Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> WC w seryjnych komputerach!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WC w seryjnych komputerach!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Czerwca 2005, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Awgan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1045
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czy ktoś zauważył nowego PowerMac'a G5... a dokładnie jego system chłodzenia...

Po przeczytaniu kilku - chyba z 12 opinii i artykułów na temat pompek Laing porównaniu ich z innymi 12V i 220V postanowiłem zmienić mojego Hydorka L30 , któremu nie mam nic do zarzucenia, naprawdę nic :
cisza - zagłuszają go Akasy 120@1200rpm,
wydajność : Lublin I --> X2Pv2 --> Abadon GPU --> Abadon NB - temperatury na zewnątrz 28, CPU iddle 35 stress 2h 42, woda 32
węże : silikon 12/10 koło 230 cm łącznie
ciecz : EKO Borygo ( zielone 1l )

W poszukiwaniu w Polsce lub w Niemczech dystrybutora pomp Laing, postanowiłem popytać u żródeł, czyli w Laing GmbH. Oto odpowiedź, jaką dostałem:
Cytat:

Thank you for your interest in our DC pumps. As I understand that English is easier for you to read, please allow me to reply in English.

Attached please find a product brochure on DC pumps as well as a brochure on the new DDC pump which is also being used for computer cooling (e.g. by Apple/USA)


Wszystko wskazuje na to, że WC stanie się w najbliższym czasie standardem a nie tylko zabawą dla zapaleńców; Apple zawsze "wskazywał" drogę rozwoju PCtów.

Któ wie, może najnowsze procki ze stajni AMD czy Intel zamiast coolerów zostaną wyposażone w bloki wodne, a obudowy będą sprzedawane z wbudowaną chłodnicą i pompką... Oby tak się stało, będzie przynajmniej ciszej ... no i może łatwiej będzie mi teraz przekonać ludzi, którym robię kompy że WC wcale nie jest takie straszne.

Jakieś komentarze ?
  
Re: <Awgan> WC w seryjnych komputerach!!!
PostWysłano: Czwartek, 07 Lipca 2005, 08:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ta :)
zrób mi wc
  
WC w seryjnych komputerach!!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010