Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Sen erotyczny... ;))))))) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <SamoDobro> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiesz co, z postów poznałam Marka D. na tyle, że można mu wierzyć, mówi po porstu prawdę, a poza tym ją b.kocha !!!
To tak dla wyjaśnienia.
  
Re: <kazia> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SamoDobro
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #265
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




a czy ja gdziekolwiek napisałem, że on jej nie kocha?
sugeruję tylko, że to mógł być nie sen, tylko jawa, ale, że zdarzyło się to w nocy, więc mógł to uznać za sen wink.gif
  
Re: <SamoDobro> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Na jawie udział by brała również żona, a ona czytała te nasze wypowiedzi, więc sądzę że jednak był to sen, no wiesz chyba że ... mogłaby utwierdziać w nim to przekonanie.
Moim zdaniem lepiej że "śniła" się jednak żona, a nie ktoś inny z wcześniejszych znajomości.
  
Sen erotyczny... ;)))))))
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010