Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> i co teraz z tym zrobic
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2005, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michal
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1357
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




No i stalo sie mam problem z ktorym zabardzo nie moge sobie poradzic a mianowicie jakis czas temu poznalem pewna dziewczyne z ktora zaczolem sie spotykac i po kilku takich wspolnie spedzonych chwilach zakochalem sie w niej, nie moglem przestac o niej myslec dlatego tez postanowilem ze wyznam jej co do niej czuje, zgodnie ze swoim postanowieniem na kolejnym spotkaniu wyznalem jej moje uczucia spotykajac sie troche z dwuznaczna reakcja, a mianowice - co w sumie w pewnym sensie jest racja dowiedzialem sie od niej ze potrzebuje jeszcze troche czasu na to zeby mnie bardziej poznac jednak to nie to jest problemem tylko fakt ze wyznala mi rowniez ze uwaza mnie za bardzo fajnego i wyjatkowego faceta takiego jakiego jeszcze nie znala i przy ktorym czuje sie dobrze i dlatego nie wie do konca co ma zrobic bo boi sie ze jesli cos by nam nie wyszlo to nasza znajomosc mogla by sie skoczyc a tego by nie chciala i teraz pojawia sie pytanie ktore kieruje glownie do kobiet aby mogly mi podpowiedziec co ja mam w takiej sytuacji zrobic i sobie myslec ??? czy mam jakas szanse na to ze nasza znajomosc przerodzi sie w cos wiecej niz tylko przyjacielskie spotkania, dodam ze zalezy mi bardzo na tej dziewczynie bo tez jest wyjatkowa osoba z ktora bardzo chcialbym byc nie zaleznie od tego jak dlugo by to trwalo dlatego ze uwazam ze kazda spedzona z nia chwila jest wyjatkowa i wspaniala.
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




PYYYK
  
Re: <little_wild_girl> i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Wtorek, 12 Lipca 2005, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




albo napisz do kasi :)
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Wtorek, 12 Lipca 2005, 09:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




eszzz... zero wrazliwosci cool.gif ja za pare dni trzasne posta ze sie starzeje a nie chce...
  
Re: <bzzz> i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Wtorek, 12 Lipca 2005, 09:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Siem pociesz, że starzejesz sie w niezłym stylu wink.gif
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




michalku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif powim ci jak to moj ogier zrbil nie jakies starmodne wyznania nic z tch rzeczy on wiedzial co mie bierze zrbil rewolucje na glowie normalnie biale wlosy jak adam clayton przefarboawne zaczol sie nosic w pomaranczaaaachhhhhh caly sie na orange ubral zalozyl tako maske jakon i sluchaj z rzulto gitarko do mnie i spiwa mi your blu rum i normalnie jak sie wtedy na nigo rzucilam bo myslalam ze to prawdziwek to do tejpory na nim leze!!!!!!!!!!!!!!!!!! na kazdo laske to dziala bo adam to boski chlop i kazda otym wie!!!!!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pipi
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #582
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




...myślę, że jest OK...

...a będzie jeszcze lepiej, gdy znudzi się Wam już...

...zabawa w podchody...

... wink.gif ...
  
złośliwość
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kaaaaaja
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4189
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




spotkałam w swoim życiu wielu złośliwych ludzi...
ludzi ktorzy potrafili krzywdzic swoja złosliwoscia!! dlaczego to robią???
czy ktos wie z czego to wynika?????? zly.gif
  
Re: <kaaaaaja> złośliwość
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pewnie z kompleksów... biggrin.gif
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kaaaaaja
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4189
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




mozesz rozwinac swoja odpowiedz?????
  
Re: <little_wild_girl> złośliwość
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zazdrość to uznanie swojej niższosci
i tyle na ten temat
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kaaaaaja
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4189
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




hmmmmm
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Według mnie Owa dziewczyna bazuje na dwóch a nawet trzech arkuszach. wink.gif
<li>pierwszy to poprostu taki, że powiedziała Ci tak aby Cię nie zranić, jednak tak naprawdę nie ma ochoty spróbować dzielić z Tobą dni we wspólnym związku
<li>drugi to taki że może mieć kogoś innego na oku, który z kolei dał jej taką samą sytuację jak ona Tobie, i czeka ... tak jak czekasz Ty
<li>Dziewczyny .... kto je tam wie tongue.gif

Według mnie powinieneś stanowczo zaryzykować ... i spróbować ją zdobyć, a skoro Ona niby też coś do Ciebie czuje nie powinna Cię odrzucić - jak kocha to przebaczy cool.gif ... najwyżej nie uda Ci się i zostaniesz odepchnięty - nie Ta to inna wink.gif
pozdrawiam

i po chwili najlepsze ... jak się porządnie zakochałeś to nawet nie próbuj mojej rady bo jak coś pojdzie nie tak to będziesz niemiłosiernie żałował wink.gif
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 07:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
ja za pare dni trzasne posta ze sie starzeje a nie chce...


I co z tym postem? wink.gif
  
Re: <Berger> i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 08:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




ano widzisz... zestarzalam sie i pamiec juz nie ta.. zapomnialam o poscie cool.gif
  
Re: złośliwość
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




kaaaaaja :
spotkałam w swoim życiu wielu złośliwych ludzi...
ludzi ktorzy potrafili krzywdzic swoja złosliwoscia!! dlaczego to robią???
czy ktos wie z czego to wynika?????? zly.gif


WIEM.
  
Re: i co teraz z tym zrobic
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




a michal? shock.gif wink.gif biggrin.gif
  
i co teraz z tym zrobic
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010