Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> pośmiejmy się z ...U2 :P Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




hej hej hej
może macie gdzie w zanadrzu jakies żarty, smieszne fotki U2?
wrzucajcie....


topic powstal dlatego, ze 2 razy opublikowało mi się "Kilka zdan o sobie...." :P
sorry, nie chciałam śmiecić, więc szybko wymyśliłam to :P
  
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Ja mam kawał o Bono wink.gif

Bono i Ojciec Murphy sprzeczają się czy Bono mógłby poprowadzić mszę. By udowodnić, że to możliwe zgodzili się, że Bono będzie udawał nowego księdza w następną niedzielę.
Tak więc zrobili. Po zakończeniu mszy, Bono idzie do biura i znajduje na drzwiach kartkę następującej treści:
1. Jeden łyk wina, nie cały kielich.
2. Jest 10 przykazań, nie 12.
3. Jest 12 Apostołów, nie 10.
4. Dawid pokonał Goliata. Nie skopał mu tyłka.
5. Nie mówimy o krzyżu jako o wielkim T!
6. Kiedy Jezus łamał chleb podczas Ostatniej Wieczerzy, powiedział "Bierzcie i jedzcie, oto ciało moje". Nie powiedział "Jedzcie mnie."
7. O Marii Dziewicy nie mówimy jako o "Marry with the Cherry".
8. Rekomendowaną modlitwą przed posiłkiem nie jest "Jumi-jumi-mnaim-mniam, dzięki Boże za wyżerkę".


Może to troche nie pasuje do Bono (przeciez on czyta Biblie itp.), ale zawsze można się pośmiać...
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




kojarzycie moze na forum interference takie coś jak caption thread? polega to na tym, że wkleja się zdjecie zespolu, a pod nim wpisuje sie np. to co chlopaki mowia lub mysla - mozna szalec i wymyslac rozne dziwne historie. mozna by zrobic cos takiego w polskiej wersji jezykowej. jak wroce do domu to cos tu wrzuce, zeby kazdy zobaczyl o co mniej wiecej mi chodzi.

a z dowcipow - jeden z moich ulubionych:
the edge i bono zostali złapani przez ludożerców. dzikusy związują ich i pakują do kotła. mowią im jeszcze: słuchajcie, przed zjedzeniem was, spełnimy jeszcze po jednym waszym życzeniu. bono wyrywa się pierwszy: dajcie mi gitarę! chcę ostatni raz zagrać staring at the sun! na co edge krzyczy: zabijcie mnie zanim zacznie!
lol.gif lol.gif lol.gif

pzdr biggrin.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 11:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




aps :
kojarzycie moze na forum interference takie coś jak caption thread? polega to na tym, że wkleja się zdjecie zespolu, a pod nim wpisuje sie np. to co chlopaki mowia lub mysla - mozna szalec i wymyslac rozne dziwne historie. mozna by zrobic cos takiego w polskiej wersji jezykowej. jak wroce do domu to cos tu wrzuce, zeby kazdy zobaczyl o co mniej wiecej mi chodzi.

a z dowcipow - jeden z moich ulubionych:
the edge i bono zostali złapani przez ludożerców. dzikusy związują ich i pakują do kotła. mowią im jeszcze: słuchajcie, przed zjedzeniem was, spełnimy jeszcze po jednym waszym życzeniu. bono wyrywa się pierwszy: dajcie mi gitarę! chcę ostatni raz zagrać staring at the sun! na co edge krzyczy: zabijcie mnie zanim zacznie!
lol.gif lol.gif lol.gif

pzdr biggrin.gif


Fajne!!!!!
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




Na którejś z nielicznych polskich stronek o U2 znalazłam świetny test sprawdzający czy jesteś jeszcze fanem czy może fanatykiem. Znaczna część pewnie juz to widziała, ale mimo wszystko daję linka:

http://www.u2.pfd.com.pl/?open=test

Mi najbardziej podoba się:

