Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Dylemat : /
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dylemat : /
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lipca 2005, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kotek16
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4213
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam 16 lat. Z tego co widzę na forum większość użytkowników są osobami starszymi odemnie. Jednak mam nadzieje że ktoś doradzi mi co mam zrobic w sytuacji której się znajduje. Moja koleżanka z którą w ostatnim czasie bardzo się zrzyłem napisała mi pewną przykrą wiadomość. Rozchodzi się o tak zwane "chodzenie". Tak więc napisała mi, że ona nie potrafi z nikim być i że lepiej będzie tak jak teraz. ( Czyli spotykamy sie gadamy, przytulamy sie i wszystko jak dawniej ale bez żadnego związku.) Ja ją kocham... tylko coraz częściej zastanawiam się czy warto angażować się jeszcze bardziej w tą znajomość kiedy słysze coś takiego. Może to znak że ona jednak nie chce być zemną. Z drugiej jednak strony gdy z nią rozmawiam o nas to mówi mi ,że się wemnie zakochała i takie tam... ale nie chce z nikim byc w stalym zwiazku. Co ciekawsze w te wakacje ani ona ani ja nie mam zaplanowanych dłuższych wyjazdów jednak coraz częściej słysze żę musi jechac do babci albo gdzieś tam z mamą. (Przez co na cały dzień nasze spotkanie jest już skreślone.) Nie wiem co mam o tym myśleć naprawde : / prosze napiszcie co wy o tym myślicie i doradźcie mi coś...
  
Re: <kotek16> Dylemat : /
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lipca 2005, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




PYK
  
Re: <kotek16> Dylemat : /
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lipca 2005, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




sorrki ale wyglada na to że dziewczyna lubi zwierzęta i oprócz kotka chce miec jeszcze pieska a jak da rade to jeszcze chomika wink.gif

oczywiście moge sie mylic bez urazy smile.gif
  
Re: <WILL> Dylemat : /
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lipca 2005, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obawiam się, że w grę moga również wchodzić przepocone skarpetki.
  
Re: <Wujek Zed> Dylemat : /
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lipca 2005, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




qwa zed
nie przeginaj
tez masz zły dzien ?
zaloz bloga
  
Re: Dylemat : /
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lipca 2005, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
zed
zaloz bloga




jeessssuuuu!!!!
juz czuje te klimaty
przepocone skarpety to pikuś lol.gif cool.gif

zed od kiedy zaczynasz????
  
Re: Dylemat : /
PostWysłano: Wtorek, 05 Lipca 2005, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Zed, c’mon biggrin.gif Będziem się wymieniać komciami. cool.gif
  
Re: <kotek16> Dylemat : /
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asklepios
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3974
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




myślę że powinieneś z nią bardzo poważnie i szczerze porozmawiać Rozmowa powinna dużo wyjaśnić Trzeba tylko bez ogródek wszystko sobie powiedzieć Musisz powiedzieć co do niej czujesz i jak wpływa na Ciebie jej zachowanie Jeśli sobie wyjaśnicie wszystko będziesz wiedział na czym stoisz i jakie masz podjąć kroki....Życzę powodzenia i pozdrawiam... cool.gif
  
PostWysłano: Sobota, 16 Lipca 2005, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kaaaaaja
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4189
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




zakochałam sie 2 raz bez wzajemnosci. [zly]
przeciez mnie niedlugo szlak trafi. co jest nie tak ????ze mna jest wszystko tak!!! wiem o tym!!! [tuman]
sa ze mna mowia ze kochaja a potem zdradzaja oszukuja i robia wszystko zebym to ja powiedziala " nie moge juz z toba byc" !!!
i niby jak sie tym nie przejmowac!!! po scianach ze zlosci chodze.
chcialabym nie czuc potrzeby bycia z druga osoba, zycie byloby duzo łatwiejsze. pewnie spelnialabym sie zawodowo....
a tak kazdego dnia mysle o tym i co najgorsze denerwuje sie przez co moje jelita sie kurcza. [zadowolenie]
POMOCY!!!!!! [smutny]
  
Re: Dylemat : /
PostWysłano: Sobota, 16 Lipca 2005, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
milkaska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1401
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




Do Kotek16:
Słuchaj rozumiem tą dziewczyne.Ja lubie wolność moze ona też?A mzoe ona przeżyła jakiś zwód miłosny który bardzo ją zabolał?Ktoś ja bardzo skrzywdził?Osoba wolna też może kochać i jest duże prawdopodobieństwo ze ona jest w tobie zakochana ale nie lubi zobowiązań!Pomyśl o tym.
  
Re: <milkaska> Dylemat : /
PostWysłano: Sobota, 16 Lipca 2005, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




(w)zwód milosny powiadasz
taa mysle ze kazdy z nas to przezyl
  
Re: Dylemat : /
PostWysłano: Sobota, 16 Lipca 2005, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
milkaska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1401
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




Chodziło oczywiście o zawód miłosny! Nieomylny J@ger
  
Dylemat : /
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010