Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Tunery TV KWORLD
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Tunery TV KWORLD
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Kwietnia 2003, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Mam problem zkarta telewizyjna KWorld MPEGTV Station ,brak wizji.
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




może jeszcze napisz jakiego oprogramowania używasz
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




oprogramowanie mam standardowe: PHILIPS7134 ,z plyty danej razem z tunerem.System mam Win ME.,plyta gl.VIA,grafika Riva. hmm Gdzie jest problem.Tuner radiowy ok.
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




szczerze to nie używałem tej karty ani oprogramowania, ale to może być sprawa dekodeta PAL/NTSC. W konfiguracji karty powinien być wybór dekodera (bo jak znam życie to dają jeden program do kilku(nastu) kart)
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 08:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




tak...Szczerze mowiac zachwalali ja.Na innym kompie poszla od razu ( Win XP,komp podobny do mojego)Sterowniki mam ze stronu producentra i tez nic:((
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




sprawdź jeszcze w menadżerze urządzeń, czy przypadkiem nie masz konfliktów sprzętowych (swego czasu miałem tyle nawalone w kompie, że na 1 przerwanie przypadały nawet 4 różne urządzenia crazy.gif)
  
PostWysłano: Czwartek, 17 Kwietnia 2003, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




hmm. dzieki moze to jest przyczyna.Grafika i tuner jest na tym samym(11)przerwaniu Na to nie wpadlem,Ale nie pokazuje konfliktu.Musze cos z tym zrobic. biggrin.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 27 Kwietnia 2003, 08:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Niestety to nie to.Win ME i XP podobno pozwala na te same przerwania,a poza tym nie mam konfliktu.Moze Biosa.. ???
  
można by już zakończyć temat
PostWysłano: Sobota, 20 Września 2003, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




I właściwie można by już zakończyć temat karty KWorld MPEGTV Station. Zostałem zmuszony zmienić kompa na nowy ( pad zasilacz i pociągną za sobą wszystko oprócz stacji A i karty TV której nie był w tym momencie w kompie )
  
Tunery TV KWORLD
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010