Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> jaki waszym zdaniem sens ma życie? Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Wtorek, 13 Marca 2007, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Sens życia...

- Poznajmy się bliżej. Kartezjusz.





- Ciasteczko.

  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Wtorek, 13 Marca 2007, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Scarlet
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5674
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Sens życia? Każdy szuka własnego.
Jedno wiem- kiedy się go raz utraci, bardzo trudno odnaleźć go na nowo.
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Wtorek, 13 Marca 2007, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
jaki waszym zdaniem sens ma życie?


Jak podrośniesz to zrozumiesz tongue.gif
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Wtorek, 13 Marca 2007, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Czemuś taki nieuprzejmy?
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Środa, 14 Marca 2007, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gerald
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6761
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Sens życia?! Życia sens?! Może poprostu wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi, a ktoś spogląda z góry i ma z Nas niezły ubaw... confused.gif
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Środa, 14 Marca 2007, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A kto powiedział, że jest "ktoś u góry"?
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Czwartek, 15 Marca 2007, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego za mną podążacie, skoro nie wierzycie? Chcecie mi zrobić krzywdę?
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Piątek, 16 Marca 2007, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fawkes
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6774
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Sens życia dla każdego jest inny.
Moim mottem jest "Carpe Diem". Próbuję każdy Dzień mojego życia wykorzystać jak najlepiej, podejmując się coraz to innych wyzwan. Mam nadzieje ze to co robię bedzie miało pozytywny odzew w przyszłości. Pomimo mojego bardzo młodego wieku moge przecież juz zacząć zmieniać swiat. Moze nie sa to zmiany rewolucyjne, ale wszystko musi miec jakis fundament, a tylko Bóg wie czy to co teraz robie, czy to że teraz pisze nie przyczynie się do jakiegoś wydarzenia.
Żyję dla siebie. Żyję dla innych. I żyję dla Boga. Jestem człowiekiem wierzacym. Chcę spedzic życie jak najlepiej je wykorzystująć, nie zwazajac na przeszkody, problemy, upadki.
  
Re: <Fawkes> jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Piątek, 16 Marca 2007, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Jasne, tym, ze tutaj piszesz uratujesz umierajace dzieci w Afryce....
A piszac, ze chcesz zyc wykorzystujac swoja szanse zycia jak najlepiej, nie zwazajacac na przeszkody, to powiem Ci, ze zalatuje to troche banalem.... Bo zycie, to wieczne przeszkody i zmagania... A myslisz, ze inni tez nie cha go jak najlepiej przezyc? Pytanie tylko co znaczy "najlepiej". Pojecie to daleko wzglednie bowiem... cool.gif
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Piątek, 16 Marca 2007, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fawkes
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6774
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




No troszkę przesadziłas.

Ja tylko się wypowiedziałem zgodnie z tematem i Ty mi tego zabronic nie mozesz cool.gif .

Co do tych dzieci, to niewiem... byc moze... biggrin.gif

A jesli chodzi o te przeszkody, etc., to chodziło mi o to, ze nie bede się załamywał, bo zawsze mam nadzieje "na lepsze jutro". Jesli mi coś nie wyjdzie, stanie się jakas katastrofa /kosmopolitka, nie czepiaj sie podkreslonego slowa tongue.gif / to zawsze staram sie uwierzyc ze bedzię lepiej.

No a "najlepiej" to tak jak powiedzialas pojecie wzgledne. Jeden moze je rozumiec tak, zeby wypełnić je samymi przyjemnościami, a drugi inaczej. Mi chodziło, aby je wykorzystać w taki sposób, abym kiedys w przyszłosci nie miał sam do siebie żalu, ze coś mogłem zrobić, ale nie zrobiłem.
  
Re: <Fawkes> jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Piątek, 16 Marca 2007, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Niczego Ci przeca nie zabraniam, tu sie dyskutuje, a elementem nierozlacznym dyskusji sa rozne zdania i czasem przeciwne nawet... cool.gif

Zawsze sie ma gotowe scenariusze na ewentualne sytuacje zyciowe, ale jak sie one w koncu pojawia, to robi sie inaczej czesto, albo przynajmniej nie tak, jak sie ideologicznie-teoretycznie pialo wczesniej... Tak po prostu jest.... cool.gif

Wczoraj najwazniejsze dla mnie bylo miec dobrze platna prace, dzis miec prace, jaka mnie bedzie pochlaniac, jutro moze jeszcze cos innego... Co dzien, okres w zyciu to inne aspiracje i wyobrazenia... smile.gif
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Sobota, 17 Marca 2007, 01:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gerald
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6761
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




A ja tak żyje sobie spokojnie z dnia na dzień i nadal myślę, że można mieć milion teorii na sens życia, a i tak ktoś tam z góry patrzy na Nas, steruje Nami i ma z Nas naprawdę niezły ubaw...(sam bym boki zrywał gdybym tylko mógł być na miejsu tego kogoś z góry)


"Maleńka tajemnica bycia w ciszy, lub po prostu bycia..."
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2007, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Chuck Norris chodzi o kulach. Chuck Norris zapisuje się na baseball.
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Wtorek, 20 Marca 2007, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 30 Marca 2007, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Piątek, 23 Marca 2007, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 30 Marca 2007, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Piątek, 23 Marca 2007, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ground Beneath Her Feet...
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2007, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Z Charakterów:

Egzorcysta przed sądem

Jak donoszą z Sigapuru, pani Amutha Valli, lat 50, wystąpiła do sądu z pozwem przeciwko dwum księżom ze swego kościoła, którzy - jak twierdzi - bez jej zgody poddali ją przed 5 laty egzorcyzmom powodując trwałe pogorszenie jakości jej życia. Od czasu nieszczęsnych egzorcyzmów pani Valli tak bardzo boi się być sama, że nawet idąc do łazienki, potrzebuje towarzystwa.
  
Re: jaki waszym zdaniem sens ma życie?
PostWysłano: Środa, 28 Marca 2007, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytować można wtedy, gdy poda się źródło.
  
jaki waszym zdaniem sens ma życie?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 7 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010