Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Evanescence Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Evanescence
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 02:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ich teledysk Bring me to Life już pare razy widziałem w TV i mi się podobał. Ostatnio ściągnąłem sobie (podły pirat ze mnie redface.gif) cały album. Strasznie mi się to podoba. Zwykle nie słucham tak ciężkiej muzyki, ale to mi się bardzo podoba.
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




mi też przydadł do gustu ich utworek Bring Me To Live... a właśnie Paul MCgoy występuje w zespole na stałe czy na teledysku tylko gościnnie???
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Ostatnio ściągnąłem sobie (podły pirat ze mnie redface.gif) cały album. .


A co do ściągania całych płyt z netu... jeżeli się widziało jedną piosenkę (tak jak Triniti) to lepiej sobie ściągnąć płyte z netu niż wydać pół bańki i być rozczarowanym. Sam kiedyś kilka płytek z Kazy ściągnąłem :P
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mnie tez ten kluczowy kawalek podoba, ale tez jest pare dobrych, np imaginary, hunted, takie klimatyczne
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ale to chyba nie jest ich pierwsza płyta... wcześniej podobno mieli inne bardziej softowe...

trzeba poszukać biggrin.gif
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ale jak jusz siem przesłuchało sciągnieta plytke i siem spodobala , to wypada ją kupić , nieprawdaż???Artysta nie Izraelita na pustyni i manna mu z nieba nie spada...
  
Re: <Mi> Evanescence
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




iiii to chyba bym mial caly pokoj plyt, a zreszta 40% muzyki co mam pewnie nie wyszla nigdy na cd ;0
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Nie widze nic złego w posiadaniu calego pokoju płyt ;-P
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




to dobrze.... !!! biggrin.gif zanim sam uzbierałem całą dyskografię U2 ... wszystkie albumy... to miałem właśnie z netu... jednak potem gdy kupiłem w miejsce piratów oryginały to.... ponad 600 zł.... ale czego się nie robi dla U2 ... Bono ... The Edga ... Adama i Larrego !!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




"Bring me to life" odrzuca mnie...nie umiem tego słuchać. Zwykle, gdy nie podoba mi się jakaś piosenka przechodzę obojętnie obok jej istnienia, ale, gdy słyszę pierwsze takty tej...buziulę mam wykrzywioną jak Joshua Tree (proszę mnie nie bić eusa_naughty.gif ). NIc na to nie poradzę, to silniejsze ode mnie. sad.gif Jeśli chodzi o zdobywanie płyt to... najlepiej mieć znajomości i coś od kogoś przegrać, nie, Krzysiek? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
"Bring me to life" odrzuca mnie...nie umiem tego słuchać. Zwykle, gdy nie podoba mi się jakaś piosenka przechodzę obojętnie obok jej istnienia, ale, gdy słyszę pierwsze takty tej...buziulę mam wykrzywioną jak Joshua Tree (proszę mnie nie bić eusa_naughty.gif ). NIc na to nie poradzę, to silniejsze ode mnie. sad.gif Jeśli chodzi o zdobywanie płyt to... najlepiej mieć znajomości i coś od kogoś przegrać, nie, Krzysiek? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



nie ma sprawy ... biggrin.gif jestem w tarkcie wymiany bootlegów wiadomego zespołu biggrin.gif ... jak dojdą to będe miał ich ze 30 .... ale super bootlegów...super jakość i głosik biggrin.gif Bono
  
Re: <Tirinti> Evanescence
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
plaster
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #59
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Mnie osobiście się ta piosenka nie podoba (zarówno teledysk)...Ogólnie rodzaj muzyki mi nie odpowiada Takie nowe Linkin Park ...Po prostu nie lubie. confused.gif
  
Re: <plaster> Evanescence
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A słyszałeśMy Immortal? To mi sięnajbardziej podoba. Linkinn Park mi się nie podoba a Evanescrnce tak. Głos wokalistki mi się podoba. Dodam, że w tym teledysku gościnnie śpiewa jakiś gość, który śpiewa zdecydowanie gorzej.
  
Re: <Tirinti> Evanescence
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 08:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Linkinn Park mi się nie podoba a Evanescrnce tak.


mi wręcz odwrotnie.Utwór Evanescence``Bring me to life``podoba mi się,teledesk też,ale chyba tylko ze względu na głos dziewczyny.Jestem ciekawy czy Evanescence nie bedzie tylko jedosezonowym przebojem.

pozdrawiam serdecznie
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karawan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #311
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




NAWIAZE DO JEDNEJ Z PIERWSZYCH WYPOWIEDZI W TYM WATKU :
Od kiedy Evanescence to TAK CIEZKA muzyka... :P chlopie.. sadzac po twoim avatarze myslalem ze ty conajmniej heavymetalu sluchasz.. hehe
  
Re: <Karawan> Evanescence
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 01:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




No widzisz jak wygląd może być mylący. A obecnie mam włosy o kilka cm dłuższe niż na zdjęciu.cool.gif
  
Re: <Karawan> Evanescence
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie no to jest po prostu nasz Tirinti i z tego co wiem heavymetalu to On nie slucha ;)
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
a.k.a.Mateusz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #288
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




EvaneScence są super! płyta Fallen jest bardzo fajna! I ta śliczna Amy :) Ech...

A co do ściągania płyt z netu:
Kiedy ściągam daną płytę, to jak mi się spodoba to idę kupić oryginał, a jak mi się nie spodoba to wywalam ją zazwyczaj z dysku... :)

Pozdrawiam!
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Środa, 22 Października 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Zwykle nie słucham tak ciężkiej muzyki, ale to mi się bardzo podoba.


Co tu ciężkiego? Te gitarki lekko przesterowane czy może słodki głosik tej kobitki? Pseudorock czy też popmetal. Lekko strawne i bez ambicji. To po prstu pop tyle, że stylizowany lekko na coś innego.
  
Re: <Mike> Evanescence
PostWysłano: Czwartek, 23 Października 2003, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Zwykle słucham czegoś w stylu Dido, Lene Marlin czy Atomic Kitten. W porównaniu z tym Evanescence jest ciężkie.
  
Evanescence
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010