Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Koncert Video Z Chorzowa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Koncert Video Z Chorzowa
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jarogolo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4714
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam!!! Mam problem ściągnełem sobie koncert U2 z Chorzowa i przerobiłem na format DVD ale nie mogę nagrać na płytke bo program krzyczy że za mało miejsca na płycie, przerobiłem innym programem zmieściło się ale koncówka koncertu jest nie do pooglądania przerywa i DVD wyłańcza się. Pomóżcie jak to zgrac żeby było dobrze. Z góry dzięki za pomoc./ Jarogolo
  
Re: Koncert Video Z Chorzowa
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




jarogolo :
Witam!!! Mam problem ściągnełem sobie koncert U2 z Chorzowa i przerobiłem na format DVD ale nie mogę nagrać na płytke bo program krzyczy że za mało miejsca na płycie, przerobiłem innym programem zmieściło się ale koncówka koncertu jest nie do pooglądania przerywa i DVD wyłańcza się. Pomóżcie jak to zgrac żeby było dobrze. Z góry dzięki za pomoc./ Jarogolo


Najlepiej jak do nagrania DVD uzyjesz programu DVD SHRINK,jezeli zrobiles DVD ktore nie wejdzie na plyte 4.7 g,to ten program ci delikatnie skompresuje plik i wejdzie, a ty tego niedostrzezesz,sam to wiele razy robilem i wszystko bylo OK!
biggrin.gif
  
Re: Koncert Video Z Chorzowa
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jarogolo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4714
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Właśnie użyłem tego oprogramowania i zmieścił na płytkę ale koncówka koncertu tuż przed bisami zacina się i nie można oglądać DVD wyłańcza się a na avi jest OK. I nie wiem co można jeszcze z tym zrobić. Z góry dzięki za odpowiedź/ Jarogolo[/quote]
  
Re: <jarogolo> Koncert Video Z Chorzowa
PostWysłano: Sobota, 13 Sierpnia 2005, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robert Drzewaszewski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4157
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Proszę dajcie mi linka, bo nic nie mogę ściągnąć. A to co widzę to tylko dziwne cyfry i litery.R.
Pozdrawiam
  
Koncert Video Z Chorzowa
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010