Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> zachowania Kobiet ;) Idź do strony 1, 2, 3 ... , 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




azilez :
e X t 7 3 :

nie wiem skąd jesteś ale mi jest w Krakowie zimno klime wyłączyłem i okno w biurze zamknąłem wink.gif

zimno...już prawie koniec lata...przedwczoraj obudziłam się w nocy i zaczęłam obserować "moje"drzewo przed domem...wiatr nim targał, światło lamp oświetlało...piękny widok...zwłaszcza jak się jest w ciepłym, osłonietym pomieszczeniu....zawsze można znaleźć coś co w danej sytuacji jest fajne a po tym co piszesz, wiem, że potrafisz..ja od razu pomyślałam sobie o rękach na gorącym od herbaty kubku ...a...taka drobna przyjemność kiedy jest zimno wink.gif


prawie Jasnowidząca smile.gif ... to była kawa z mlekiem wink.gif
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




azilez :
...aż się przez chwilę zamyśliłam...tacy jesteśmy mądrzy, rozsądni...żeby jeszcze udawało się tak zawsze wprowadzać w życie to wszystko o czym dość łatwo mówimy... wink.gif




noo ja niestety zauważam u siebie że tego nie potrafię... nie potrafię doświadczeń własnych i cudzych wprowadzac w życie... uczyć się na błędach ... zawsze się wpakuje w takie wielkie g... że szkoda mówić... a podobno taka mądra i rozsądna jestem ... doradzić innym potrafię... czasem się rada sprawdza i pomaga... a sama... ech ... eusa_wall.gif
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
azilez :
...aż się przez chwilę zamyśliłam...tacy jesteśmy mądrzy, rozsądni...żeby jeszcze udawało się tak zawsze wprowadzać w życie to wszystko o czym dość łatwo mówimy... wink.gif




noo ja niestety zauważam u siebie że tego nie potrafię... nie potrafię doświadczeń własnych i cudzych wprowadzac w życie... uczyć się na błędach ... zawsze się wpakuje w takie wielkie g... że szkoda mówić... a podobno taka mądra i rozsądna jestem ... doradzić innym potrafię... czasem się rada sprawdza i pomaga... a sama... ech ... eusa_wall.gif


żebym Ja taki skromny był ech wink.gif
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
azilez :
...aż się przez chwilę zamyśliłam...tacy jesteśmy mądrzy, rozsądni...żeby jeszcze udawało się tak zawsze wprowadzać w życie to wszystko o czym dość łatwo mówimy... wink.gif




noo ja niestety zauważam u siebie że tego nie potrafię... nie potrafię doświadczeń własnych i cudzych wprowadzac w życie... uczyć się na błędach ... zawsze się wpakuje w takie wielkie g... że szkoda mówić... a podobno taka mądra i rozsądna jestem ... doradzić innym potrafię... czasem się rada sprawdza i pomaga... a sama... ech ... eusa_wall.gif


Basiu, raz lepiej raz gorzej...ale do przodu...zresztą może to wszystko nie tak źle wygląda jak myślisz? A może spróbuj trochę łaskawszym okiem spojrzeć na siebie, co?
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Kurde Kazia, podziwiam twoje zapędy pedagogiczne, jestem tylko 6 lat starszy od Twojego syna, a myślę już jak Twój mąż. Strzelasz w próżnię, nie żebym Cię potępiał, albo coś równie głupiego. Ale w swoim krótkim życiu, pokapowałem jedno, że jak się organoleptycznie człowiek nie przejedzie, do z doświadczeń innych rzadko kożysta. No ale to pewnie tylko moje zdanie...pesymisty.


Wiesz, przeczytałam wiele razy tą twoją wypowiedź i po raz pierwszy zwróciłam uwagę na to, że faktycznie być może, coś ze mną nie tak.
Bo zawsze staram się analizować przede wszystkim swoje postępowanie, zanim "przyczepię" się do kogoś , żeby wytknąć jakiś błąd, albo starać się
zrozumieć przyczynę takiego a nie innego podejścia do sprawy.
Ty mnie zaskoczyłeś, może coś w tym jest i faktycznie podążam próżnią.
  
Re: <kazia> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Własna miara, niestety nigdy nie pasuje do innych, no może z małymi wyjątkami, ale te jak wiadomo potwierdzają regułę. Ja na ten przykład rozwiązując czyiś problem, nigdy nie koncentruję się na tym co ja bym zrobił. Bo ja różnie postępuje, niejednokrotnie sprzecznie ze swoim sumieniem, ale życie to poker, aczkolwiek dalej mi się zdarza "dać dupy". Ale widać, jak mawia Zed, nie jestem do końca zły.

