Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> homofobia a komplesy:-P Idź do strony 1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 02:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




czy homofobia nie jawi sie wam jako odwracanie uwagi od problemu z okresleniem granic wlasnej seksualnosci mezczyzn?
sa geje zniewiesciali, ale sa i ci pod wasem - bardzo mescy (120%). czy agresywny atak wymierzony w homoseksualizm nie bierze sie z ukrytych kompleksow?
jak wam sie zdaje koledzy (i kolezanki)?
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
czy agresywny atak wymierzony w homoseksualizm nie bierze sie z ukrytych kompleksow?
jak wam sie zdaje koledzy (i kolezanki)?


Oczywiście, jest to jedna z przyczyn. Dużą rolę (moim zdaniem) odgrywa też owczy pęd, czyli: wszyscy się wykrzywiają i wybrzydzają na gejów, więc wszyscy sie jeszcze bardziej wykrzywiaja i wybrzydzają na gejów.
Ja myślę, że może faceci czują się zagrożeni w jakiś sposób przez gejów (podświadomie), bo inaczej, co by ich to obchodziło, jakiej tamci sa orientacji?
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Ja myślę, że może faceci czują się zagrożeni w jakiś sposób przez gejów (podświadomie), bo inaczej, co by ich to obchodziło, jakiej tamci sa orientacji?


Zagrożeni, tylko w jaki sposób?? Skąd przypuszczenie że zaraz musimy się czegoś bać??
A jeżeli tak to czego?? Wyjaśnij mn prosze, jeżeli na ten przykład ja, nie boję się konfrontacjj z normalnym facetem, niejednokrotnie "walczyłem" o dominację w grupie. Nie mam większych oporów przed starciem z przeciwnikiem silniejszym ode mnie (i nie tylko mówię tu o sile fizycznej, ale również o potencjale umysłowym). To niby czego mam się obawiać że strony gaya??
  
Re: <rude_boy> homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Tiaaaa, nie da się ukryć, że zaryzykowałeś nawet bardzo, jak na mój gust kontrowersyjny temat. smile.gif

Ale nic to! jeżeli tylko nie zacznie się okazywać że normalny facet jest gorszy od gaya, bo coś tam... to nie będe ingrował. cool.gif

Ale czasem odnoszę wrażenie, przy tego typu dyskusjach, że faceci dzielą się ino na zakompeksiałych homofobów i homoseksualistów.

Przyzam się szczerze, że drażni mnie, że tak ciężko uwierzyć, że niechęć do gayów, jest efektem przemyśleń i ugruntowanych poglądów, wynikających z indywidualnej postawy i spojrzenia na świat. Tylko zawsze musi to być efekt lęków, czy zaburzeń seksualności.
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Przyzam się szczerze, że drażni mnie, że tak ciężko uwierzyć, że niechęć do gayów, jest efektem przemyśleń i ugruntowanych poglądów, wynikających z indywidualnej postawy i spojrzenia na świat. Tylko zawsze musi to być efekt lęków, czy zaburzeń seksualności.


A jaki jest Twój stosunekdo gaejów i dlaczego? Czy Twój stosunek do nich jest efektem przemyśleń i ugruntowanych poglądów, wynikających z indywidualnej postawy i spojrzenia na świat?
Ilu gejów znałeś bliżej, osobiście?
  
Re: <Bibi> homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A jakie toma znaczenie ilu znałem??
Z pracy zawodowej ze dwóch, prywatnie jednego, okazał się nim mój dobry kumpel.
No i miałem wątpliwą przyjemność, być ze cztery razy "podrywanym" przez takiego.
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Bibi :
Marek D. :
Przyzam się szczerze, że drażni mnie, że tak ciężko uwierzyć, że niechęć do gayów, jest efektem przemyśleń i ugruntowanych poglądów, wynikających z indywidualnej postawy i spojrzenia na świat. Tylko zawsze musi to być efekt lęków, czy zaburzeń seksualności.


