Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :) Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2007, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomek P.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4482
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Świetnie eusa_clap.gif eusa_clap.gif wiec wystarczy teraz tylko uzbroić sie w cierpliwość biggrin.gif
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2007, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]
Przypomnę, że pierwsze zapowiedzi tego wydawnictwa pojawiły się gdzieś ok. 2001r.


Taaa.. aż trudno zebrać te wszystkie zapowiedzi. Zapowiadano już Meksyk na DVD, The Best Of 1980-1990 na DVD, UABRS na DVD ( wraz z wyciętymi fragmentami ), Elevation z Notre Dame, Popmart z Sarajewa, Zoo Tv z Waszyngtonu, blablablabla nie wiadomo jeszcze co. Czekamy, czekamy..
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2007, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




DVD z Meksyku jest chyba najbardziej realne z tego zestawu który wymieniłeś. Myślę, że jest to przesądzone - premiera nastąpi w najbardziej korzystanym marketingowo terminie. Myślę, że przez kilka kolejnych miesięcy zespół będzie już wiedział czy wyda nowy album w tym roku. Jeśli tak to DVD z Meksyku może pojawi się gdzieś ok. okresu wakacyjnego lub zostanie przesunięta w czasie. Jeśli nowego albumu ni będzie - pewnie nastąpi to październiku lub listopadzie. smile.gif

Elevation z Notre Dame, Popmart z Sarajewa, Zoo Tv z Waszyngtonu - to raczej propozycje bardzo nierealne, niesłyszałem o jakiś nawet "półoficjalnych" zapowiedziach takich pozycji. To raczej pobożne życzenia fanów. Notre Dame jak się nie mylę nie było kręcone z myślą o jakiejkowiek transmisji lub wydawnictwie. Liczę, że takie perełki się pojawią - ale stanie się to pewnie w bardziej odległej przyszłości. smile.gif

DVD The Best Of 1980-1990 - po wydaniu 18 Videos nie spodziewam się szybkiego pojawienia się tego wydawnictwa. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby wydanie całej videotekii zespołu - obejmującej wszystkie klipy. smile.gif
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2007, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
[..]



Taaa.. aż trudno zebrać te wszystkie zapowiedzi. Zapowiadano już Meksyk na DVD, The Best Of 1980-1990 na DVD, UABRS na DVD ( wraz z wyciętymi fragmentami ), Elevation z Notre Dame, Popmart z Sarajewa, Zoo Tv z Waszyngtonu, blablablabla nie wiadomo jeszcze co. Czekamy, czekamy..


o Zoo TV z Waszyngtonu chyba nie było mowy. A reszta miała być rzekomo wydana w jakimś Boksie. Oczywiście ploty.
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2007, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Woj
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3878
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :

DVD The Best Of 1980-1990 - po wydaniu 18 Videos nie spodziewam się szybkiego pojawienia się tego wydawnictwa. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby wydanie całej videotekii zespołu - obejmującej wszystkie klipy. smile.gif


Moim zdaniem znacznie lepszym pomysłem byłoby wydanie DVD "The Best Of 1980-1990" w takiej wersji jak DVD 1990-2000, które zawiera nie tylko klipy do największych przebojów, ale też prawie wszystkie teledyski z rozpatrywanego okresu. Pominięte są chyba tylko 3 ("Love Is Blindness", wersja "Until The End Of The World" z VHS "Achtung Baby...", największy brak - "One" z bawołami - zrekompensowany został na "18 Videos"), więc jest to wydawnictwo prawie perfekcyjne.

