Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Witajcie na kobiecym forum! Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ice@
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #207
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Musisz swojej pannie,siostrze,mamie pokazać jak sie obsługuje klawiature i tesz bedzie tu pisać swoje posty biggrin.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




trini :
e X t 7 3 :
Marek D. :
e X t 7 3 :
jak tam znowu brzydka ... Ja np jestem ładny biggrin.gif


Eeee, tego no, zapomniałeś napisać że również dojrzały, a to ważny atrybut biggrin.gif


dziękuję drogi Kolego za przypomnienie ... zapomnieć o tak istotnym fakcie ... fopua !! lol.gif

hmmm i musze ... potwierdzić Kobiety wolą dojrzałych biggrin.gif

Pozdrawiam !


Jeśli ktoś jest powiedzmy po 30-stce nie oznacza od razu, że jest dojrzały :> Kobiety wolą dojrzałych - to prawda. Ale czasem 20-latek może być bardziej dojrzały niż 30-latek. Stwierdzone organoleptycznie ;-P


hmm tak po części mogę się zgładzić ale ... tylko jedno mam pytanie ... co rozumiesz pod pojęciem "dojrzały" bo to może mieć całkowicie odmienne znaczenie dla różnych osób ... patrząc nawet z punktu widzenia ich inteligencji czy też kręgu kulturowego wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Dojrzałość dla mnie oznacza przede wszystkim odpowiedzialność. Odpowiedzialność za to co się robi, za swoje czyny, i za to co się mówi, za słowa. Odpowiedzialnym jest także mężczyzna, który "ma plan" na życie i jego sytuacja (okoliczności przyrody wink.gif ) pozwalają mu na tego planu stopniowe realizowanie. Dojrzałośc oznacza także umiejętność sprawnego wykorzystywania nabytego doświadczenia życiowego. Poza tym - pokora i okazywanie szacunku.

Ale to moje zdanie.
  
Re: <trini> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Bingo! Moja Droga! Ale te wszystkie cechy, nie wykluczają że ów opisany przez Ciebie facet, lubi pospamić w necie i powkurwiać ludzi biggrin.gif
  
Re: <trini> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmm no racja ale ... okoliczności przyrody .. plan .. tia Ja jestem "zaprawiony w boju" 3 razy chciano mnie "wyeliminować" z pracy wink.gif ale to ja wyeliminowałem tych niegrzecznych cool.gif ... czyli samiec Alfa .. tylko ze moim zdaniem nie można tak oceniać dojrzałości nie każdy ma tyle woli walki i siły aby kilkakrotnie pod zad odpierać ataki ... a do tego realizować plan = awansować biggrin.gif mi się udało (dwukrotnie w ciągu roku) ale czy to oznacza dojrzałość ... wątpię po prostu to natura wojownika ... jestem także odpowiedzialny ... i lojalny ... ale jak Marek zauważył życie to nie tylko takie zachowanie ale także freestyle cool.gif także hackowanie ... overclockowanie imprezowanie do rana ... i np. robienie muzyki przez dwa dni pod zad bez snu ... to smak życia ... dojrzałość to wiele elementów które wspólnie stanowią o człowieku nie tylko odpowiedzialność, lojalność troska o innych ... ale także wyrażanie radości życia ... smutku i wielu innych uczuć które z wiekiem i doświadczeniem staja się bardziej normalne i nie powodują uczucia zażenowania czy chęci ich ukrycia ... tak to rozumię ... Każdy ma prawo do swojego pojmowania życia ... wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ależ ja nie mam nic przeciwko balowaniu do rana :> Sama lubię ;p Byleby tylko balety mojego "dojrzałego" mężczyzny nie skończyły się w łóżku jakiejś miłęj samotnej (albo i nie) pani albo 3-dniową absencją w domu biggrin.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 01:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Bingo! Moja Droga! Ale te wszystkie cechy, nie wykluczają że ów opisany przez Ciebie facet, lubi pospamić w necie i powkurwiać ludzi biggrin.gif


Ale ja tego nie wykluczyłam ;pp
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 08:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Cyt.
Dojrzałośc oznacza także umiejętność sprawnego wykorzystywania nabytego doświadczenia życiowego.
Poza tym - pokora i okazywanie szacunku.

cyt.
... to smak życia ... dojrzałość to wiele elementów które wspólnie stanowią o człowieku nie tylko odpowiedzialność, lojalność troska o innych ... ale także wyrażanie radości życia ... smutku i wielu innych uczuć które z wiekiem i doświadczeniem staja się bardziej normalne i nie powodują uczucia zażenowania czy chęci ich ukrycia ... tak to rozumię ... Każdy ma prawo do swojego pojmowania życia ...