A jaki jest Twój stosunekdo gaejów i dlaczego? Czy Twój stosunek do nich jest efektem przemyśleń i ugruntowanych poglądów, wynikających z indywidualnej postawy i spojrzenia na świat?
Ilu gejów znałeś bliżej, osobiście?


heheh.... jak dobrze że nie znam gejów... tfuu... shock.gif obrzydliwe, niewyobrażam sobie jak można być z płcią męską, nie to że odrazu wszystkich pomerdańcuw zamknąć w domu dla świrów ale przynajmniej niech nie całują się na ulicach ...
Pamiętam jak byłem z moją klasą na wycieczce i siedziało sobie dwóch szmergli na ławce i .... tfuuu eusa_sick.gif całowali się eusa_sick.gif .
Nagle mój qmpel który zawsze słynął z przebojowości powiedział
Cytat:
hehehe... dwa geje!!! patrzcie...

to było super... ludzie zaczeli się śmiać a dwoje pitaków poszło wreszcie do lasu... Aż lepiej się zrobiło biggrin.gif Tak czysto !
Wybaczcie... ale takie jest moje zdanie.... poto są kobiety żeby je kochać a nie wąchać czyjegoś odbytu !
  
Re: <Krzysiek> homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




tolerancja pełno gębą... gratulacje...

Marku: czy Twoja niechęć ogranicza się do unikania kontaktu czy może takie zachowań jak kolega tu podał?
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
tolerancja pełno gębą... gratulacje...


Można tolerować wiele zachowań ale te według mnie są chore i tyle :P
A może gejostwo bierze się właśnie z kompleksów... jak facet ma problemy z dziewczynami to zmienia fascynacje ??????????

Jak kolwiek by nie było... jest obrzydliwe :P
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
....
No i miałem wątpliwą przyjemność, być ze cztery razy "podrywanym" przez takiego.


Musisz był ciekawy i ładny chłopczyk - hahahaha - sorki

A na poważnie, to do gejów nic nie mam, mnie nie dotyczy podrywanie z ich strony - jestem kobietą, ale uważam ich za fajnych ludzi, poznałam kilku i podoba mi sie ich szacunek do partnera. Przynajmniej ja poznałam może i tych lepszych - nie wiem, być może jako kobieta czuję się w ich towarzystwie bardziej bezpiecznie, przyczyny mogą być różne.
Jednak zasada powinna obowiązywać w stosunku do każdego ze związków, dopóki nikogo nie zaczepiają na siłę, nie są wólgarni w stosunku do siebie i otoczenia, to nich korzystają ze swojego życia tak jak uważają za słuszne.
Gorzej jak wciągają w swoje układy małolatów, wykorzystują ich za "forsę" i borą ich na "naiwność" - wtedy nie ważne czy gej, czy tylko lesbijka, czy jeszcze inny rodzaj - w takich czy innych parach, powinni brać udział wyłącznie osoby dorosłe, świadome swoje orientacji seksualnej i dopiero wtedy jest to dla mnie zrozumiałe.
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Post skasowany, z powodu agresywnego tonu i za dużej liczby wulgaryzmów.


Zrobiłem to osobiście.
Przepraszam, ale wczoraj jeszcze byłem wściekły po kradzieży roweru.


Ostatnio zmieniony przez Marek D. dnia Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 11:11, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Marek D. :
....
No i miałem wątpliwą przyjemność, być ze cztery razy "podrywanym" przez takiego.


Musisz był ciekawy i ładny chłopczyk - hahahaha - sorki

A na poważnie, to do gejów nic nie mam, mnie nie dotyczy podrywanie z ich strony - jestem kobietą, ale uważam ich za fajnych ludzi, poznałam kilku i podoba mi sie ich szacunek do partnera. Przynajmniej ja poznałam może i tych lepszych - nie wiem, być może jako kobieta czuję się w ich towarzystwie bardziej bezpiecznie, przyczyny mogą być różne.
Jednak zasada powinna obowiązywać w stosunku do każdego ze związków, dopóki nikogo nie zaczepiają na siłę, nie są wólgarni w stosunku do siebie i otoczenia, to nich korzystają ze swojego życia tak jak uważają za słuszne.
Gorzej jak wciągają w swoje układy małolatów, wykorzystują ich za "forsę" i borą ich na "naiwność" - wtedy nie ważne czy gej, czy tylko lesbijka, czy jeszcze inny rodzaj - w takich czy innych parach, powinni brać udział wyłącznie osoby dorosłe, świadome swoje orientacji seksualnej i dopiero wtedy jest to dla mnie zrozumiałe.


