Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Najlepsza trasa koncertowa Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Ulubiona trasa koncertowa:
Boy Tour
0%
 0%  [0]
October Tour
0%
 0%  [0]
War Tour
0%
 0%  [0]
Unforgettabe Fire Tour
0%
 0%  [0]
Joshua Tree Tour
3%
 3%  [1]
Lovetown Tour
3%
 3%  [1]
Zoo TV
45%
 45%  [15]
Popmart
15%
 15%  [5]
Elevation Tour
12%
 12%  [4]
Vertigo Tour
21%
 21%  [7]
Wszystkich Głosów : 33

Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 11:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Conr4d
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4243
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Takiego tematu chyba nie było, więc admini się nie przyczepią! :)
imo najlepsza była Elevation Tour...świetne efekty świetlne (WTSHNN rlz!), cudowne wykonania acoustic (Desire, Stay, In a Little While), zawsze mocne wejście (Elevation) i ogólnie ten klimat :)
Co do nowej trasy...hmmm...bardzo podoba mi się Electric Co. ale w morde...na City of Blinding Lights jakoś słabiutke światełka...co do Zooropa...moim zdaniem ciut przesadzona...a co Wy o tym sądzicie?
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Conr4d :
Takiego tematu chyba nie było, więc admini się nie przyczepią! :)
imo najlepsza była Elevation Tour...świetne efekty świetlne (WTSHNN rlz!), cudowne wykonania acoustic (Desire, Stay, In a Little While), zawsze mocne wejście (Elevation) i ogólnie ten klimat :)
Co do nowej trasy...hmmm...bardzo podoba mi się Electric Co. ale w morde...na City of Blinding Lights jakoś słabiutke światełka...co do Zooropa...moim zdaniem ciut przesadzona...a co Wy o tym sądzicie?


Ja tez lubie Elevation Tour,ale najbardziej to POPMART!!!!
wink.gif
  
Re: <Danny888> Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Ja też mam wrażenie, że to POPMart był najbardziej niesomitą trasą.
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stalówka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3507
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




Wg mnie najlepsza trasa byl Popmart,choc na nim nie bylem.Ale Vertigo(europejskie) tez jest w stylu Popmarta a jeden z koncertow Vertigo mialem okazje zobaczec na zywo wiec bardzo mi sie podoba.Poza tym kazda tarsa U2 jest wspaniala i wyjatkowa.
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




według mnie ZOO TV smile.gif głównie za "Zoo Station", "Mysterious Ways", "Satellite of love" i "Can't help..."
poza tym bardzo odpowiada mi oprawa, typu trabanty oswietlające scenę i Bono jako Mr Macphisto ( telefony np do prezydenta ) wink.gif
  
Re: <kanapka> Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Według mnie:

1) Wizualnie - Popmart & Zoo Tv Tour
2) Muzycznie: The Joshua Tree Tour & Lovetown Tour
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




Max :
Według mnie:

1) Wizualnie - Popmart & Zoo Tv Tour
2) Muzycznie: The Joshua Tree Tour & Lovetown Tour
nie inaczej!!
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




Max :
Według mnie:

1) Wizualnie - Popmart & Zoo Tv Tour
2) Muzycznie: The Joshua Tree Tour & Lovetown Tour


nic dodać nic ująć
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Ja z kolei uwielbiam trasę Lovetown tour, ale najlepszym show było wg mnie Zoo TV, wspaniałe koncerty, wspaniałe kawałki. Moim ulubionym koncertem jest natomiast Dublin 1989.12.31, który zapewne wszyscy mieli okazję słyszeć smile.gif
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 03:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Wizualnie oczywiście ZooTv, które było chyba nawet bardziej spektakularne niż "PoPMart". Więcej było w niej interakcji, te wszystkie przebieranki, telefony, połączenia satelitarne... Gdybym miał między tymi trasami wybrać jeśli chodzi o muzykę to wybrałbym "PoPMart" z nieprawdopodobnymi "Please" (cudowne aranżacje), "WTSHNN", "Discotheque", "If You Wear..." no i "HM,TM,KM,KM"...

Muzycznie bardzo lubię The Unforgettable Fire i dwie trasy o których wspomniał Max. Setlisty były piękne, a głos Bono w czasie LoveTown Tour najwspanialszy w ciągu całej jego kariery scenicznej. No chyba, że na starość odzyska tamte wspaniałe "góry":).
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 08:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem każda trasa U2 jest wielkim wydarzeniem i różni czymś się od poprzednich.

Zgadzam się, że trasy z lat 80 były wspaniałe pod względe muzycznym. Zespół skupiał się bowiem głównie na graniu.

Zoo TV i Pop Mart - wielkie trasy z monumentalnymi efektami technicznymi. Pomimo gigantyzmu tych przedsięwzięć trasy z wielkim przekazem.