Wkleiłam dwa cytaty, uważam że bardzo sie od siebie różnią.
Jeden jest kobiety, drugi mężczyzny.

Bo co to jest "sprawne wykorzystanie nabytego doświadczenia ?" - raczej unikanie błędów, które się popełniło w wyniku życiowego doświadczenia.
A ponadto co ma pokora do szacunku. Że, jak facet "narozrabiał" to ma się "kajać" przed partnerką i w ten sposób będzie okazywał jej szacunek ? - coś tutaj nie tak.
Widocznie też mam inny pogląd na wyskoki "partnera" i tzw. dojżałość.
Sama jestem kobietą, a jednak w tym wypadku popieram bardziej pogląd właśnie mężczyzny. Bo dojrzałośc to faktycznie wiele elementów i dużo by o nich mówić.
Najważniejsze dla mnie w dojrzałości u każdego bez względu na płeć to jest:
1. samodzielność finansowa
(sprawa bezdyskusyjna, bez tego nic nie ma znaczenia)
2. odpowiedzialnośc za swoje postępowanie
(te dobre i te złe, w ocenie partnerów, otoczenia)
- bo nawet zdrada może być uzasadniona i dokonana z pełną odpowiedzialnością za skutki takiego działania
3. posiadanie osobowości
(nie ważne czy komuś pasuje mój pogląd na życie, na dążenie do celu, itd.)
- mówi się o kimś takim, że ma charakter

Dla mnie te cechy są najważniejsze.
Tutaj zaczęł powstawać wątek, m.in.że dojżałość - to wierność, guzik prawda. Nic na siłę moi kochani.
W życiu bywa tak, że najpierw jest samo cudo, potem sie zastanawiamy czy faktycznie o to nam chodziło, później popadamy w tzw. obojetność i albo w niej trwamy, albo sie "wypisujemy" i szukamy "radości zycia".
Problem raczej polega na tym, czy to zmienił się charakter naszego partnera, czy to my żeśmy się nim "znudzili". Trzeba tylko umieć sobie odpowiedzieć, czy to nasza wina - ale absolutnie uczciwie, czy to spowodowane zostało "przyzwyczajeniem, rutyną, pewnością, że tak ma po prostu być".

To też moje zdanie i mój własny pogląd.
  
Re: <e X t 7 3> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




ext73 jak chcesz się zgładzić po części? :-P da się tak? :-P

do dziewczyn: ładnie piszecie o dojrzałości zwłaszcza Trini :->
a teraz napiszcie czy umiecie ją rozpoznać :-> bo coś mi się wydaje że większość przynajmniej dochodzi do tego po dość długim czasie...
a co z powiedzeniem że w kadym mężczyźnie jest chłopiec? :->
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
...
do dziewczyn: ...
a co z powiedzeniem że w kadym mężczyźnie jest chłopiec? :->


Sorki, że nie dziewczyna, a stary babsztyl.
Chciałam właśnie dlatego powiedzieć. że "chłopiec" w mężczyźnie powinien pozostać ZAWSZE, bo to wtedy się mówi, że "facet jest interesujący" - ja tak oceniam.
Gorzej jak w mężczyźnie jest tylko chłopiec, albo nigdy go w nim nie było. Wtedy albo jest nieodpowiedzialny i takim już pozostanie, albo jest tak bardzo zgorzkniały i pesymistyczny, że można poiwedzieć iż przegrał życie nim je faktycznie zaczął.
Dlatego wszystko powinno być w odpowiednich proporcjach i wtedy jest dopiero super i dla niego i dla partnerki.
I żeby było jasne, nas kobiet - dotyczy dokładnie to samo.
  
Re: <kazia> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Co ma pokora do okazywania szacunku? A czy ja napisałam, że coś ma? To sa dwie odrębne rzeczy i jedna do drugiej nic nie musi "mieć". Wymieniłam tylko 2 cechy, któymi według mnie charakteryzuje sie dojrzały mężczyzna. Tyle.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
ext73 jak chcesz się zgładzić po części? :-P da się tak? :-P


o co Ci chodzi ?
  
Re: <Krzysiek> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




jakie niestety ... ja sie tam ciesze... cool.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




a co z powiedzeniem że w kadym mężczyźnie jest chłopiec? :->[/quote]


hmm... przeczytałam kiedyś coś takiego "Mężczyźni nie dojrzewają, Oni tylko zaczynają się starzeć..."
jeżeli my kobiety nie zauważamy tej dojrzałości ... to może cos w tym tekście jednak jest doubt.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




trini :
Co ma pokora do okazywania szacunku? A czy ja napisałam, że coś ma? To sa dwie odrębne rzeczy i jedna do drugiej nic nie musi "mieć". Wymieniłam tylko 2 cechy, któymi według mnie charakteryzuje sie dojrzały mężczyzna. Tyle.


