Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :) Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 13 Września 2006, 07:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanie do znawców video-bootlegów U2 smile.gif Czy istnieje pełna wersja nagrania video z koncertu z Paryża z 17 lipca 2001r.? Wersja którą posiadam ma ten mankament, że leciutko ucięty jest New York i trochę bardziej Sunday Bloody Sunday. smile.gif
  
Re: <Atomic_Mario> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 13 Września 2006, 08:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Masz mix 2 kamer z Edge'a strony czy tylko 1 kamera?
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 13 Września 2006, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Jest to napewno mix. Koncert ściągnąłem z huba, jest podzielony na poszczególne utwory. Z tego co zdążyłem się zorientować u innych hubowych posiadaczy tego koncertu w takiej postaci wszyscy mają wersję uciętą SBS.
  
Re: <Atomic_Mario> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 13 Września 2006, 09:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




oprócz tego 2 kamerowego miksu nic więcej nie istnieje. Też mam SBS ucięte.
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 13 Września 2006, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Dzięki Max za pomoc! wink.gif Strasznie nie lubię mieć niekompletnych nagrań, no ale cóż, trzeba się cieszyć z tego co jest. smile.gif
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Piątek, 15 Września 2006, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




Może nie powinnam tutaj pisać, alę będzie w sumie o U2 i będzie pytanie:)

Więc mam linuksa w domu, jest na swój sposób boski, ale są problemy z programami na niego. W domu korzystam żadko z komputera i nawet nie mam czasu zeby sie bawić w szukanie pod niego programów...

to tyle wyjasnieniem, a teraz pytanie:

Wie ktoś czy jest coś do sciagania torrentów pod linuksa??? Bo trzeba bootlegi dalej zbierać wink.gif

dziekuje i pozdrawiam, już sie nie moge Krakowa doczekać...
  
Re: <KuKu> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Piątek, 15 Września 2006, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Rad linuksowych proszę udzielać w pomocy technicznej
Ostatnio z "pomocą" były jakieś problemy, jak dalej będzie szwankować, to piszcie tutaj.
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 22 Października 2006, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Czy może mi ktoś (Max? wink.gif ) przybliżyć czym jest bootleg Rattle & Hum Outtakes? Czy są to nagrania które nie zmieściły się na filmie?
  
Re: <Atomic_Mario> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 22 Października 2006, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Elou!

Otóż Outtakes z R&H to kupa materiałów video, które zostały zarejestrowane podczas Joshua Tree Tour. Z tego właśnie powybierano najlepsze momenty/fragmenty, które trafiły na film. Klasycznym Outtakesem jest "One Tree Hill" bonusowe, na The Best Of 1980-1990 Video. Widać z resztą tam dokładnie niedokończoną "robotę" np. widoczne na ekranie liczniki czasowe, czy sam klip, który jest mocno przyciemniony i pewnie z tego powodu, niezdatny do umiejscowienia na jakiejś ambitniejszej pozycji. Co do "czasówek" na R&H właśnie prawie wszystkie fragmenty posiadają takie drażniące liczniki. No i wszystko w black & white. Jest aż 9 części outtakesów. Czasami jest dość nudno, mówiąc delikatnie, ale czasami można pooglądać soundcheck, na którym Larry fantastycznie klepie "Bad" na perce, wspólny występ "Stand By Me" z Brucem w Philadelphii, czy "I Still Haven't Found" z New Voice of Freedom. Audio z tego występu jest na płycie, a tutaj mamy video! Jest jeszcze masa innego ciekawego materiłu. W wersji DVD Outtakes zajmuje 4 płyty.
Wiem, że istnieje jeszcze mega rarytasowa, wczesna wersja filmu Rattle & Hum, profesjonalnie nagrana, która pewnie uległa znacznym modyfikacjom, aż do stanu obecnego. Nazywa się Rattle & Hum Rough Cut
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 22 Października 2006, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




Max :



Wiem, że istnieje jeszcze mega rarytasowa, wczesna wersja filmu Rattle & Hum, profesjonalnie nagrana, która pewnie uległa znacznym modyfikacjom, aż do stanu obecnego. Nazywa się Rattle & Hum Rough Cut




Az takim znacznym to nie jest tam troszke innych ujec całosc według mnie troszke ciekawsza niz normalne rattle and hum. Rough Cut mozna sciagnac sobie z http://thelarrymullenband.com/forum/index.php?showtopic=7829
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 22 Października 2006, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Dzięki Max! Wiedziałem, że mogę liczyć na Twoją wielką wiedzę w tym zakresie wink.gif

To co napisałeś jeszcze bardziej zaostrzyło mój apetyt na ten materiał. Przeżywam właśnie wielką fascynację tym okresem w działalności zespołu. Gdy po raz kolejny zabrzmiało wczorajszej nocy (gdzieś tak o 3 nad ranem wink.gif ) All I Want Is You zamykające Rattle And Hum poczułem wielki niedosyt, że to co pokazuje film jest tylko maleńkim wycinkiem U2 z tamtych czasów. Postanowiłem więc uzupełnić swoją skromną bootlegovideotekę z tamtego okresu. Outtakes zamierzam ściągać przez huba, więc wolałem się upewnić czy napewno warto (z uwagi na to że trochę to potrwa). Teraz już nie mam żadnych wątpliwości, że warto biggrin.gif
  
Re: <dredziarz> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 22 Października 2006, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




dredziarz :
[..]

