jakby ciągle powtarzać "love...love...love...", już to gdzieś słyszałam. lol.gif


ja tam lubie discotegue !!! biggrin.gif Fajny rytm i głos The Edge... czy wiecie że The Edge ma dziś urodziny?!
Tak to prawda!!!
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Właśnie wróciłem z Mazur ( na które znów jutro jadę biggrin.gif ) na które nie zabrałem nic związanego z U2 . Jestem na etapie nadrabiania zaległości i słucham wszystkiego co się da . W takim momencie wszystko wydaje się genialne , ale jest jeden utwór , którego nie lubię a jest nim
Wild Honey , według mnie utwór brzmi bardzo dziecinnie , a to mi nie pasuje do U2
  
Re: <little_wild_girl> Wpadki
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ja tam lubie wszystkie piosenki U2. Jedynym utworem jaki razi moje uszy jest Discotheque, z albumu "pop". To dziwne gdyż jedną z najfajniejszych piosenek jaką w życiu słyszałem jest też "discotheque" tyle że z "the best of 1990-1999" smile.gif !
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :
Ja tam lubie wszystkie piosenki U2. Jedynym utworem jaki razi moje uszy jest Discotheque, z albumu "pop". To dziwne gdyż jedną z najfajniejszych piosenek jaką w życiu słyszałem jest też "discotheque" tyle że z "the best of 1990-1999" smile.gif !


pewnie Discotegue z B-sidów...

NIEWIEM DLACZEGO NIE LUBICIE DISCOTEQUE>>>BUUM CHA >>>> biggrin.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Wersja nie z B - sides troszkę się rózni . Inne jest wejście ( bardziej nowoczesne ), a w końcówce brak " wzdychań "
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Andrzej
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #572
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Osobiście nie słyszałem o The best of 1990-1999 ale wcale się nie czepiam wink.gif nie nie... Jeśli chodzi o wpadki.... hmm... drażnią mnie, nie ukrywam, wszelakie mixy, których na The Best ofie nie brakuje... Ten Dirty Day by Junk Day, czy Lemon... Takie to hmm... nie wiem jakie, ale to nie to... Ale to chyba nie wpadka U2, bo nie oni to mixowali... A jeśli chodzi o jakąś konkretną piosenkę, to nie za bardzo lubię Van Diemen's Land... Podoba mi się śpiew Edga, ale nie tutaj... nie żebym jej nie lubił, ale tak nie do końca wink.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
(Bono w niej śpiewa, jakby się nie mógł doczekać, aż już ją nagra i wróci do domciu). sad.gif


tak jak ja nie mogę się doczekac aż się skończy polski w szkole. A co do discotheque zmienam zdanie. Piosenką której mie mogę słuchać jest "bullet the blue sky"
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Mi ciezko slucha sie Miami ale tak to nie mam piosenki ktora mnie meczy Stuck jest fajny mily dla ucha i slowa sa ladne pozdrowki wink.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




co do "stuck..." to fakt, nie jest to najlepszejszy kawałek
jakoś nie przemawia do mnie też staring @ the sun, when love comes..., no i grace. jakies takie nijaki zkończenie płyty

pzdr wink.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




A wiecie ze kiedys chlopakom zaciela sie cytryna na POPMARCIE hihihi biggrin.gif to dopiero jest wpadka wink.gif pozdrofffffffki biggrin.gif
  
Re: <Mofoman> Wpadki
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tia, bez cytryny są nikim. wink.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




hehe kiedys mialem filmik z ta wpadka to chyba w Holandii mieli taka wpadke ale nie jestem juz pewny ale smiesznie to wygladalo biggrin.gif tu sie ona otwiera i nagle Boom Cha wink.gif i ludzie nie wiedza co sie dzieje hehe dobrze ze u nas wszystko dzialalo jak trzeba milusi koncert byl pozdro wink.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 09:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




Co do mnie to mi nie przypadły do gustu mixy Happiness is a worm gun i Lemon z The best of 1990-2000. Są takie jakieś nijakie, confused.gif a ponadto ( nieobrażając Bona) na Happiness słychać go jakby troszkę fałszował, ale to chyba tylko moje urojenie. biggrin.gif
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Mnie do gustu nie przypadają tylko 3 piosenki U2 a mianowicie:
"Mofo"- bo kojarzy mi sie z jakims techno, redface.gif
"Grace"- bo jest za bardzo anemiczna i zaspypiam przy niej confused.gif
"Wild honey"-bo czuję się jakbym słuchała country doubt.gif
Nie wiem moze innym sie one podobaja ale ja za cholere nie moge tego słuchać i tak juz chyba zostanie...
  
Re: Wpadki
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Mnie osobiście nie najbardziej nie przypadło do gustu Elvis Presley and America - za to co wyprawia z glosem Bono confused.gif , Miami (ale ostatnio jakoś nawet mogę tego wysłuchać wink.gif ) i Endless deep - bo jest niesamowicie przerażające i mi się tak jakoś z horrorem kojarzy, nie wiem czemu :).
  
Wpadki
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010