Widzisz Kazia, powtarzasz utarte slogany, na zasadzie róbcie co chcecie tylko!
Znasz paru gayów, oki! Uważasz ich za wporzo gości, niech będzie!
Ale taka jest wesoła prawda, że to ty uważasz ich za upośledzonych nie ja! Bo Ty ich bronisz, a ja nie! Bo ja daje im takie same szanse w życiu, jakie ja dostałem!
Potrafisz coś wywalczyć, jest twoje! Nie to spierdalaj! Niby dlaczego gay ma mieć większe fory od bezdomnego?? Jeżeli to jest normalny człowiek, a nie kaleka, to wobec tego nie przysługują mu żadne dodatkowe wzglądy!
Jeżeli, tak nie jest to skąd ten krzyk!
Ma zdrowe ręce i nogi?? Potrafi rozpalić ogień?? Zabić świnię?? To znaczy że potrafi przeżyć! A jeżeli potrafi przeżyć, to w czym problem!

Ale nic to, już gdzieś pisałem, że jako normalny facet, nie pozbawiony swoistej brutalności, jestem bardziej szykanowany niż nie jeden pedzio! Bo nie idę za modą! Ale nic to! Chcecie kichozerców w społeczeństwie, wasza sprawa! Tylko nie miejcie potem drogie panie, pretensji, do facetów że oprócz w cipkę lubią sobie wcześniej zamoczyć w kiszeczkę kolegi.
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 08:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :

Widzisz Kazia, powtarzasz utarte slogany, na zasadzie róbcie co chcecie tylko!
....Bo Ty ich bronisz, a ja nie! Bo ja daje im takie same szanse w życiu, jakie ja dostałem!
Potrafisz coś wywalczyć, jest twoje! Nie to spierdalaj! Niby dlaczego gay ma mieć większe fory od bezdomnego??
......
Jeżeli, tak nie jest to skąd ten krzyk!
Ma zdrowe ręce i nogi?? Potrafi rozpalić ogień?? Zabić świnię?? To znaczy że potrafi przeżyć! A jeżeli potrafi przeżyć, to w czym problem!
....
Ale nic to! Chcecie kichozerców w społeczeństwie, wasza sprawa! Tylko nie miejcie potem drogie panie, pretensji, do facetów że oprócz w cipkę lubią sobie wcześniej zamoczyć w kiszeczkę kolegi.


Skąd u ciebie tyle zaciętości ?
Bo chciało ciebie kilku gejów, bo ciebie ktoś tam zaczepił, bo się teraz o tym teraz głośno mówi i dlaczego mają mieć fory !!!
Tak samo pracują i maja takie same prawa jak każdy z nas, powiedziałabym że nawet maja gorzej, bo niekiedy ich orientacja seksualna jest wpisana do akt personalnych - niestety.
Nikogo nie bronię, uważam, że mogą żyć obok nas, jeżeli spełniają wszystkie warunki tzw. "życia w społeczeństwie". Nie słyszałam, żeby z tego powodu było im lżej czy łatwiej.
A o nasze "cipki" i "kiszki" kolegów - przestań się zamartwiać, jesteśmy na tyle dorośli, że sobie poradzimy.
I więcej optimizmu życiowego wykazuj, tak dla siebie, to bedzie ci łatwiej w życiu, nie ty jeden masz problemy i walczysz o byt dla rodziny.
  
Re: <kazia> homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Eeeeeh, zacientość z wczoraszej bezsilności. Kurde zawsze się pienie jak nie mogę działać. Ale, nie ważne, przepraszam zabrakło mi wczoraj obiektywizmu. Miałem bardzo zly dzień.

W tym co mówisz jest dużo racji, ale nie zmienia to mojego podejścia do homoseksualizmu.

[do wszystkich]
Dlatego kończę, czynię niniejszym ten temat, tematem tabu, na tym forum.

