Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> SIEĆ WLAN
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
SIEĆ WLAN
PostWysłano: Czwartek, 21 Lipca 2005, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
risinron
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #4472

[ Osobista Galeria ]

Ja z kolegami chcielibyśmy zrobić sieć bezprzewodową jeden kolega mieszka nademną drugi w bloku obok a trzeci za nim i mamy zamiar kupić te rużne żeczy tylko nie wiemy do końca co wiemy że te karty i router czy AP?niech ktoś napisze co i jak jak sie zna na tym pls!!

Re: SIEĆ WLAN
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #22

[ Osobista Galeria ]

rużne żeczy - bede wredny: pomyliles kolejnosc koles, najpierw szkola podstawowa pozniej komputer!!

a co do sieci Access Point D-Link DI624, po jednej sieciowce D-Link 520+ na kompa. powinno zadzialac przy minimalnej ilosci potrzebnej konfiguracji. od razu bedziecie mogli jakis net podzielic.

PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #4117

[ Osobista Galeria ]

bbkr :
rużne żeczy - bede wredny: pomyliles kolejnosc koles, najpierw szkola podstawowa pozniej komputer!!

a co do sieci Access Point D-Link DI624, po jednej sieciowce D-Link 520+ na kompa. powinno zadzialac przy minimalnej ilosci potrzebnej konfiguracji. od razu bedziecie mogli jakis net podzielic.

ja mam d linka i jestem zadowolony nie liczac tego ze mi przerywa jak za duzo sciaiagam na raz

PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
risinron
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #4472

[ Osobista Galeria ]

Aha dzięks a znasz może jakąś dobrą stronke gdzie można kupić te żeczy ???

SIEĆ WLAN
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010