Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Komu¶ odbiła szajba IdĽ do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




I bynajmniej nie mnie. Z jakiej racji nowa moderator na forum U2-The Joshua KASUJE posty znajduj±ce się w temcie pt. OFF-TOPIC?! CENZURA W OFF-TOPICU?! Ludzie, co tu się dzieje, do cholery?!
  
Re: <grusia> Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nie ten adres słonko cool.gif
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




tak, cenzura, proszę się nie wyzywać co rusz
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie jestem Wujka słonkiem.
Zdenerwowałam się now± sytuacj±, ponieważ s±dziłam, że mamy wolno¶ć słowa. Ale jeżeli nie, to przestanę się odzywać w miejscach, gdzie lwg może z moj± wypowiedzi± robic, co zechce.
  
Re: <grusia> Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Grusiu wink.gif , to się uspokuj, wracaj i postaraj się rozmawiać ze wszystkimi normalnie ze względu na ostr± sytuację na forum. smile.gif
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Nie jestem Wujka słonkiem.

A to żałuj serdeńko wink.gif
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Grusiu wink.gif , to się uspokuj, wracaj i postaraj się rozmawiać ze wszystkimi normalnie ze względu na ostr± sytuację na forum. smile.gif


A dlaczego jest ostra, hm? Dostosowuję się do sytuacji i ani mi się ¶ni udawać, że jest ¶wietnie - bo nie jest.

Żałować nie mam zamiaru, proszę Pana eusa_naughty.gif
  
Re: <grusia> Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Bo ciagle sie klocicie, dlatego jest ostra. Gdy poziom forum trochę sie podwyzszy znow bedziemy mogli pozwalac sobie na rozne sympatyczne i luĽne watki. smile.gif
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nikt się nie kloci, a już na pewno nie kłóci. I co to znowu za wynalazek - "poziom forum"?!
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Grusiu wink.gif , to się uspokuj


Tudzież ,,uspokój". wink.gif
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
A to żałuj serdeńko


Wujku, nie podrywaj [ocenzurowano]! Wszak wiemy już, że masz na imię Wojtek. cool.gif lol.gif


Ostatnio zmieniony przez Berger dnia Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:43, w cało¶ci zmieniany 1 raz
  
Re: <Berger> Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif wink.gif
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No i wła¶nie mamy dowód, że lwg też popełnia błędy. tongue.gif
  
Re: <grusia> Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A do tej pory s±dziła¶, że jest nieomylna??? biggrin.gif wink.gif
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Wujku, nie podrywaj piętnastek!


Nie wyrażałam zgody na ujawnianie mojego wieku publicznie bez pytania tongue.gif Nie lubię tego. Teraz to już nikt nie będzie mnie tu traktował poważnie. Wielkie dzięki, Berger.
  
Re: <grusia> Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




I dowód tez na to, że umie się do błędu przyznać. tongue.gif Grusia, idĽ spać, bo ja chce już i¶ć spać i obudĽ się jako grzeczna dziewczynka. tongue.gif tongue.gif tongue.gif Bo nie dostaniesz batona. tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
  
Re: <grusia> Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A to była jaka¶ tajemnica??? To sk±d ja wiedziałem? shock.gif eusa_eh.gif tongue.gif
I od kiedy to kogo¶ tu traktuje się poważnie lub niepoważnie na podstawie metryki?
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




lwg: To idĽ już spać i mnie takim gadaniem nie denerwuj.
  
Re: Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
[...]od kiedy to kogo¶ tu traktuje się poważnie lub niepoważnie na podstawie metryki?


Mówisz za siebie.
  
Re: <grusia> Komu¶ odbiła szajba
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dziewczęta, spotkajcie się na przykład w Toruniu (połowa drogi) i natrzaskajcie po buziach. Może być widowisko. cool.gif wink.gif
  
Komu¶ odbiła szajba
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w cało¶ci lub czę¶ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s± chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010