Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Witajcie na kobiecym forum! Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Hmmm...dojrzałość, rozmawiamy o czymś, co tak naprawdę nie istnieje(jak mądrość czy dobro). Człowiek uczy sie przez całe życie. Sporo przeszłam w życiu(jak na 17 lat), o śmierć się otarłam kilka razy i...sama już nie wiem, czy dojrzała jestem.Niektórzy chwalą mnie za dojrzałość, ktoś inny stwierdzi, że zachowuje się jak dzieciak. Wydaje mi się, że w każdym z nas drzemią dwie różne, przeciwstawne osobowości, a definicji nie ma, sami je tworzymy w zależności od poglądów i sytuacji życiowej.
  
Re: <little_wild_girl> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmmm w pewnym sensie masz racje ... bo Któż może powiedzie ze jest dojrzały ... sam to oceni ? ... a Kto jego oceni ? ... inny Który będzie uzurpował sobie prawo do tego "tytułu" ? wink.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




trini :
Dojrzałość dla mnie oznacza przede wszystkim odpowiedzialność. Odpowiedzialność za to co się robi, za swoje czyny, i za to co się mówi, za słowa. Odpowiedzialnym jest także mężczyzna, który "ma plan" na życie i jego sytuacja (okoliczności przyrody wink.gif ) pozwalają mu na tego planu stopniowe realizowanie. Dojrzałośc oznacza także umiejętność sprawnego wykorzystywania nabytego doświadczenia życiowego. Poza tym - pokora i okazywanie szacunku.

Ale to moje zdanie.


Tia, ,,plan życia", kobiety na to zwracają uwagę. Tylko o co właściwie chodzi? Mam np. obiecać, że za rok zostanę sekretarzem partii rządzącej na moje województwo, za dwa lata wicewojewodą, a za trzy lata kupię domek i jacht? O jakim ,,planie życia" właściwie mówicie, drogie Panie? Może jakiś przykład?
  
Re: <Berger> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Drogi panie Kolego wink.gif ... a jak myślisz ? wink.gif ... może nie do koca taka "ścieżka" Panie interesuje ... ale wiele Kobiet właśnie tak uważa (na sczeszcie nie wszystkie) ... a najbardziej mnie rozbraja to ze jeszcze oczekują aby facet miał czas na 3 tygodniowe wakacje i był wyluzowany ... lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Późno wychodził do pracy, wcześnie wracał, przynosił kupę kasy i miał dużo czasu na rozmowę...
  
Re: <Berger> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




smutne wink.gif ale niestety w wielu przypadkach prawdziwe tongue.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Późno wychodził do pracy, wcześnie wracał, przynosił kupę kasy i miał dużo czasu na rozmowę...


nooo i żeby sie nie odwracał za często... za szybko plecami PO... i żeby miał dom z basenem ... własny zosikopter... suuuuper auta - najlepiej czerwone... korty... stadninę z rasowymi konikami... co by tu jeszcze doubt.gif

muszę się zacząc zastanawiać czy własnie takiego kiesunku myślenia o jakim tu mówicie nie podjąć... może lepiej na tym wyjdę... strace SIEBIE ale jakoś wyjdę... swego czasu pewien sympatyczny kolega tak mi powiedział :" to dobra partia... ma portfel bardziej wypchany od mojego "...

chyba jednak nie o to mi w życiu wspólnym z facetem chodzi ... miałam okazję związac się na stałe z Panem który chciał mi to wszystko dać... ale też chciał zabrać cząstkę mnie w ten sposób ... wsadzić pod klosz... coś za coś ... nie ma nic za darmo... nie wiem czy Panie które na taki układ w życiu ida sa szczęsliwe... ja nie byłam więc podziękowałam ...
ale to tylko moje zdanie
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
chyba jednak nie o to mi w życiu wspólnym z facetem chodzi ... miałam okazję związac się na stałe z Panem który chciał mi to wszystko dać... ale też chciał zabrać cząstkę mnie w ten sposób ... wsadzić pod klosz... coś za coś ... nie ma nic za darmo... nie wiem czy Panie które na taki układ w życiu ida sa szczęsliwe... ja nie byłam więc podziękowałam ...
ale to tylko moje zdanie

najpierw trzeba pana przekonać żeby wszystko w testamencie Ci zapisał a potem zostaje wypadek sprokurować ;-) i cały świat przed Tobą ;-)
  
Re: <Nikos> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




oo kurka... tyle zachodu a i tak nieszczęsliwa będę... nie będe miała tego co najważniejsze... miłości i bliskości drugiego człowieka...
noo chyba że sobie Pana wypcham pośmiertnie... kasę będzie dawał... będe mogła ponarzekać... pomarudzić ile wlezie a On milczący i spokojny... może nawet uśmiechnięty ... bajka...

tfu...
  