Kurde czasem, odnoszę wrażenie, że moje doradctwo w sprawach dramatycznych wprowadza posiadającego problem w jeszcze większy dół. Zawsze podaję kilka alternatywnych rozwiązań i zawsze słyszę, a co Ty byś zrobił
I zawsze odpowiadam: nie jest kwestią, co ja bym zrobił, tylko to co Ty jesteś w stanie zrobić
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 09:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




azilez :
bzzz :
azilez :
...aż się przez chwilę zamyśliłam...tacy jesteśmy mądrzy, rozsądni...żeby jeszcze udawało się tak zawsze wprowadzać w życie to wszystko o czym dość łatwo mówimy... wink.gif




noo ja niestety zauważam u siebie że tego nie potrafię... nie potrafię doświadczeń własnych i cudzych wprowadzac w życie... uczyć się na błędach ... zawsze się wpakuje w takie wielkie g... że szkoda mówić... a podobno taka mądra i rozsądna jestem ... doradzić innym potrafię... czasem się rada sprawdza i pomaga... a sama... ech ... eusa_wall.gif


Basiu, raz lepiej raz gorzej...ale do przodu...zresztą może to wszystko A może spróbuj trochę łaskawszym okiem spojrzeć na siebie, co?


Dokładnie! Basiu, w czym problem? Jesteś mądra, fajna, lubiana. Jakiś palant nie był Ciebie wart? Do diaska z palantem! Znajdzie się dziesięciu innych, fajnych facetów! :)
  
Re: <Berger> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No właśnie, ja, Berger, Maras, Tomek,Eddy jak podrośnie...
To już pięciu na poczekaniu... wink.gif
Ja rozumiem, ze mamy jakieś wady smile.gif ale jak mawiają rosjanie:
"Na biezpticzu i żopa sołowiej" smile.gif
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Zed :
No właśnie, ja, Berger, Maras, Tomek,Eddy jak podrośnie...
To już pięciu na poczekaniu... wink.gif
Ja rozumiem, ze mamy jakieś wady smile.gif ale jak mawiają rosjanie:
"Na biezpticzu i żopa sołowiej" smile.gif


a ta hierarchia ma jakieś znaczenie ... bo jeżeli ten Tomek to ja ? eusa_eh.gif to daleko w kolejce jestem ... kurcze drugi ... od końca wink.gif

choć jak Pismo mówi "ostatni będą pierwszymi" cool.gif
  
Re: <trini> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Kicha z tymi horoskopami. Również jestem wodnikiem wink.gif , a moja byk......(jak chcesz to sobie sprawdź czym grozi taka para). I co? I nico 10 lat małżeństwa i nie jest źle.
Co do patrzenia na teściową...to patrzę na moja..i mam nadzieję, że Marek się myli....wielką nadzieję........

Każda kobieta jest inna. Nie sposób ocenić jej zachowania. Ale prawie każda potrzebuje być czasem WYSŁUCHANA. I to jest grzech zaniedbania, który popełniamy Panowie. ( i to nie wysłuchana jaki seks najbardziej lubi, tylko o jej pracy, przyjaciółkach itp) Wiem, że to trudne..ale trzeba.
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
...
Zawsze podaję kilka alternatywnych rozwiązań i zawsze słyszę, a co Ty byś zrobił
I zawsze odpowiadam: nie jest kwestią, co ja bym zrobił, tylko to co Ty jesteś w stanie zrobić


Jeżeli tak pomagasz, tzn. że wcale.
Bo gdyby potrzebujący pomocy i rady wiedział co ma zrobić, nie szukałby rady, najwyżej by się po prostu wygadał, ale to terapia nie pomoc i nie rozwiązanie.
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




oozz :
...
Każda kobieta jest inna. Nie sposób ocenić jej zachowania. Ale prawie każda potrzebuje być czasem WYSŁUCHANA. I to jest grzech zaniedbania, który popełniamy Panowie. ( i to nie wysłuchana jaki seks najbardziej lubi, tylko o jej pracy, przyjaciółkach itp) Wiem, że to trudne..ale trzeba.


Kurcze, to jest ŚWIETNE, powinno się taką wypowiedź wpisać do poradnika "idelane związki".
  
