Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> wyłączanie z opóźnieniem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wyłączanie z opóźnieniem
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 03:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




witam,możecie polecić jakiś fajny,sprawdzony i najlepiej darmowy biggrin.gif program do wyłączania kompa z opóźnieniem?
  
Re: <kocur> wyłączanie z opóźnieniem
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 08:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




system? biggrin.gif napisz jaki masz, to sie zrobi odpowiedni skrot,a pozniej wystarczy tylko odpalic Shedule Task (harmonogram zadan), ktory odpali ten skrot w odpowiednim czasie
chociaz sa tego typu programy, ale nie pamietam nazw
  
Re: wyłączanie z opóźnieniem
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




chciabym to zainstalowac na ME,w harmonogramie?a nie lepiej w startup z okreslona godzina?sciagnalem timeoff ale nie wiem co jest wart...
  
Re: wyłączanie z opóźnieniem
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




co ja pisze...w autostarcie oczywiscie smile.gif
  
Re: <kocur> wyłączanie z opóźnieniem
PostWysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2003, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ello
witam wszystkich po wakacjach
ja osoboscie uzywam Switch Off- a
porzadny radziecki program na wszystkie os-y
http://yasoft.km.ru/eng/switchoff/
jest wersja polska
pozdr
  
Re: <kocur> wyłączanie z opóźnieniem
PostWysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2003, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Przy okazji msblasta dowiedziałem się o shutdown.exe. Wystarczy z lini poleceń wpisać shuddown -i i pojawi się w wersji GUI. Tylko tam czas czekania podaje sięw sekundach.
  
Re: <Tirinti> wyłączanie z opóźnieniem
PostWysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2003, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




super o tym nie wiedzialem dzieki
  
Re: wyłączanie z opóźnieniem
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 03:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




dzieki,ściągnąłem TimeOffa pana Zajączkowskiego i chodzi bez zarzutu nawet na nt
  
wyłączanie z opóźnieniem
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010