Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Propozycja
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Propozycja
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 04:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Czy nie można by użyć skryptu, w którym mozna odpowiadać na konkretne wiadomości zamiast dopisywać się na końcu wątku?
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 04:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze jedna propozycja. Może by tak fora o motoryzacji, filmie-telewizji i telekomunikacji. NArazie mało tu useró i HP starczy ale w przyszłości by się przydały.
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jak ktos zrobi taki skrypt, to bardzo chetnie skorzystam, ja tez nie moglem sie przyzwyczaic dawno temu do innych for niz depl, ale coz, d.pl jest tylko jedno :>
mysle, ze dopisywanie sie do watku, jako calosci jest dobre, a jak chcesz odpowiedziec do kogos, to po prostu cytujesz go, cala odpowiedz, badz tylko fragment, a taka osoba moze sprawdzic, czy nie ma nowych wiadomosci na glownej stronie, u gory po prawej - tam sa odpowiednie linki, najlepszy z nich, to "Zobacz moje posty" i juz wiadomo czy ktos napisal cos w watku gdzie ostanio Ty pisales
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 12:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Jeszcze jedna propozycja. Może by tak fora o motoryzacji, filmie-telewizji i telekomunikacji. NArazie mało tu useró i HP starczy ale w przyszłości by się przydały.

moga byc takie fora, jak bedzie zapotrzebowanie na nie, na razie tylko Ty sie dopominasz, wiec pomysle nad tym ;>
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




http://www.infopop.com/products/ubb
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




heh, jest takie cos ;>
tylko, wersja classic kosztuje $199, a nowsza na sql juz $229, masz moze tyle? ;-)
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




co do motoryzacji to moge cos popisac, o filmie to juz mi wystraczy full postow na d.pl :)
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




wystarczy clasic. Serwer kosztuje 300zł miesięcznie, przy tym jednorazowo 199$ to niewiele. a poza tym można zrobić składkę.
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dyskusje.pl działają gorzej niż tragicznie, zresztą to forum ostatnio wcale niedziałało.
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Dyskusje.pl działają gorzej niż tragicznie, zresztą to forum ostatnio wcale niedziałało.

nie dzialalo, bo sisco.pl nie poinformowala mnie wczesniej, ze musze sie inaczej odwolywac do bazy sql - chociaz sie placi za to, ech...
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Jeszcze jedna propozycja. Może by tak fora o motoryzacji, filmie-telewizji i telekomunikacji. NArazie mało tu useró i HP starczy ale w przyszłości by się przydały.


film-tv-radio coś takie mozna by polaczyc bo userow za wielu (JESZCZE) nie ma i 3 osobne bylyby denne i nic by sie nie dzialo...

Wiec w sumie popieram i podpieram tongue.gif

Ale przez chwile znowu heh nie działał :P ale spoko i tak brakuje jeszcze wieeeeeeeeeele do dziala jak deple, wiec zaczyna mi sie tu podobac (sorki za wazeline)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
o filmie to juz mi wystraczy full postow na d.pl :)


To nie jest D.pl.. to osobne forum i z czasem czesc osob moize bywac tylko tutaj (jak Alex czegos nie zrobi to szybciej niz pozniej :P) wiec jeszcze raz popieram projekt utworzenia filmowo-radiowo-telewizyjnego czy cóś...
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mike :
hardtmuth :
o filmie to juz mi wystraczy full postow na d.pl :)


To nie jest D.pl.. to osobne forum i z czasem czesc osob moize bywac tylko tutaj (jak Alex czegos nie zrobi to szybciej niz pozniej :P) wiec jeszcze raz popieram projekt utworzenia filmowo-radiowo-telewizyjnego czy cóś...

w pelni sie z Toba zgadzam :>
chcecie? to macie! biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif
To mógłbyś na dobry początek przeżucić tam wątek StarWarsowy.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




zastanawialem sie wlasnie nad tym, ale balem sie, ze znow Ci sie to nie spodoba ;p
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Mi się tylko cenzurowanie niepodobało.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jedna cenzura byla, mam nadzieje, ze hard zrozumial o co chodzi ;p
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A to tylko harda cenzurowałeś?
Bardziej chodziło mi o zamknięcie wątku, który zresztą później otworzyłeś.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jego jeden post, a watek zostal zaraz otwarty :P
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




wiedzialem ze zaregujesz tak :)), ale tak dla testu czy trzymasz dyktature tutaj sprawdzalem :))
  
Propozycja
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010