Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
PostWysłano: Niedziela, 24 Lipca 2005, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Z okazji 25. rocznicy powstania "Solidarności" na terenie Stoczni Gdańskiej odbędzie się koncert francuskiego kompozytora muzyki elektronicznej Jeana - Michela Jarre'a. Jego monumentalne widowiska, które łączą muzykę, światło i dźwięk cieszą się dużą popularnością i przyciągają miliony widzów.
[...]
Koncert Jeana Michela Jarre'a odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej 26 sierpnia 2005 r. o godz. 20.00. Artysta nie weźmie za swój występ honorarium. Organizatorem koncertu jest TVP i Fundacja Gdańska, której przedstawiciele podpisali 20 lipca br. umowę z menadżerem Jeana Michela Jarre’a określającą wszystkie szczegóły widowiska. Koncert ma być transmitowany przez telewizję publiczną. Obejrzeć go będą mogli także widzowie TV Polonia i internauci.
Sprzedaż biletów ruszy w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w poniedziałek, ale na razie nie są znane ceny biletów, wiadomo jednak, że mają być zróżnicowane w zależności od sektorów i oscylować w okolicach 30 zł.
Firma, która będzie prowadzić dystrybucję to TICKETPRO.

źródło : http://www.solidarnosc.org.pl/25/art.php?id=39

Kto jedzie na koncert do Gdańska ? smile.gif Ja napewno tam będe, niemógł bym przegapić drugiego wielkiego koncertu w wakacje (i tak ten w Chorzowie przebił wszystko )
  
Re: 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
PostWysłano: Niedziela, 24 Lipca 2005, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




a pomyslec ze u2 miało grać zamiast Jarre'a sad.gif
  
Re: 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
PostWysłano: Niedziela, 24 Lipca 2005, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Zazwyczaj mam nieco inny gust, ale prawdopodbnie pojadę - tego nie mogę przegapić smile.gif Rodzice od czasu do czasu słuchają [czy to mama w kuchni, czy tata w dużym pokoju wink.gif] i dzieki nim znam trochę JMJ. Oni też pewnie bedą chcieli się wybrać biggrin.gif Czyli przewóz już mam, do tego darmowy wink.gif
  
Re: 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
PostWysłano: Niedziela, 24 Lipca 2005, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maureen
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4266
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




A pewnie, że idę. Do Gdańska Głównego mam ok. 15 min, więc daleko się wybierać nie muszę. JMI to niby nie to samo co U2, ale za to miła odskocznia od szarego życia, muzyczka przyjemna dla ucha i pewnie będzie ciekawy performance.

No więc do zobaczenia w Gdańsku.
  
Re: <Maureen> 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsk
PostWysłano: Niedziela, 24 Lipca 2005, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bogusz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2249
Posty: 223


[ Osobista Galeria ]




Jarre hahahahahahha

raczej Jean Michel Żenuar.. nie poszedłbym nawet jakby mi dopłacili ..
  
Re: <Bogusz> 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsk
PostWysłano: Niedziela, 24 Lipca 2005, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
raskol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4475
Posty: 27


[ Osobista Galeria ]




ciekawe jakie ceny biletow beda na allegro, jutro rusza sprzedaz oficjalna w sieci ticketpro.

pozdro
  
Re: 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Witam mam pytanie odnośnie tego koncertu czy nie nagrywał ktoś może transmisji z Trójki najlepiej na komputer razem z koncertem supportującym (Stanisława Soyki) który też był świetny. Ja nagrywałem ale komputer mi się zawiesił i całe na granie poszło w... już nie będe mówił gdzie zly.gif
  
Re: 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dzoana8_85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2124
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




Oglądałam i... cierpiałam...
Ogólnie lubię jego muzykę, jednak w ilości sensownie ogranoczonej... Jeśli chodzi o koncert, to uważam, że był o wiele za długi...
  
Re: 25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




piotrek85 :
Witam mam pytanie odnośnie tego koncertu czy nie nagrywał ktoś może transmisji z Trójki najlepiej na komputer razem z koncertem supportującym (Stanisława Soyki) który też był świetny. Ja nagrywałem ale komputer mi się zawiesił i całe na granie poszło w... już nie będe mówił gdzie zly.gif


Marian z innego forum kiedyś zapodał ale jeszcze linki działają
(nevim dokładnie co tam bo nie ściągałem ale supportu Sojki chyba nie ma)

cz. 1 http://www.megaupload.com/?d=03X88CTT

cz. 2 http://www.megaupload.com/?d=03E62KV2
  
25 rocznica Solidarności - koncert Jean-Michel Jarre w Gdańsku
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010