Az takim znacznym to nie jest tam troszke innych ujec całosc według mnie troszke ciekawsza niz normalne rattle and hum. Rough Cut mozna sciagnac sobie z http://thelarrymullenband.com/forum/index.php?showtopic=7829



ah te przydatne fora.
Dorwać "Rattle & Hum Rough Cut" DVD z 2nd gen VHS Tape nie jest łatwo, nawet poprzez wymianę. Na torrentach, hubach ja osobiście tego nie widziałem.
Ripy na megauploadzie jakoś mnie nie zadowoliłyby.

W ogóle, jakoś dziwnie się czuję z czymś takim. Właże se na forum takie, mam coś za co ludzie kiedyś (nawet jeszcze w dobie internetu) zdobywali prując sobie żyły na lewo i prawo. Wielkiej radości i satysfakcji nie ma z posiadania "białego kruka", zdobytego przez 5 kliknięć mychą. Przynajmniej ja tak mam.
@Atomic: służę pomocą.
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 22 Października 2006, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Udało się to komuś ściągnąć z TLMB ?? Pytam bo jest oczywiście na rapidshare i w życiu nie zassam doubt.gif
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Października 2006, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Max :
No i wszystko w black & white. Jest aż 9 części outtakesów.


6 jest w kolorku:). Jest to jakiś set rozpoczynający się od "Streets", a kończący "40". W sumie te kolor jest tak kiepsko widoczny, że równie dobrze mogłoby go wcale nie być:).

Max :
Czasami jest dość nudno, mówiąc delikatnie, ale czasami można pooglądać soundcheck, na którym Larry fantastycznie klepie "Bad" na perce, wspólny występ "Stand By Me" z Brucem w Philadelphii, czy "I Still Haven't Found" z New Voice of Freedom.


Ten moment z Larrym "walącym" "Bad" jest jednym z moich ulubionych. No i Edge strojący się do Unforgettable Fire:). Super rzecz.
Warto też wspomnieć, że wizyta u New Voice Freedom jest o wiele ciekawsza niż na "Rattle And Hum". Jakby lepiej przedstawia klimat...

Jest też ciekawy wywiad z Paulem McGuinnessem, który opowiada o kontuzji Bono.

Jest praca nad nowym materiałem (a właściwie jego zarysem), kiedy Bono i Edge siedzą gdzieś nad oceanem, grają sobie na gitarkach i wymieniają uwagami.

Pokuszę się o opinię, że na tych outtakes U2 wyglądają na mniej spiętych niż na filmie. Widać ich od zupełnie innej strony i to jest chyba w tym wszystkim najfajniejsze. Przyjemnie jest najpierw zobaczyć wydany "Rattle And Hum", a dopiero potem outtakes. Jest to naprawdę wielkie zaskoczenie...

Pozdrawiam

roopa
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomek P.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4482
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




czy ktos kiedys mial do czynienia z płyta U2 Melon z 1995 roku? znalazlem w domu stara kasete z utworami własnie z melona. czy ta płyte mozna jeszcze gdzies kupic??
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Tomek P. :
czy ktos kiedys mial do czynienia z płyta U2 Melon z 1995 roku? znalazlem w domu stara kasete z utworami z tej płyty. czy jest to do kupienia?


Oficjalnie nie można tego kupić, gdyż wydawnictwo to było dołączone do jednego z numerów oficjalnego fanzinu zespołu "Propaganda".


Ostatnio zmieniony przez Atomic_Mario dnia Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:56, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Tomek P.> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Melon był dołączany do Propagandy. Na dodatek tylko dla tych, którzy ją prenumerowali... Chyba nigdzie go nie kupisz... To duży rarytas... mam rację? redface.gif wink.gif
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomek P.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4482
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




czyli zostaje mi sluchac tych utworow z kaseciaka sad.gif
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Tomek P. :
czyli zostaje mi sluchac tych utworow z kaseciaka sad.gif


Jeśli jesteś aż tak zdesperowany i msz wolne 140 zł to proszę bardzo:

http://www.allegro.pl/item142583157_u2_melon_remixes_propaganda_1995_r are_promo_cd.html

Swoją drogą kolejny Super Sprzedawca. Wyciąg z treści oferty - "Promo Only CD - never commercially released. VERY RARE."
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomek P.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4482
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




oferta ciekawa ale w poniedzialek beda wydatki lol.gif wiec to musi poczekac.
  
Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 26 z 28  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010