Re: <bzzz> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




lol.gif no dobre Basiu niezłe wink.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
kolejne nowe forum !!!!! fajnie ... a na hehu niestety dominuje płeć męska confused.gif


Dobra, dobra małolat, Ty sobie tak nie cukruj, bo Ty jeszcze smark jesteś nie mężczyzna!! smile.gif biggrin.gif
  
Re: <Berger> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No i oczywiście ma być czuły, delikatny, wyrozumiały i broń boże zmęczony.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
Berger :
Późno wychodził do pracy, wcześnie wracał, przynosił kupę kasy i miał dużo czasu na rozmowę...


nooo i żeby sie nie odwracał za często... za szybko plecami PO... i żeby miał dom z basenem ... własny zosikopter... suuuuper auta - najlepiej czerwone... korty... stadninę z rasowymi konikami... co by tu jeszcze doubt.gif

muszę się zacząc zastanawiać czy własnie takiego kiesunku myślenia o jakim tu mówicie nie podjąć... może lepiej na tym wyjdę... strace SIEBIE ale jakoś wyjdę... swego czasu pewien sympatyczny kolega tak mi powiedział :" to dobra partia... ma portfel bardziej wypchany od mojego "...

chyba jednak nie o to mi w życiu wspólnym z facetem chodzi ... miałam okazję związac się na stałe z Panem który chciał mi to wszystko dać... ale też chciał zabrać cząstkę mnie w ten sposób ... wsadzić pod klosz... coś za coś ... nie ma nic za darmo... nie wiem czy Panie które na taki układ w życiu ida sa szczęsliwe... ja nie byłam więc podziękowałam ...
ale to tylko moje zdanie


Ty to, Basiu, mądra dziewczyna jesteś.
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Zed :
No i oczywiście ma być czuły, delikatny, wyrozumiały i broń boże zmęczony.


no nie zmęczonym to w ogóle nie ma mowy wink.gif zawsze gotowy i zwarty wink.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Zed :
No i oczywiście ma być czuły, delikatny, wyrozumiały i broń boże zmęczony.


no nie zmęczonym to w ogóle nie ma mowy wink.gif zawsze gotowy i zwarty wink.gif



i zawsze twardy... jak na faceta przystało ...
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
e X t 7 3 :
Zed :
No i oczywiście ma być czuły, delikatny, wyrozumiały i broń boże zmęczony.


no nie zmęczonym to w ogóle nie ma mowy wink.gif zawsze gotowy i zwarty wink.gif



i zawsze twardy... jak na faceta przystało ...


to się rozumie samo przez się cool.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
bzzz :
e X t 7 3 :
Zed :
No i oczywiście ma być czuły, delikatny, wyrozumiały i broń boże zmęczony.


no nie zmęczonym to w ogóle nie ma mowy wink.gif zawsze gotowy i zwarty wink.gif



i zawsze twardy... jak na faceta przystało ...


to się rozumie samo przez się cool.gif



jak przystało na "kobiece grono"...marzenia...ech marzenia smile.gif
  
Re: Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
e X t 7 3 :
Zed :
No i oczywiście ma być czuły, delikatny, wyrozumiały i broń boże zmęczony.


no nie zmęczonym to w ogóle nie ma mowy wink.gif zawsze gotowy i zwarty wink.gif



i zawsze twardy... jak na faceta przystało ...


Tia, zawsze twardy, to by było piękne :)
  
Re: <Berger> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




aaa mam to gdzieś że to spam będzie...
jak tak Was poczytałam teraz to az monitor poplułam lol.gif
eszz kurka
  
Re: <bzzz> Witajcie na kobiecym forum!
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 15:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Sama zaczęłaś! lol.gif
  
Witajcie na kobiecym forum!
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010