Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Sen erotyczny... ;))))))) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Tiaaa, no więc zaliczam się do ludzi, u których brak marzeń sennych jest oznaką dobrej kondycji psychicznej. I jak przy dołku, wynikającym z ze skompensowania się nadmiaru stresu w jednym czasie, mogę funkcjonować, tak gdy pojawiają się sny, to do ogólnego zmęczenia dochodzi jeszcze niewyspanie.

No ale do sedna. No więc dzisiaj miałem sen erotyczny, no i byłbym wstanie zrozumieć (chociaż zazwyczaj w śnie atakują mnie deliryczne koszmary), gdy by nie to, że w ów erotycznym snie brała udział moja ŻONA smile.gif crazy.gif !

No więc zastanawiam sie co to oznacza...
  
Re: <Marek D.> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krst
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #208
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mogłem snić o milionach kobietach, a śniłeś o żonie. Pewnie masz niezły problem w domu hehe
  
Re: Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Tiaaa, no więc zaliczam się do ludzi, u których brak marzeń sennych jest oznaką dobrej kondycji psychicznej. I jak przy dołku, wynikającym z ze skompensowania się nadmiaru stresu w jednym czasie, mogę funkcjonować, tak gdy pojawiają się sny, to do ogólnego zmęczenia dochodzi jeszcze niewyspanie.

No ale do sedna. No więc dzisiaj miałem sen erotyczny, no i byłbym wstanie zrozumieć (chociaż zazwyczaj w śnie atakują mnie deliryczne koszmary), gdy by nie to, że w ów erotycznym snie brała udział moja ŻONA smile.gif crazy.gif !

No więc zastanawiam sie co to oznacza...


a ładną masz zone ? cool.gif
  
Re: <krst> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wiesz to chyba nie o to chodzi.
  
Re: <e X t 7 3> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Mnie się podoba:D
  
Re: <Marek D.> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 15:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




to najwazniejsze cool.gif
  
Re: Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




może wydawało Ci się że to sen a byłeś tak ... szczęśliwy żę myślałeś że to sen...
  
Re: Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




A co do snów erotycznych to w onecie niedawno był jakiś artykułe że nadmierna ilość snów erotycznych to choroba ..... FAJNA CHOROBA !!!!!! biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde, to wszystko jest bardziej zawiłe, bo ja zazwyczaj nie miewam snów, a jeśli już, to tak jak pisałem na samym początku, a erotyczne to się skończyły jakieś 9 lat temu, od kąd prowadzę w miare rgularne wsoółżycie seksualne.

Ale nawet jeżeli się jakiś przytrafił w między czasie, to była to jakaś siarszysta blondyna ala playboy, czy wyuzdany rudzielec w stylu pent hausa, no i jeszcze jakaś rajcowna mała czarna.
A tu bach żona! Szok lol.gif
  
Re: <Marek D.> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmm wiesz co mi tez jak już coś to śni się walka i co ciekawe jakby poszczególne etapy wojny shock.gif rzadko bo rzadko ale tak wyraziste ze aż strach ... no ostro się tam mecze ale po ok 20 "odcinkach" - tak ze 3 lata - nadal żyje wiec nie jest źle smile.gif ale ciekawi mnie to ze dzieje się to w przyszłości confused.gif mam nadziejne ze jej nie przewiduje !!!!!!
  
Re: Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heh... ja miałem dużo takich snów przed wakacjami jak do szkoły chodziłem... wraz z wakacjami znikły... niewiadomo dlaczego sad.gif A
  
Re: Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czy wypada mi się wciskać w tak bardzo męskie grono i męski temat, ale najwyżej mnie zignorujecie i będzie spoko.

Za mało powiedziałeś, bo to że to była ŻONA - jak zaznaczyłeś - o niczym jeszcze nie mówi. Nie sądzisz, że najważniesze, żebyś był w tym swoim śnie zadowolony i oczywiście spełniony.
Nie powiedzialeś jednak, czy śnił ci się ten erotyk już jak Twoja żona była żoną, czy kandydatką na żonę, można to rozpatrywać w wielu wariantach.
Uważam jednak, że nawet jeżeli prowadzisz uregulowane życie seksualne to może jego monotonia spowodowała właśnie ten sen, być może najwyższy czas coś zmienić w tej swojej stabilności z żoną, spróbuj ją przekonać i to delikatnie, bo inaczej posądzi cię o coś na boku i że tak ci pasowało, że chcesz wprowadzić interesujące cię zmiany na stałe.
Tak to oceniam.
  
