Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> wybor miedzy windowsem xp profesional a windowsem xp profesional i windowse
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wybor miedzy windowsem xp profesional a windowsem xp profesional i windowse
PostWysłano: Wtorek, 21 Czerwca 2005, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jeunesse
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4107
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam problem przy właczaniu sie komputera pojawia mi sie wybor miedzy windowsem xp profesional a windowsem xp profesional i windowsem xp profesional...czyli podsumowujac mam sobie wybrac jednego windowsa pomimo ze przeciez jest wgrany jeden. po 20 sekundach windows sam sie wlacza ale ta stronka z wyborem jest dosc irytujaca. Format robilam juz kilka razy ale za kazdym jest to samo..pomozcie bo ja nie mam pojecia o co chodzi.....z gory dziekuje
  
Re: <Jeunesse> wybor miedzy windowsem xp profesional a windowsem xp profesional i windowse
PostWysłano: Wtorek, 21 Czerwca 2005, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3045
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli nic nie pomaga to ja bym zrobił partycje od nowa
To zawsze pomaga na wszystkie stresy
  
PostWysłano: Wtorek, 21 Czerwca 2005, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kobussis
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1652
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




W XP we wlasciwosciach Mojego Komputera w zakladce Zaawansowane na masz ustawienia Autostartu i przywracania (Startup and Recovery) i tam masz start systemu (System startup ) i daj edit i usun linie z jednym systemem i powinno grac :)


takze powinienes miec cos takiego mniej wiecej

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

ps. uzywam angielskiego Win XP
  
wybor miedzy windowsem xp profesional a windowsem xp profesional i windowse
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010