Fan: Każdej nocy dziękujesz Bogu za Bono
Fanatyk: Niema potrzeby dziękować Bogu za Bono, ponieważ to Bono jest bogiem
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




była kiedyś świetna stronka z humorem o u2 (anglojęzyczna) http://www.enjoyu2.com ale z tego co widzę, to jest w tej chwili nieczynna sad.gif szkoda, bo była prawdziwą skarbnicą różnych śmiesznych rzeczy związanych z chłopakami. pamiętam, że mieli tam nagrania bono mówiącego po niemiecku - lol lol.gif lol.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
star22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3900
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




aps :

a z dowcipow - jeden z moich ulubionych:
the edge i bono zostali złapani przez ludożerców. dzikusy związują ich i pakują do kotła. mowią im jeszcze: słuchajcie, przed zjedzeniem was, spełnimy jeszcze po jednym waszym życzeniu. bono wyrywa się pierwszy: dajcie mi gitarę! chcę ostatni raz zagrać staring at the sun! na co edge krzyczy: zabijcie mnie zanim zacznie!
lol.gif lol.gif lol.gif

pzdr biggrin.gif


Dobre! Nie znałem tego eusa_clap.gif wink.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




niebieskawa :
Na którejś z nielicznych polskich stronek o U2 znalazłam świetny test sprawdzający czy jesteś jeszcze fanem czy może fanatykiem. Znaczna część pewnie juz to widziała, ale mimo wszystko daję linka:

http://www.u2.pfd.com.pl/?open=test

Mi najbardziej podoba się:

Fan: Każdej nocy dziękujesz Bogu za Bono
Fanatyk: Niema potrzeby dziękować Bogu za Bono, ponieważ to Bono jest bogiem
hehe no znane jest to mi najbardziej podobaja sie te :

Fan: Wiesz gdzie mieszka Bono
Fanatyk: Powodem dla którego wiesz gdzie mieszka Bono jest to że właśnie się ukrywasz w krzakach przed jego domem.

Fan: Często myślisz o U2
Fanatyk: Inni pacjenci ze szpitala psychiatrycznego też się zarazili twoimi natręctwami

Fan: Myślisz sobie ze fajnie by było odwiedzić Irlandie
Fanatyk: Zastanawiasz sie jak długo zajmie Irlandzkiemu urzędowi imigracyjnego przyznanie Ci narodowości Irlandzkiej.

lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bono452
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2285
Posty: 124


[ Osobista Galeria ]




Ja kiedys wygrzebalem taki dowcip:):

Pewnego razu plyna sobie lodka do NY: maniak polityczny, fanaty religijny i Bono. No i w pewnym momencie maniak polityczny mowi:
-Niedawno odbylo sie posiedzenie wszystkich glow panst i stwierdzono ze Bog istnieje
Na to odpowiada fanatyk religijny:
-Eeeee taaam. Ja mam nr do Boga w komorce.-i wystukujego.
A tu nagle odzywa sie komorka Bono...
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2fan
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3575
Posty: 496


[ Osobista Galeria ]




niebieskawa :
Na którejś z nielicznych polskich stronek o U2 znalazłam świetny test sprawdzający czy jesteś jeszcze fanem czy może fanatykiem. Znaczna część pewnie juz to widziała, ale mimo wszystko daję linka:

http://www.u2.pfd.com.pl/?open=test

Mi najbardziej podoba się:

Fan: Każdej nocy dziękujesz Bogu za Bono
Fanatyk: Niema potrzeby dziękować Bogu za Bono, ponieważ to Bono jest bogiem


To super jest !!!!!!!!!!
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




bono452 :
Ja kiedys wygrzebalem taki dowcip:):

Pewnego razu plyna sobie lodka do NY: maniak polityczny, fanaty religijny i Bono. No i w pewnym momencie maniak polityczny mowi:
-Niedawno odbylo sie posiedzenie wszystkich glow panst i stwierdzono ze Bog istnieje
Na to odpowiada fanatyk religijny:
-Eeeee taaam. Ja mam nr do Boga w komorce.-i wystukujego.
A tu nagle odzywa sie komorka Bono...


ten jest też ostry! lol.gif lol.gif

do tego jeszcze: ilu członków u2 potrzeba do wkręcenia żarówki?
- jednego! bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół niego!

była cała seria tych dowcipów na tej stronce co wam podałam.

no a poza tym już czuję, że to będzie mój ulubiony topic cool.gif kmnd - to był strzał w 10!! eusa_clap.gif

do tego podrzucam jeden obrazek - tak jak obiecałam. nie mam czasu nic nowego wymyśleć, więc to będzie to samo co wrzuciłam na interference. może wam się spodoba ta zabawa w wymyślanie dialogów do zdjęć.


bono myśli: w tej nowej koszuli wyglądam jak bóg seksu! tylko spójrzcie jak te laski się do mnie kleją!