Wlaśnie interesuje mnie ta "pokora" jak niby ma się przedstawiać i w czym, najlepiej przykład.
Widzisz nie nawidzę jak facet właśnie okazuje tzw. pokorę,
albo ja źle zrozumiałam.
Bo dla mnie co innego po męsku przyznać się do błędu, pomyłki - wszystko jedno
a co innego "łazić" i udawać, że "zrobię wszystko" bo własnie "coś przeskorbałem".
W takim razie co według ciebie - jest tą pokorą - w twoim mniemamiu ?
Bardzo mnie to interesuje, ale nie musisz ciągnąć tego wątku, jeżeli uznasz to, że jest to tak oczywiste, że tylko tempota tego nie potrafi zrozumieć.
  
Re: <kazia> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmm niezły post Kaziu eusa_clap.gif ... właśnie ... pokora czy facet zachowujący się jak zbity pies jest tym o czym mowa czy raczej chodzi tu o zachowanie pewnego rodzaju ... szacunku do innych i otaczającego świata ... Ja nie lubię ... i chyba nie potrafię się zachowywać jak ten pies (biedak confused.gif ) ... ale jeżeli mówimy o tym drugim znaczeniu to jak najbardziej ... jest to bowiem szacunek do wszystkiego co żywe ... tak pojmuje pokorę ... nie znoszę natomiast uginania karku ... raczej ugryzę ... nie lubię tez innych do tego zmuszać ... choć czasem nie można innych traktować jak równorzędnych partnerów ... dasz palec odgryza rękę cool.gif
  
Re: <e X t 7 3> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




To jest na podstawie własnych doświadczeń, nie nawidzę zakłamania - pradwa ta najgorsza, dlatego nie wierzę w udawanie "zbitego psa", które nie mówi - faktycznie masz rację, najczęściej jest to coś na zasadzie "przeczekam burzę".
Dojrzałość mężczyzny i tak samo kobiety, czy kogokolwiek innego, to jest również umiejetność przyznawania się do popełnianych błędów, czasami ponoszenia ich konsekwencji - jednak nie za wszelką cenę.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




kazia :
trini :
Co ma pokora do okazywania szacunku? A czy ja napisałam, że coś ma? To sa dwie odrębne rzeczy i jedna do drugiej nic nie musi "mieć". Wymieniłam tylko 2 cechy, któymi według mnie charakteryzuje sie dojrzały mężczyzna. Tyle.


Wlaśnie interesuje mnie ta "pokora" jak niby ma się przedstawiać i w czym, najlepiej przykład.
Widzisz nie nawidzę jak facet właśnie okazuje tzw. pokorę,
albo ja źle zrozumiałam.
Bo dla mnie co innego po męsku przyznać się do błędu, pomyłki - wszystko jedno
a co innego "łazić" i udawać, że "zrobię wszystko" bo własnie "coś przeskorbałem".
W takim razie co według ciebie - jest tą pokorą - w twoim mniemamiu ?
Bardzo mnie to interesuje, ale nie musisz ciągnąć tego wątku, jeżeli uznasz to, że jest to tak oczywiste, że tylko tempota tego nie potrafi zrozumieć.


I po co to ostatnie zdanie? Nerwy puszczają?

Masz rację - nie zrozumiałaś co miałam na myśli, bo ja nie mówiłam o relacjach damsko-męskich, a o konkretnej cesze. Ty odniosłaś hasło "pokora" do relacji w związku. A mnie nie o to chodziło.

Pokora jako cecha dojrzałego mężczyzny oznacza dla mieszankę umiejętności przyznawania się do własnych błędów, poszanowania życiowej mądrości innych ludzi i skromności. Po prostu przeciwieństwo tak zwanego "kozaczenia".
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
hmm niezły post Kaziu eusa_clap.gif ... właśnie ... pokora czy facet zachowujący się jak zbity pies jest tym o czym mowa czy raczej chodzi tu o zachowanie pewnego rodzaju ... szacunku do innych i otaczającego świata ...


O coś w tym rodzaju właśnie mi chodziło.
  
Re: <trini> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Teraz wiem w czym rzecz - więc sorki.
Co do ostatniego zdania, to uwierz mi rzadko puszczają mi nerwy, chociażby z racji pracy.
Ale jak sądzę jestem tu najstarsza (49 lat) i czasami moje wypowiedzi mogę świadczyć o niedostosowaniu się do obecnych poglądów na życie.
Tyle wyjaśnień.
  
Witajcie na kobiecym forum!
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010