Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online -> [KO] Make new clan
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[KO] Make new clan
PostWysłano: Środa, 13 Lipca 2005, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akolita
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4381
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Informuje, że post który tutaj zostanie opublikowany był przygotowany dla duzej grupy ludzi i nie takze zwiazanych z KO wiec pare rzeczy oczywistych zostanie w nim napisanych ;) co dla was jest oczywistych ;) sory z gory za to

Witam. Poszukuje ludzi do stworzenia najlepszego polskiego klanu w KO (Knight Online). Interesują mnie osoby, które mogą poświecić 5-6 godzin minimum dziennie. Mile widziana podstawowa wiedza na temat gry choć to nie jest obowiązkiem bo każdego można wyszkolić na profesjonalnego gracza. Osoba powinna być: lojalna, szybko ucząca się i potrafiąca dogadać się z drugim człowiekiem. Nie interesują nas osoby, które "posiedzą" jakiś czas w klanie (w celu zysków lub innych korzyści) a następnie uciekną. Gramy od zera. Tworzymy nowe konta. Wspólnie wybieramy serwer (ares*/xiegon**).
* ares - mówią, że jest dużo Polaków lecz ceny są średnie co może być problemem dla szybkiego rozwoju klanu;
** xiegon - mówią, że są lagi co nie jest do końca prawda bo tylko czasami laguje serwer, a jednym z dużych plusów tego serwera są najniższe ceny itemów;

Dlaczego akurat powinieneś wstąpić do tego klanu?
Jeden z głównych powodów, które powinien Cię zachęcić jest tylko wspólne klanowe party. To nam zapewni szybki wzrost poziomu klanu. Tak więc szybki sukces
Co da Ci ten klan?
Itemy; wspólną pomoc. Pójście na golemy, dm'y tylko klanowo. Dzielenie się itemami. Gdy dany członek czegoś potrzebuje to dostanie to.

Główne założenia:
-> składka 200-300k na tydzień, to nam pozwoli finansować zakupy potrzebne na rozwój klanu,
-> zebrania całego klanu - piątek-sobota (wieczorem 18-21) to już zostanie uzgodnione z klanem, na zebraniu omawiać będziemy bieżące i ważne sprawy klanu,
-> pomagamy sobie nawzajem kierując się dobrem klanu,
-> staramy się rozwiązać konflikt jeżeli taki nastanie, wiadomo ze świat i ludzie nie są doskonali i pełni tylko zalet,
-> stworzenie najlepszego portalu*** o KO w Polsce (chodzi tylko o pomoc w przygotowaniu materiałów nie potrzeba osób, które znają się na webmasterce wystarczy, że ja jestem w tym niezły)

***portalu - strony internetowej (możliwe, że będzie pod patronatem oficjalnej strony)

Taka szansa się nie powtórzy, jeśli jesteś niezadowolona/y ze swojego klanu przystąp do nas. To jest Twoja wielka szansa, nie zmarnuj jej bo może się nie powtórzyć.

Kim jestem?
Webmasterem, profesjonalnym graczem. Osiągnąłem 60 lvl, posiadałem jak na swój czas najlepszy polski klan na diezie dopóki 4 niekompetentne osoby go nie rozbiły klany, wiele osób mnie uważa za dobrego lidera a wręcz idealnego. Mną kieruje tylko dobro klanu nic innego. Wiele osób potwierdzi, że bardzo szybko osiągnęliśmy sukces. Całą dobę spot DTS był tylko dla naszego klanu, harpie też. Wszędzie pełno było naszych ludzi na serwerze. Średnio było 15-20 osób online w nocy około 10. Każdy obcy czuł respekt do klanu. Po jakimś czasie pojawiły się pelerynki. To był dowód na zgranie klanu oraz profesjonalizm. Jeżeli kogoś ciekawi to klan nazywał się: †_Fenix_PL_†. Fenix był, jest i będzie. Nie raz były problemy przez paru ludzi. Nie będę wymieniał tutaj ID bo zaraz zacznie się bluzg z ich stron. Klan miał same +55 i 6x lvl, więc był silnym klanem to samo będzie teraz tym razem Fenix odrodzi się na innym serwerze z inna grupa ludzi gotową do współpracy i ciężkiej pracy aby osiągnąć szczyt możliwości. Mięliśmy własna stronę fenix.6r.pl [zostanie zmodernizowana]. Teraz wszystko zaczniemy od nowa.

Idealny skład:
~6-10 priestów minimum 2 z 1 profesji (healer, buffer, rasser)
~6-10 warów 4 vokerów reszta ataker może jeden z poision [quake]
~4-6 roque minimum 2 z 1 profesji (archer, asassin - tzw. cichy zabójca)
~8-12 magów (minimum 2 lr, 4 ice, 8 w tym 3 paper)

Ranga asystenta zostanie dana osobie, która będzie najczęściej przesiadywać oraz która najlepiej się komunikuje.

Jesteś gotowy do wstąpienia?
Napisz na gg: 4976531 tlen: fs_lanca. Na pewno dogadamy się, odpowiem na pytania, a także omówimy szczegóły współpracy.

Dodatkowe informacje:
url - na tej stronie widoczna jest ilość osób, która jest gotowa do stworzenia klanu
url - tutaj znajduję się szczegóły dotyczące członków klanu (char, typ, id, dane kontaktowe)

@PL_Brain , †_Fenix_PL_†
  
Re: <Akolita> [KO] Make new clan
PostWysłano: Środa, 13 Lipca 2005, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a tutaj znajduje sie regulamin ktorego nie przeczytales
zamkniete jak chesz to otworzyc to zapraszam na pm
  
Otwarty: Środa, 13 Lipca 2005, 20:42 przez J@ger
[KO] Make new clan
Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010