Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Witajcie na kobiecym forum! Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Wtajcie kobiety!
Już się cieszę na te damskie dyskusje, ploteczki, przestrogi i opowieści.
Dodam, że mężczyźni zainteresowani tematyką kobiecą również są tu mile widziani.
Bibi
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Niestety , jak na razie , na hehu dominuje "płeć brzydka"...mam nadzieję ze to się wkrootce zmieni...
  
Re: <Mi> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




jak tam znowu brzydka ... Ja np jestem ładny biggrin.gif
  
Re: <Bibi> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 02:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Dodam, że mężczyźni zainteresowani tematyką kobiecą również są tu mile widziani.


wow! jak najbardzie jestem zainteresowany "tematyka kobieca" biggrin.gif
moze sie wreszcie dowiem, jak sobie z wami radzic. po przeczytaniu tej ksiazki o kobietach z wenus i facetach z marsa, to juz stracilem wiare w jakakolwiek komunikacje. choc z drugiej strony, po podwedzeniu kolezance innej ksiazki - "plec mozgu", okazalo sie, ze jestem bardziej zniewiescialy od niektorych pan, z ktorymi zdarzylo mi sie obcowac. wiec jest nadzieja.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 08:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




po podwędzeniu kolezance innej ksiazki - "plec mozgu", okazalo sie, ze jestem bardziej zniewiescialy od niektorych pan, z ktorymi zdarzylo mi sie obcowac.

O, a dlaczegóż to?
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Bibi :
Wtajcie kobiety!
Już się cieszę na te damskie dyskusje, ploteczki, przestrogi i opowieści.
Dodam, że mężczyźni zainteresowani tematyką kobiecą również są tu mile widziani.
Bibi


He, he my mężczyźni to głównie zainteresowani jesteśmy samymi kobietami! biggrin.gif
Ale faktem jest, że obserwacja forumowych poczynań pań, jest swego rodzaju kluczem do próby zrozumienia płci pięknej. Nie bez powodu piszę o próbach... biggrin.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
jak tam znowu brzydka ... Ja np jestem ładny biggrin.gif


Eeee, tego no, zapomniałeś napisać że również dojrzały, a to ważny atrybut biggrin.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
e X t 7 3 :
jak tam znowu brzydka ... Ja np jestem ładny biggrin.gif


Eeee, tego no, zapomniałeś napisać że również dojrzały, a to ważny atrybut biggrin.gif


dziękuję drogi Kolego za przypomnienie ... zapomnieć o tak istotnym fakcie ... fopua !! lol.gif

hmmm i musze ... potwierdzić Kobiety wolą dojrzałych biggrin.gif

Pozdrawiam !
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Bibi :
po podwędzeniu kolezance innej ksiazki - "plec mozgu", okazalo sie, ze jestem bardziej zniewiescialy od niektorych pan, z ktorymi zdarzylo mi sie obcowac.

O, a dlaczegóż to?


bo byl tam test na plec mozgu confused.gif no i wyszlo mi, ze jestem kobieta (w sensie psychicznym) redface.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Marek D. :
e X t 7 3 :
jak tam znowu brzydka ... Ja np jestem ładny biggrin.gif


Eeee, tego no, zapomniałeś napisać że również dojrzały, a to ważny atrybut biggrin.gif


dziękuję drogi Kolego za przypomnienie ... zapomnieć o tak istotnym fakcie ... fopua !! lol.gif

hmmm i musze ... potwierdzić Kobiety wolą dojrzałych biggrin.gif

Pozdrawiam !


Taaaak, to akurat ja też znam z autopsji! Co najzabawniejsze jest w tym wszystkim, że wraz ze zdobytym doświadczeniem i słusznością wieku, poderwanie siksy zdaje się być banalną rzeczą. biggrin.gif

Aż czasami śmiać mi się chce z własnych szczeniackich posunięć, a przeca to takie proste jest. lol.gif A potem sie człowiek zastanawia, czemu mu etykietę erotomana czy zboczucha przyklejają.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
Bibi :
po podwędzeniu kolezance innej ksiazki - "plec mozgu", okazalo sie, ze jestem bardziej zniewiescialy od niektorych pan, z ktorymi zdarzylo mi sie obcowac.

O, a dlaczegóż to?


bo byl tam test na plec mozgu confused.gif no i wyszlo mi, ze jestem kobieta (w sensie psychicznym) redface.gif


Hmm... fajnie by było, jakbyś wkleił to taki teścik albo może chociaż podał parę przykładów. Jestem bardzo ciekawa.
  