wink.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




aps :

bono myśli: w tej nowej koszuli wyglądam jak bóg seksu! tylko spójrzcie jak te laski się do mnie kleją!

wink.gif


A widzisz, jak ma ułożone palce? Myśli sobie: Dwie lasencje... Kurcze, boski jestem... Jak tę koszulę całkiem rozepnę, to bedzie zabawa wink.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




grusia :


A widzisz, jak ma ułożone palce? Myśli sobie: Dwie lasencje... Kurcze, boski jestem... Jak tę koszulę całkiem rozepnę, to bedzie zabawa wink.gif


hehe - faktycznie na palce nie zwróciłam uwagi! ale o to właśnie chodzi! - wrzucajcie więcej zdjęć, więcej propozycji to się pośmiejemy! ja uwielbiam się tak trochę ponabijać z bono i reszty! już i tak mają wielkie ego wink.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 15:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]



A widzisz, jak ma ułożone palce? Myśli sobie: Dwie lasencje... Kurcze, boski jestem... Jak tę koszulę całkiem rozepnę, to bedzie zabawa wink.gif


Myśli: Dobrze,że wziąłem okulary przeciwsłoneczne, bo dwie lasencje i pływanie pod słońce może oślepić moje piekne oczka (ale gorąco, juz rozpinam koszule)wink.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3392
Posty: 171


[ Osobista Galeria ]




aps :
[...]

do tego jeszcze: ilu członków u2 potrzeba do wkręcenia żarówki?
- jednego! bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół niego!




Ewentualnie czterech wink.gif wink.gif

Bono pisze tekst piosenki, w którym prosi o wydobycie z ciemności. Adam zastanawia się, czy warto się rozbierać, skoro jest ciemno i nikt go nie widzi. Larry stwierdza, że to nieważne, czy jest ciemno, czy jasno - on jest bębniarzem. Laski i tak za nim szaleją. W końcu the Edge, geniusz techniczny zmienia żarówkę smile.gif

Swoją drogą, jest jeszcze test Którym z członków U2 jesteś? ( http://www.u2.pfd.com.pl/?open=test/index )


Czyje są te spodnie?


a) To są moje spodnie... widzisz? jest na nich moje imię wyszyte cekinami.
b) To moje gacie głąbie!.
c) Hehe... spodnie.
d) Ostatecznie, wszystkie spodnie należą do Boga. wink.gif

I "OPOWIADANIA" http://www.u2.pfd.com.pl/?open=opowiadania/index - boki zrywać lol.gif lol.gif lol.gif Polecam biggrin.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ja zawsze zaznaczam: "Hehe... spodnie." lol.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_b
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3801
Posty: 486


[ Osobista Galeria ]




eloise_eloise :
aps :
[...]

do tego jeszcze: ilu członków u2 potrzeba do wkręcenia żarówki?
- jednego! bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół niego!




Ewentualnie czterech wink.gif wink.gif

Bono pisze tekst piosenki, w którym prosi o wydobycie z ciemności. Adam zastanawia się, czy warto się rozbierać, skoro jest ciemno i nikt go nie widzi. Larry stwierdza, że to nieważne, czy jest ciemno, czy jasno - on jest bębniarzem. Laski i tak za nim szaleją. W końcu the Edge, geniusz techniczny zmienia żarówkę smile.gif

Swoją drogą, jest jeszcze test Którym z członków U2 jesteś? ( http://www.u2.pfd.com.pl/?open=test/index )


Czyje są te spodnie?


a) To są moje spodnie... widzisz? jest na nich moje imię wyszyte cekinami.
b) To moje gacie głąbie!.
c) Hehe... spodnie.
d) Ostatecznie, wszystkie spodnie należą do Boga. wink.gif

I "OPOWIADANIA" http://www.u2.pfd.com.pl/?open=opowiadania/index - boki zrywać lol.gif lol.gif lol.gif Polecam biggrin.gif


co?! shock.gif jestem Edgem?? shock.gif a jak wam wyszlo?? wink.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




ja kiedys się śmiałam z kawałów z tej stronki

http://u2.wow.net.pl/teksty.htm

biggrin.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




ja jestem adam biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: pośmiejmy się z ...U2 :P
PostWysłano: Piątek, 22 Lipca 2005, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




dredziarz :
ja jestem adam biggrin.gif biggrin.gif


ja też Adam! Wiadomo! wink.gif
  
pośmiejmy się z ...U2 :P
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 33  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010