Elevation Tour - trasa którą darzę szczególnym sentymentem. Fenomenalny kontakt zespołu z publicznością i wspaniała, trochę kameralna i intymna atmosfera koncertów. W połączeniu z zestawem granych utworów dało to bardzo pozytywny przekaz.

Vertigo Tour - genialne połączenie najlepszych rzeczy z poprzednich tourów - bliski kontakt z publicznością + cudowne efekty wizulne i świetlne.
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Conr4d
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4243
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




No to musze ściągnąć te trasy co podaliście :)
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maggie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2243
Posty: 156


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam sie, ze kazda trasa to dla wszystkich wielkie wydarzenie i kazda wnosi cos innego...

Zoo tv i Popmart... obie swietne, pelne przepychu..moga byc wink.gif

Elevation... ,,spokojna'', wnoszaca ,,zastanowienie'', cieplo...

Vertigo...najwazniejsza dla mnie i dla wielu z Was... Ma szczegolne miejsce w mojej pamieci i ..serduchu wink.gif


Ciekawe kto zrozumial cos z mojego posta wink.gif smile.gif
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Wtorek, 16 Sierpnia 2005, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




imo: muzycznie Popmart
wizualnie Vertigo (europejskie)
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Środa, 17 Sierpnia 2005, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Byłam tylko na Służewcu i w Chorzowie sad.gif sad.gif
Żałuję, że nie widziałam ZOO TV i Elevation na własne oczy, tylko na DVD sad.gif sad.gif
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Środa, 17 Sierpnia 2005, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Zoo Tv - tabranty, szalone pomysły,najlepszy rock'n'roll w jednym :)
PoPmart - przenośny supermarket, trochę kiczu, moim zdaniem cytryna zepchnęła rocka na drugi plan ;)
Elevation - niby ok, odpoczywają sobie po szalonym PopMarcie, ale troche jakby niekompletna, czegos tu brakuje... (DVD ze Slane : świetna muzyka, świetna publicznośc, świetny zespół - ale jakos brakuje tła, oprawy)
Vertigo Tour - jedyny koncert U2 jaki mialam okazje widziec live - i znowu: znakomite efekty i wizualizacje plus mnóstwo dobrego rocka ;) tak trzymac!
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 01:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




No ZooTv oczywiście :) To moje największe nigdy niespełnione (z wiadomych względów ;) ) marzenie: BYĆ NA ZOOTV i zobaczyć przecudownego Pana MacPhisto.... Ahh marzenia ściętej głowy ;) A dlaczego? Bo podobają mi się setlisty, aranżacje utworów - no może z wyjątkiem WOWY - ale dla własnego zdrowia nie będę się wdawać w dyskusję na ten temat ;))) O oprawie koncertu nie mówiąc... Niesamowite show, które było dopracowane w najmniejszych szczegółach... I myślę, ze dawało ludziom do myślenia :)

A jeśli chodzi o kondycję wokalną Bono to bez 2 zdań trasy o których wspomniał Max - ciary przechodzą słuchając każdego z utworów :) Szkoda, że już w takiej formie nie będzie nigdy :(
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Karola_ :
No ZooTv oczywiście :) To moje największe nigdy niespełnione (z wiadomych względów ;) ) marzenie: BYĆ NA ZOOTV i zobaczyć przecudownego Pana MacPhisto.... Ahh marzenia ściętej głowy ;) A dlaczego? Bo podobają mi się setlisty, aranżacje utworów - no może z wyjątkiem WOWY - ale dla własnego zdrowia nie będę się wdawać w dyskusję na ten temat ;))) O oprawie koncertu nie mówiąc... Niesamowite show, które było dopracowane w najmniejszych szczegółach... I myślę, ze dawało ludziom do myślenia :)

A jeśli chodzi o kondycję wokalną Bono to bez 2 zdań trasy o których wspomniał Max - ciary przechodzą słuchając każdego z utworów :) Szkoda, że już w takiej formie nie będzie nigdy :(


napisałaś tu wszystko, co chciałabym napisać. Być na jakimkolwiek koncercie ZOO TV to moje wielkie koncertowe marzenie. Uwielbiam płytę Achtung Baby i ta płyta grana w tamtych czasach była taka świeza, aranzacje byly niesamowite!
Inne najlepsze trasy to Joshua Tree Tour i Vertigo - europejska :D chyba każdy wie dlaczego ;)
  
Re: <Conr4d> Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robert Drzewaszewski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4157
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Zdecydowanie II część trasy ZOOTV.
R.
  
Re: Najlepsza trasa koncertowa
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_b
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3801
Posty: 486


[ Osobista Galeria ]




na dzień dzisiejszy ZooTV Tour... Ta energia Bono i lekkość spewania! Kocham ZooTv! Watch more Tv! wink.gif eusa_clap.gif
  
Najlepsza trasa koncertowa
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010