W ramach rozpoczętej w zeszłym roku reedycji VHS-ów takie DVD również mogłoby zawierać wszystkie teledyski z wydawnictwa VHS z 1999 r. oraz "dodatki" analogicznie do DVD 1990-2000, a więc np. "A Celebration", "Gloria", "The Hearts Beat As One"; teledyski z VHS-a "The Unforgettable Fire", które do tej pory nie są na żadnym DVD; "Spanish Eyes", "All I Want Is You", 2x "When Love Comes To Town" itd. Pewnie coś pominąłem, nie ważne wink.gif

Tego, że kiedyś będzie wydany zestaw płyt DVD ze wszystkimi teledyskami zespołu jestem pewien. Za kilkanaście lat zespół zakończy działalność i wydawanie po raz kolejny tego samego materiału będzie łatwym sposobem na zarabianie. Więc po to by mieć na oryginalnym wydawnictwie DVD np. teledysk "The Unforgettable Fire" kupię tenże potencjalny box DVD ze świadomością, że płacę nie wiadomo po co trzeci raz za np. teledysk "Beautiful Day".

Niestety DVD "18 Videos" rozwiewa szanse na "The Best Of 1980-1990". Zawsze gdy oglądam z tego DVD np. teledysk do pochodzącego z albumu "Ratle And Hum" utworu "Desire", to sobie myślę, że naprawdę szkoda, że nie zostało wydane DVD, na którym byłyby np. "Angel Of Harlem" czy "All I Want Is You" itd. confused.gif
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2007, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Pominięte są chyba tylko 3 ("Love Is Blindness", wersja "Until The End Of The World" z VHS "Achtung Baby...", największy brak - "One" z bawołami - zrekompensowany został na "18 Videos")


Brakuje jeszcze trzeciej wersji Even Better Then The Real Thing, też z VHS " Achtung Baby... ".
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Wtorek, 10 Kwietnia 2007, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomek P.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4482
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Witam po świętach biggrin.gif mam pytanie, czy na dvd Live From Boston na Płycie drugiej jest jakis ukryty materiał? zauwazyłem migająca date w kóra nie można wejsc eusa_wall.gif
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Piątek, 13 Kwietnia 2007, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
czy na dvd Live From Boston na Płycie drugiej jest jakis ukryty materiał?


Jest.
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 15 Kwietnia 2007, 19:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




a jak się do niego dostać? ;)
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 15 Kwietnia 2007, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




evay :
a jak się do niego dostać? ;)


Trzeba znać szyfr tzn. wiedzieć jakich czynności należy dokonać za pomocą pilota.

Łatwiejszy sposób to skorzystanie z programu DVD Shrink. Prosty programik który wydobędzie wszystkie sekrety DVD biggrin.gif

Instalka DVD Shrink - jest to program bezpłatny.
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Niedziela, 15 Kwietnia 2007, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




wielkie dzięki ;)
teraz pozostaje mi tylko gonić mojego przyjaciela, który pożyczył ode mnie wszystkie koncerty ;pp
  
Re: <evay> Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Kwietnia 2007, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




A ja nadal będę się upierał, że wystarczy odpalić płytę z banalnego WIndows Media Playera - on zawsze pokazuje wszystko, co jest nagrane na płycie, ukryte czy nie. W ten sposób obejrzałem ukryte filmiki na dvd z Chicago, bez potrzeby ściągania czegokolwiek ( nie pokaże, zdaje się, eastern eggów, typu rybki na dvd The Best Of 1990-2000 - ale też nie o to chodzi, tylko o ukryte kawałki ). No, choc mogę o czymś nie wiedzieć ( dvd z Bostonu nie mam, tylko kasetę video :( )
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Kwietnia 2007, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomek P.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4482
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




no dobra, a zna ktos te knify na odtwarzaczu dvd?
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Wtorek, 24 Kwietnia 2007, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Ja mam pytanie o tytuł i wykonawcę piosenki przed rozpoczęciem występu w Charlotte 29 marca 2001 (chodzi mi o ten support) i w South Bend 10 października 2001 roku?
  
Re: Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
PostWysłano: Środa, 02 Maj 2007, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




piotrek85 :
Ja mam pytanie o tytuł i wykonawcę piosenki przed rozpoczęciem występu w Charlotte 29 marca 2001



The New Radicals-Mother We Just Can't Get Enough
  
Pytanie - odpowiedź! tylko o u2 :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 28 z 28  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010