Re: <kazia> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wiesz Kazia, wolałbym nie być spełniony podczas snu lol.gif
Nawet jako małolata nie spotykały mnie takie niespodzianki, a co dopiero teraz smile.gif .

Erotyk był z obecną małżonką, i o ile pamiętam to wystąpił pierwszy raz.

Co do monotonii życia seksualnego, to niesądze żeby to określenie było adekwatne.

Co do zmian, to nie wiem czy coś jeszcze można dodać, no chyba że prześlibyśmy na perwersje wyższego żędu smile.gif
  
Re: Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Nie wiem czy wypada mi się wciskać w tak bardzo męskie grono i męski temat, ale najwyżej mnie zignorujecie i będzie spoko.

Za mało powiedziałeś, bo to że to była ŻONA - jak zaznaczyłeś - o niczym jeszcze nie mówi. Nie sądzisz, że najważniesze, żebyś był w tym swoim śnie zadowolony i oczywiście spełniony.
Nie powiedzialeś jednak, czy śnił ci się ten erotyk już jak Twoja żona była żoną, czy kandydatką na żonę, można to rozpatrywać w wielu wariantach.
Uważam jednak, że nawet jeżeli prowadzisz uregulowane życie seksualne to może jego monotonia spowodowała właśnie ten sen, być może najwyższy czas coś zmienić w tej swojej stabilności z żoną, spróbuj ją przekonać i to delikatnie, bo inaczej posądzi cię o coś na boku i że tak ci pasowało, że chcesz wprowadzić interesujące cię zmiany na stałe.
Tak to oceniam.


Wiesz Kazia, doceniam Twoje doświadczenie życiowe i poważne pojejście do tematu. Ale pokazałem Twój post żonie i wywołał u niej szczere rozbawienie, aczkolwiek i ona docenia Twoją subtelną uwagę. Nie mniej jednak Twoja teoria legła w gruzach...
  
Re: <Marek D.> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Powiem ci jedno.
Może z żoną rozmawiacie o wszystkich sprawach w tym i formie współżycia, ale mnie gdyby mąż pokazał taki psot , to sam ten fakt sparwiłby, że w życiu bym mu sie nie pzryznała, że czegoś mi brakuje w naszym wspólnym pożyciu.
Przede wszyskkim dlatego, żeby go nie urazić, a poza tym bym musiała mu powiedzieć dlaczego moim zdaniem tak byłoby lepiej i skąd mam takie przekonanie, w związku z tym, zachowałaby się podobnie.
Jednak cieszę się, że chybiłam ... nie zmieni to jednak mojej teorii, że jeżeli w każdym kłamstwie jest jakieś źźbło prawdy, tak w każdym śnie )nie ważne jakim) należy doszukiwać się pewnych wskazówek.
Natomiast Tobie i Żonie życzę wielu, i bardzo wielu przyjemnych osobistych chwil, bez erotycznych snów, a raczej konkternych i przyjemnych działań.
  
Re: Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Sierpnia 2003, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




wiadomość z ostatniej chwili !!! przeczytałem żę "uprawianie seksu" przez sen tzn... jak komuś się śni że z nimś się rozczula ... prowadzi do kłótni... tak przeczytałem w senniku ale według mnie to kłamstwo biggrin.gif tylko pomaga cool.gif biggrin.gif smile.gif wink.gif
  
Re: <Krzysiek> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 10:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Może ?!!
sama mam sennki, chyba też tam zajrzę,
zobaczę czy potwierdzi się twoja wiadomość !
  
Re: <Marek D.> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A jak małżonka zareagowała na wiadomość, że była bohaterką Twojego snu?
  
Re: <Berger> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




dobre pytanie, CIEKAWE JAK !!!
  
Re: <Marek D.> Sen erotyczny... ;)))))))
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SamoDobro
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #265
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




ehhh...
żona Ci się śniła?
a może to nie był sen?
hę?
  
Sen erotyczny... ;)))))))
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010