Re: <e X t 7 3> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




jak Was prosze dajcie sobie juz spokój ze spamem na mój temat... potem ja dostaję ochrzan na gadu od "władzy" że spam robię... dziwne bo moich wypowiedzi najmiej... nic to ... zaczyna mnie to juz drażnić...

żarty żartami... pismo mówi swoje... ale żeby się ktoś tutaj przypadkiem nie pomylił...



zly.gif
  
Re: <bzzz> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Basiu przepraszam jeżeli Cię to uraziło ! ... ale to z mojej strony tylko żart z postu Zed`a i tyle ... sadze ze jednak cała cześć informacji zawartej w naszych wypowiedziach na Twój temat (na pewno z mojej strony) to nie są żarty jesteś lubiana i BARDZO pozytywnie przez Nas oceniana i tyle ... ze swej strony obiecuje więcej niezbyt mądrych postów Ciebie dotyczących nie wypisywać redface.gif
  
Re: <e X t 7 3> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




nie nooo ... a Ty dalej swoje... nie chodzi mi o żartobliwe posty... chodzi mi o posty wogóle... już wiem... i reszta tez... jaka to wspaniała i lubiana jestem i może by już na tym zakończyć tyradę na temat bzzz... bo co za dużo to i śwninia nie chce... uszanujmy chociaż pozostałych... którzy przychodzą tu mądrze podyskutować ... a nie tylko czytać hymnów pochwalnych ... koniec pieśni...
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




kazia :
oozz :
...
Każda kobieta jest inna. Nie sposób ocenić jej zachowania. Ale prawie każda potrzebuje być czasem WYSŁUCHANA. I to jest grzech zaniedbania, który popełniamy Panowie. ( i to nie wysłuchana jaki seks najbardziej lubi, tylko o jej pracy, przyjaciółkach itp) Wiem, że to trudne..ale trzeba.


Kurcze, to jest ŚWIETNE, powinno się taką wypowiedź wpisać do poradnika "idelane związki".


A kurde, teraz ja sobie pozwolę na personkę.
Widzisz Kazia, oozz, czyli Marek. Jest jednym z nielicznych facetów, który ma klasę!!! Przez duże K! I jest też jedynym facetem, poznanym w necie (nie licząc smarka, ale to co innego) którego uważam za swojego przyjaciela i darzę go pełnym zaufaniem. Ba ma nawet u mnie dyspensę na krytykę, z której nigdy nie kożysta.

I niech wagę słów mych podkreśli to, iż jestem na czczo, nie licząc zupy chmielowej, której ilość znaczną już wypiłem. Ja wiem że chwalić się czym nie ma, ale w imię zasady: chcesz poznać człeka daj mu wódki! Owe zdanie wygłaszam.
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
jak Was prosze dajcie sobie juz spokój ze spamem na mój temat... potem ja dostaję ochrzan na gadu od "władzy" że spam robię... dziwne bo moich wypowiedzi najmiej... nic to ... zaczyna mnie to juz drażnić...

żarty żartami... pismo mówi swoje... ale żeby się ktoś tutaj przypadkiem nie pomylił...

zly.gif


Baśka, krótko i zwięźle. Nie musisz się władzy obawiać. A jeśli się czujesz, zbytnio przez grono nasze szacowne nagabywana, to wal do modera, czyli do mnie! A ja już towarzycho stosownie ustawię. smile.gif smile.gif A jak trzeba to i wytnę, co Ci nie pasi. A jeśli się jakowyś krzyk podniesie, to ja w przciwieństwie do moderów deplowych, chętnie w szranki w realu stanę!
Jam nie z tych co odważni są ino za monitorem skryci.
  
Re: <Marek D.> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




za spam bym tego nie uznał ...

wy piszecie o czymś co hmm... nieważne

Skoro modelator nie zamknął tematu to cool biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Moder, Krzychu jest człowiekiem. Aczkolwiek nie wszędzie za takiego uznawany. A jako że tematyka wąta dość luźna jest, to i luźno ją traktuję. Ale jeśli się jakowaś naprawdę merytoryczna dysputa wywiąże, tudzież jakiś naprawdę ciekawy wąt powstanie, to na zbytnie pobłażanie ze strony mojej liczyć zbytnio nie można.
  
Re: zachowania Kobiet ;)
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Moder, Krzychu jest człowiekiem. Aczkolwiek nie wszędzie za takiego uznawany..


Menel też człowiek lol.gif
  
zachowania Kobiet ;)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 6 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010