Re: <rude_boy> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Rude! A może po prostu, pytania były tendencyjne! biggrin.gif
  
Re: <Bibi> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 19:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




Nio widzę, że już kolejny dział powstał :)
Niedługo Heh zamieni się w depla nie tylko pod względem merytorycznym i tematycznym, ale także sprzętowym lol.gif wink.gif
Może jeszcze stworzymy dział poświęcony Dzieciom tongue.gif wink.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Head_Hunter :
Nio widzę, że już kolejny dział powstał :)
Niedługo Heh zamieni się w depla nie tylko pod względem merytorycznym i tematycznym, ale także sprzętowym lol.gif wink.gif
Może jeszcze stworzymy dział poświęcony Dzieciom tongue.gif wink.gif


A czy to źle?? Ja osobiście uważam że rozszeżenie tematyczne, może tylko ściągnąć więcej ludzi. A to że następuje powielenie tematów z depla, to przeca nic złego. Po cóż szukać na siłę, jak są już tematy sprawdzone.

A jeżeli chodzi o dzieciaki, masz coś przeciw??? Jedynym problemem jaki widzę, to to że na palcach jednej, zliczyć można posiadaczy dzieciaków na obu forach.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kolejne nowe forum !!!!! fajnie ... a na hehu niestety dominuje płeć męska confused.gif
  
Re: <Krzysiek> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dominuje?? Owszem na męskim biggrin.gif
Jak spojrzysz w listę userów, to pań wcale tak mało nie jest.
  
Re: <Marek D.> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




To Ty jeszcze próbujesz??
Ech... taki duży a taki... naiwny eusa_wall.gif
  
Re: <Zed> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Witaj, jestem nowa, ale kobieta i to w dodatku mocno dajrzała,
być może przyda się taki dział i panowie mogą sobie tutaj rzucić jakieś pytanko dla pań, niezły pomysł, ciekawe jak się rozwinie, bo jak na razie, to panowie bawią sie tutaj doskonale.
Więc może, z racji tej zabawy, bedą chcieli się czegoś dowiedzieć od nas, prócz "ideału mężczyzny" - bo to już było.
Może coś o wierności, może coś o wspónym życiu we dwoje , tematów można wiele podać, ale dyskusje powinny być szczere, takie mam zdanie, nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Head_Hunter :
Nio widzę, że już kolejny dział powstał :)
Niedługo Heh zamieni się w depla nie tylko pod względem merytorycznym i tematycznym, ale także sprzętowym lol.gif wink.gif
Może jeszcze stworzymy dział poświęcony Dzieciom tongue.gif wink.gif


A czy to źle?? Ja osobiście uważam że rozszeżenie tematyczne, może tylko ściągnąć więcej ludzi. A to że następuje powielenie tematów z depla, to przeca nic złego. Po cóż szukać na siłę, jak są już tematy sprawdzone.

A jeżeli chodzi o dzieciaki, masz coś przeciw??? Jedynym problemem jaki widzę, to to że na palcach jednej, zliczyć można posiadaczy dzieciaków na obu forach.

To, że Heh niby "kopiuje" tematy z depla to dla mnie to nie jest niczym złym. Akurat to dobrze, że tak jest, bo przynajmniej Heh (przepraszam, Eddy wink.gif) próbuje coś zrobić, by bardziej uatrakcyjnić to forum.
Głównie sobię zażartowałem z tego, że Heh niedługo zamieni się w depla pod względem sprzętowym (czyli te same powolne wejścia co na deplu), a mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
Co do dzieciaków, nie mam żadnego sprzeciwu, ani do dzieci, ani do tematu, który by tu powstał (chociaż pewnie nie byłby tak sławny jak inne).
A posiadaczy dzieciaków na pewno jest wiele, tak samo jak i samych dzieciaków na obu forach.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 01:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Marek D. :
e X t 7 3 :
jak tam znowu brzydka ... Ja np jestem ładny biggrin.gif


Eeee, tego no, zapomniałeś napisać że również dojrzały, a to ważny atrybut biggrin.gif


dziękuję drogi Kolego za przypomnienie ... zapomnieć o tak istotnym fakcie ... fopua !! lol.gif

hmmm i musze ... potwierdzić Kobiety wolą dojrzałych biggrin.gif

Pozdrawiam !


Jeśli ktoś jest powiedzmy po 30-stce nie oznacza od razu, że jest dojrzały :> Kobiety wolą dojrzałych - to prawda. Ale czasem 20-latek może być bardziej dojrzały niż 30-latek. Stwierdzone organoleptycznie ;-P
  
Witajcie na kobiecym forum!
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010