Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Proszę o pomoc
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Proszę o pomoc
PostWysłano: Niedziela, 17 Lipca 2005, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daris
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4419
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Więc, mam następujący problem... gram na polskim serverze KDR, jestem łuczniczką z 40 lvl job'em i chciałabym zostać tancerką...ale tu zaczyna się problem... najpierw muszę zebrać jakię chore itemy, a później czeka mnie część testowa...
proszę o podpowiedż jakiego typu pytań mogę się spodziewać na owym tescie i czy jak obleje ten test nie będe musiała od nowa zbierać itemy...
  
Re: <Daris> Proszę o pomoc
PostWysłano: Niedziela, 17 Lipca 2005, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




szczerze ? nie mam pojecia o czym mowisz...


ale jesli to ragnarok to nie lepiej /szybciej pytac na forum kdr -a ? o ile serwer dziala akurat :D
  
Re: Proszę o pomoc
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Lipca 2005, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




jako ze jestem jasnowidzem 60 lvl z "job'em" wlacze swoj telepator psychoanalityczny i zgadna jaka gre masz na mysli
  
Re: <FuKs> Proszę o pomoc
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Lipca 2005, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




łeptowina
  
Re: Proszę o pomoc
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Lipca 2005, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dogi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1772
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




W sumie to troche malo informacji podalas o grze :)

Z drugiej strony Fuks wystarczy w googlach wpisac KDR i od razu wiadomo o co chodzi doubt.gif





POzdrowka.
  
Re: <dogi> Proszę o pomoc
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Lipca 2005, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




lol nie dostrzegles tam ironii ?
zalecana wizyta u specjalisty ...
  
Re: Proszę o pomoc
PostWysłano: Środa, 20 Lipca 2005, 07:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dogi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1772
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




J@ger a moze ty powinienes isc do specjalisty ?!

Bo jak widze nic innego nie robisz jak poprawianie bledow i dopierdalanie innym na forum. Jakis maly kompleksik masz ??

Ironia ironia ale bez przesady. Można to troche inaczej napisac a nie dowalac od razu komus kto pewnie pisze pierwszy (albo gora drugi) post na forum. Jak wiadomo malo kto oczywiscie czyta regulamin i moze to by w jakis sposob wkur.... ale wydaje mi sie ze przesadzacie.

Wiec jak juz odwiedzisz specjaliste to daj znac to tez sie wybiore.

Pozdrawiam.

[edit by J@ger ]
kompleksik wcale taki maly nie jest
jestem wrecz z niego dumny.
a skoro ktos nie umie przeczytac reulaminu, to nie przeczyta rowniez ze zrozumieniem odpowiedzi na swojego posta to chyba logiczne
  
Re: Proszę o pomoc
PostWysłano: Środa, 20 Lipca 2005, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




o rany ,
jezeli ktos poczul sie urazony lub poniosl jakiekolwiek konsekwencje w wyniku przeczytania mojego postu , powinien wiedziec ze autor nie mial tego na celu i nie ponosi za to odpowiedzialnosci.

rotfl
  
Re: <dogi> Proszę o pomoc
PostWysłano: Środa, 20 Lipca 2005, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




taka moja rola tutaj
skoro ci to nie odpowieda to ...
moze napierw przeczytaj caly watek i to ze zrozumieniem co ?

--> fuks
niektorzy tu nie maja w ogole poczucia humoru albo
nie potrafia czytac po polsku ...
ale to juz nie nasz problem :P

skoro glowny zainteresowany nie odezwal sie do tej pory
mysle ze czas zkaonczyc ten watek
  
Proszę o pomoc
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010