Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Mac OS -> Prosze o pomoc. Nieznane haslo do systemu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Prosze o pomoc. Nieznane haslo do systemu
PostWysłano: Środa, 29 Czerwca 2005, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mavi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4171
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam.
PRosze o pomoc w rozwiazaniu problemu zapomnianego hasla. Dostalem do ciotki laptopa. no i jest taki rpoblem ze ona nie pamieta jakie jest haslo no i po uruchomieniu kompa moge ejdynie wpisac to hasło lub wyłączyć kompa. Mam zacy zestaw oprogramowania na plytach cd i moglbym od nowa polozyc system ale bez tego hasla komp jest chyba nie do ruszenia. prosze mi pomoc w znalezieniu sposobu albo odnalezienia hasla lub uruchomienia kompa a jakims procesie awaryjnym gdzie moglbym od poczatku polozyc system. Zalezy mi na czasie wiec prosze o szybką odpowiedź. pozdrawim. ainstalowany tam jest mac os 9, komputer to jest ,odel ibook.
  
Re: Prosze o pomoc. Nieznane haslo do systemu
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
walekval
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4710
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Cze stary niestety nie moge ci pomóc, bo mam taki sam problem i szukałem odpowiedzi na różnych forum. Twoje zapytanie jest troche juz przedawnione i w dodatku nikt ci nie odpowiedział ale może jusz sam do tego doszedłeś. Jeśli tak to proszę cię o pomoc. Jeśli masz już jakiś sposób jak to rozwiązać daj mi znać też mam ibooka os x panther. Z góry dzięki.
  
Re: Prosze o pomoc. Nieznane haslo do systemu
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 03:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MacDada
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1684
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Jak masz płytę z systemem, to włóź ją do napędu, uruchom ponownie kompa i przy starcie przytrzymaj klawisz C. Wtedy on wystartuje z tej płyty uruchamiając Instalator systemu.
Nie o to jednak nam chodzi. Otóź w menu Instalatora jest taka przydatna opcja resetowania haseł... nie pamiętam jak się nazywała, ale na 100% jest.
  
Prosze o pomoc. Nieznane haslo do systemu
Forum dyskusyjne -> Software -> Mac OS

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010