Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> darmowa szkoła uwodzenia Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koki
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4541
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Słyszeliście Panowie?
Czasami tak sobie myslę... jak bardzo chciałabym, zeby jakiś facet tak naprawdę w fantazją to zrobił. Codziennie słyszę wyświechtane teksty, rrrranyyy, jaka nuda.
Panowie, do szkoły - (www.uwodziciele.pl)
Może ktoś wreszcie mnie czymś zaskoczy...

tak dla wyjaśnienia:

siedze z przyjaciólmi w pubie i podchodzi facet. Ostatnio obstawialiśmy z którą ze standardowych gadek wyskoczy. No oczywiście, mało kto ma na tyle wyobraźni, żeby poderwać w miarę ciekawą kobietę.
Kobitki, co wy na to?
Mi się czasami robi ... no słabo.
Rzuci taki tekst bez szacunku dla inteligencji rozmówczyni ale ma się za super macho. No jasne.
Gdybyście, chłopaki widzieli jak to wygląda oczami kobiety!
I tak się zastanawiam czy robię się z biegiem lat coraz bardziej wymagająca czy to faceci idą coraz bardziej na sztampę i podpatrzone w TV sztuczki. No tak - TV - wirus umysłu.

To nie chodzi o jakieś skomplikowane sztuczki ale trochę inwencji, wyobraźni niezależnie czy to ma być skoczek na jedną noc czy na miesiąc czy na życie.

Pierwsze 30 sekund jest już osławione... i tak zapowiada resztę, drodzy panowie
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koki
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4541
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




sorki, jestem tu po raz pierwszy i miało to być zamieszczone w dziale dla panów...
ale co tam

Co myslicie o tym, moje panie?
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Człowiek interesujący uwodzi po prostu sobą. Ta szkoła to jedna wielka bzdura, bo po rozpakowaniu sreberka powinna naszym oczom ukazać się smaczna czekoladka, a nie ciężkostrawny kamyczek.
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koki
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4541
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam się z Tobą!
Ale co z tymi, którzy są interesujący a... nieśmiali?
  
Re: <Koki> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To praca nad sobą, ew. praca dla psychologa, a nie dla strony internetowej, która nie ma odpowiednich kwalifikacji.
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koki
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4541
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
To praca nad sobą, ew. praca dla psychologa, a nie dla strony internetowej, która nie ma odpowiednich kwalifikacji.


O kwalifikacjach to tu nie wiadomo. Jakie kto ma.
Wiesz, nie każda nieśmiałość jest chorobliwa.

No nie wiem. Mi się jednak wydaje, że facetom brak wyobraźni i fantazji. A w kazdym razie takich interesujących jest naprawdę mało.

Może powinnam wdziać róż, plastik i powycinać dekolty do pępka... ale wówczas juz tym bardziej na fantazję nie miałabym co liczyć
;))))
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Koki :
[..]wdziać róż, plastik


FUJ!!!
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Koki :
A w kazdym razie takich interesujących jest naprawdę mało.


Oj są, tylko zawsze gustujący w innych kobietach lub za starzy crazy.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Koki :
O kwalifikacjach to tu nie wiadomo. Jakie kto ma.


Toż to ignorancja... biggrin.gif

Koki :
Wiesz, nie każda nieśmiałość jest chorobliwa.


To trzeba być chorym, by pójść do psychologa? Oczywiście, że nie. Wystarczy mieć problem.
  
Re: <little_wild_girl> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jesli moge zabrac głos
ja nie staram sie uwodzic /podrywac

ale czesto daje sie :)
hmm ostatnio nawet mi zaczelo wychodzic
  
Re: <J@ger> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




ja uwodzona pare razy byłam ale jakos sie nei dawalam... twarda sztuka bo po co komu problemy wieksze niz ma .. ale przyznam ze jest to mile do czasu az nie zacznie byc meczace... wtedy prosto z mostu mówie "odwal sie"... ostatnio sie dalam uwiesc w koncu i az sama boje sie co z tego wyjdzie cool.gif czyzby czas dobry dla raków wreszcie nadszedl...

a szkola uwodzenia.. coz... chyba kazdy ma to cos co przyciaga druga osobe... i dzieki czemu da sie uwiesc lub uwodzi... gorzej jak zwodzi... jezeli obok stanie wlasnie Ta osoba... to podswiadomie wiemy co robic... nie trzeba do tego porad ze strony internetowej... "organizm" sam reaguje cool.gif a co sprawdziło sie w przypadku jednej osoby nie musi byc strzalem w dziesiatke w przypadku drugiej... czasem mozna wiecej spierdzielic niz uwiesc...
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 09:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja tam też nie staram się uwodzić.
Generalnie ludzie się na żartach nie znają, a facetowi beleco powiedzieć i się od razu zakochuje. biggrin.gif

Wiadomo, że nie zakocham się w każdym, z którym sobie żartuję, więc czasem też muszę umieć szybko biegać... lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




W każdym nie, ale prawie wink.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 09:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
czasem mozna wiecej spierdzielic niz uwiesc...


Jak nie uwieść, to spierdzielić, a pierdzielenie jest podobno fajne, tak słyszałam. biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 18:13, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




no pierdzielenie jest fajne jak sie uwiedzie najpierw cool.gif
  
Re: <bzzz> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




z wzajemnością lol.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koki
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4541
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




No, ok. To się ma lub nie
ale jednak ludzie uczą się w jaki sposób skutecznie negocjować, przemawiać na zgromadzeniach, autoprezentacji.
To tez niby trzeba mieć w sobie ale warto się nauczyć
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Łeee, a mnie nikt nie uwodzi... Coś ze mną nietak? wink.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Łeee, a mnie nikt nie uwodzi... Coś ze mną nietak? wink.gif


mnie też nie ;)
szczerze mówiąc, to ja staram sie pierwsza nawiązać kontakt - choćby wzrokowy... nie zawsze są z tego znajomości, ale czasem sie udaje...
zresztą, doszłam ostatnio do odkrywczego(!) wniosku, że tak naprawdę to facet niczego nie upraszcza w życiu... tym bardziej nie jest mi potrzebny wink.gif
bycie singlem to cos dla mnie!
pozdrawiam :P
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Może powinnam wdziać róż, plastik i powycinać dekolty do pępka

tja ... i stać się kolejną osobą którą będą podrywać bezmyślne dresy na party tekstami w stylu 'ruch**sz się czy trzeba z Tobą chodzic' albo jeszcze lepszymi' lol.gif .

Dziewczyny/Kobiety napiszcie coś wiecej co Was irytuje w perfidnym podrywie cool.gif wink.gif

Cytat:
No nie wiem. Mi się jednak wydaje, że facetom brak wyobraźni i fantazji.

Zato wielu niewiastom brak odwagi żeby takie fantazje przyjąć tongue.gif smile.gif
  
darmowa szkoła uwodzenia
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010