W tym wątku jak chcecie możecie to kontynułować, ale proszę nie tworzyc nowych wątków.
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Ale taka jest wesoła prawda, że to ty uważasz ich za upośledzonych nie ja! Bo Ty ich bronisz, a ja nie! Bo ja daje im takie same szanse w życiu, jakie ja dostałem! Niby dlaczego gay ma mieć większe fory od bezdomnego?? Jeżeli to jest normalny człowiek, a nie kaleka, to wobec tego nie przysługują mu żadne dodatkowe wzglądy!
Jeżeli, tak nie jest to skąd ten krzyk!

Kiedy właśnie o to chodzi że nie mają takich samych szans, czy ktoś wyzywał Cię bo siedziałeś w parku z dziewczyną, śmiał się z Ciebie?
Porównania z bezdomnym trochę nie rozumiem :>
Tak przysługują mu takie same względy jak każdemu, dlaczego heteroseksualni mają łatwiej??? Dlaczego mają dodatkowe względy czy to się nie kłóci z Twoim pojęciem sprawiedliwości?
  
Re: <Marek D.> homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




W porządku !!
Wiesz co jest w tym wszystkim ważne ?, że człowiek może mieć swoje słabości i swoje złe dni, ale sztuką jest się do tego przyznać !!
Chylę czoła, jesteś w porządku facet.
Gratuluje osobowości, moje uznanie !,
A myślę, że nie jeszcze nie raz sie przekonasz, że rzadko kogoś chwalę, jeżeli już to z pewnościa nie za byle co.

Do spotkania na następnych postach.
  
Re: <kazia> homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem to jest kwestia zaakceptowania wlasnej seksualnosci. nie mam zadnego leku przed homoseksualistami. znam wielu, wiem jak z nimi postepowac, kiedy sie zagalopuja. nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia, kto kim jest.

i tez wole juz homofobow, ktorzy moga w jakis sposob wyjasnic przyczyne wlasnej postawy, od osob, ktore nienawidza kogos, a nie wiedza dlaczego (bo tata tez ich nie lubil itp.)
  
Re: <Marek D.> homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marku z Ciebie jest bardziej srogi moderator niż nielubiani przez Ciebie ,,zieloni" z depli. shock.gif
A z Kazią się zgadzam, że geje wcale nie mają lepiej w naszym społeczeństwie. Przeciwnie, mają przechlapane. Najlepszym dowodem pełen agresji post Krzyśka.
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Taaa, stereotypy...geje to zbole i podludzie, lekarze skorumpowani, politycy głupi(bo ze wsi cool.gif ),pielęgniary chamowate. Nie wolno oceniać ludzi na podstawie przynależnosci do jakiejś grupy. Ona nie określa ich tożsamości! Kazdego oceniamy oddzielnie.Niektóre przypuszczenia sie potwierdzaja, ale nie powinny rzutowac na całe zjawisko. Nietolerancja i stereotypy wynikiają, jak zostało wcześniej wspomniane, z kompleksów, ale również z lenistwa umysłu. Przyjmujemy gotowe,niczym nieuzasadnione postawy, których sami nie rozumiemy, nie chce nam sie stworzyć swoich własnych, bo albo zgadzamy sie z tymi, które juz istnieją, albo inteligencja i lenistwo nam nie pozwalają na przeanalizowanie różnych zjawisk. Nie znam żadnego geja osobiście(albo o tym nie wiem wink.gif ) i ...no właśnie nie będę krytykować czegoś, czego nie znam. Po prostu wydaje mi się,że hetero-, podobnie jak homoseksualizm nie jest sam w sobie ani dobry, ani zły, on jest taki, jak każdy widzi, czyli...nic,co ludzkie nie jest mi obce(tak, ludzkie to ludzkie, a gej tez człowiek, co wg mnie jest logiczne, choć nie do wszystkich dociera smile.gif ) . Jedni są tacy, inni tacy. A propos tego wyśmiewania się z gejów przez Krzyśka: kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. No, ja nie rzucę.
  
Re: homofobia a komplesy:-P
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
A propos tego wyśmiewania się z gejów przez Krzyśka: kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. No, ja nie rzucę.


W tym wypadku cytata trafiona kulą w płot tongue.gif
  
homofobia a komplesy:-P
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 2  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010