Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Update biosu czy napewno??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Update biosu czy napewno??
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
[PL]Buu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #164
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




mial ktos kiedys problem z biosem podczas proby update?? mianowicie gdy probuje updetowac bios nagle wyskakuje mi komunikat Unknown Flash type??i program do flashowania nagle "konczy swoj zywot" i powraca do DOSsaaaaaaa poprzednim razem gdy go updatowalem wszystko poszlo gladko a teraz pupa
  
Re: Update biosu czy napewno??
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 02:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




a jestes PEWIEN, ze masz dobry program do flashowania i odpowiednia dla swojej plyty wersje biosu? ja dla pewnosci sciagnalbym wszystko jeszcze raz.
  
Re: Update biosu czy napewno??
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
[PL]Buu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #164
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




sciagnolem ze strony producenta z 4 razy wszystko programm bios w skrocie wsio. i nic zawsze to sano zastanawia mnie tylko jeszcze jedno komunikat Unknown flash type pokazuje mi sie zawsze gdy odpalam kompa. po "zbiorowej tabelce" a przed startem windowsadziwne cio nie tak sie zastanawialem i jedyne co przyszlo mi do glowy to to ze stary bios jest jakis lewy i nie chce sie dac uopdatowac.
  
Re: <[PL]Buu> Update biosu czy napewno??
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jeżeli płyta z biosem Awarda to w DOSie (no dobra w trybie M$-DOS :) :
awdflash /? i tam bardzo szybko znajdziesz jak zrobić update bez zbędnych pytań ze strony programu. Pamiętaj żeby zrobić kopię starego biosu w razie czego.
  
Re: Update biosu czy napewno??
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




a poprzednio flashowales ta sama plyte? i jaka to wlasciwie jest?
  
Re: Update biosu czy napewno??
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
[PL]Buu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #164
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




ta sama i wszystko poszlo gladko bez problemow a plytka to coz innego niz K7VTA3 v.1 pikna plytka do zastosowac biurowych biggrin.gif
  
Re: <EZ_lo> Update biosu czy napewno??
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
[PL]Buu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #164
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




ta samo i poszlo bez problemow a plytka to nic innego niz nadwyraz stabilna " plyta biurowa" ecs k7vta3
  
Update biosu czy napewno??
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010